Autor:

Redakcja

Utworzono:

08.09.2015

Trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła nasza pierwsza drużyna w rozgrywkach A klasy. Tym razem dzięki dwóm trafieniom Bartka Naściszewskiego pokonaliśmy na wyjeździe 2:0 Polonię Wrocław, która przed sezonem zgłaszała aspirację do gry nawet w...4 lidze. Z kompletem zwycięstw jesteśmy liderem grupy III.

W spotkaniu tym musieliśmy radzić sobie bez naszego kapitana Marcina Józefowicza, który pojechał do Kołobrzegu na Mistrzostwa Polski branży farmaceutyczno - chemicznej. Początkowe dwadzieścia minut spotkania to optyczna przewaga Polonii. W tym okresie gospodarze stworzyli sobie jedną dogodna sytuację do strzelenia gola. Z upływem czasu zaczęliśmy przejmować inicjatywę w tym spotkaniu. W 27 min. Naściszewski zatańczył w polu karnym lecz jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany przez wrocławian. W 38 min Tomasz Rudolf perfekcyjnie dośrodkował na głowę Bartka Naściszewskiego i to Energetyk schodził na przerwę z minimalnym prowadzeniem 1:0.

Druga odsłona zaczęła się lepiej dla Polonii , która zaraz po wznowieniu gry trafiła w poprzeczkę bramki Czerniejewskiego. Odpowiedź Energetyka nastąpiła w 56 min. Tomek Kozimor z rzutu wolnego zagrywa do Bartka a ten po dryblingu w krótki róg strzela drugiego dla Siechniczan 2:0. Pięć minut później Popiołek po rozegraniu rzutu rożnego z Rudolfem "przyłożył swój młotek" lecz piłka przeleciała obok bramki. Chwilę później przed szansą stanęli gospodarze,jednak bez efektów. W 75 min po akcji Rudolfa z Banachem ten drugi zagrał świetną piłkę wzdłuż bramki lecz nikt nie zamykał tej akcji. W 79 min rozkręcający się Michał Banach mocnym strzałem trafił w wewnętrzną część słupka lecz piłka wyszła w pole. Końcowe minuty to dalsza ofensywa naszego zespołu i okazje min Sokoła i Filipa Mazurka jednak wynik nie ulega zmianie i komplet punktów jedzie do Siechnic!

Trzecie kolejka, trzecie zwycięstwo! Brawo,brawo ,brawo!