zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
Pauza
Tur Wrocław
3:1
Falko Rzeplin
Polonia Bielany Wrocławskie
3:2
KS Brochów
Polonia Jaksonów
2:1
Orzeł Święta Katarzyna
Sparta II Wrocław
1:0
Muchobór Wrocław
Wratislavia II Wrocław
2:2
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Święta Katarzyna
Błękitni Jerzmanowo
1:4
Tur Wrocław
Muchobór Wrocław
1:4
MKS Sołtysowice
KS Brochów
2:0
Sparta II Wrocław
Falko Rzeplin
1:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Żak Wrocław
0:3
Wratislavia II Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Święta Katarzyna
Pauza
Wratislavia II Wrocław
Pauza
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
Błękitni Jerzmanowo
Polonia Jaksonów
3:2
Muchobór Wrocław
Sparta II Wrocław
2:0
Falko Rzeplin
MKS Sołtysowice
2:3
KS Brochów
Tur Wrocław
2:2
Żak Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
0:5
Sparta II Wrocław
Żak Wrocław
0:7
Polonia Bielany Wrocławskie
Muchobór Wrocław
2:0
Orzeł Święta Katarzyna
KS Brochów
4:0
Polonia Jaksonów
Wratislavia II Wrocław
2:5
Tur Wrocław
Falko Rzeplin
2:3
MKS Sołtysowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
Muchobór Wrocław
Pauza
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
Wratislavia II Wrocław
Polonia Jaksonów
3:2
Falko Rzeplin
Sparta II Wrocław
5:1
Żak Wrocław
MKS Sołtysowice
0:1
Błękitni Jerzmanowo
Orzeł Święta Katarzyna
1:4
KS Brochów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Muchobór Wrocław
Pauza
KS Brochów
Pauza
Tur Wrocław
0:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Błękitni Jerzmanowo
6:1
Polonia Jaksonów
Żak Wrocław
0:4
MKS Sołtysowice
Wratislavia II Wrocław
2:1
Sparta II Wrocław
Falko Rzeplin
0:3
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
Pauza
Falko Rzeplin
Pauza
Polonia Jaksonów
8:4
Żak Wrocław
Sparta II Wrocław
4:1
Tur Wrocław
MKS Sołtysowice
1:0
Wratislavia II Wrocław
Muchobór Wrocław
1:4
KS Brochów
Orzeł Święta Katarzyna
1:2
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
Pauza
KS Brochów
Pauza
Tur Wrocław
2:0
MKS Sołtysowice
Polonia Bielany Wrocławskie
1:3
Sparta II Wrocław
Żak Wrocław
2:6
Orzeł Święta Katarzyna
Wratislavia II Wrocław
4:3
Polonia Jaksonów
Falko Rzeplin
1:2
Muchobór Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
Pauza
Sparta II Wrocław
Pauza
Orzeł Święta Katarzyna
3:1
Wratislavia II Wrocław
Polonia Jaksonów
5:2
Tur Wrocław
MKS Sołtysowice
2:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Muchobór Wrocław
1:0
Błękitni Jerzmanowo
KS Brochów
8:1
Falko Rzeplin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wratislavia II Wrocław
Pauza
Falko Rzeplin
Pauza
Tur Wrocław
3:0
Orzeł Święta Katarzyna
Błękitni Jerzmanowo
0:1
KS Brochów
Żak Wrocław
1:5
Muchobór Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
2:2
Polonia Jaksonów
Sparta II Wrocław
7:1
MKS Sołtysowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
MKS Sołtysowice
Pauza
Muchobór Wrocław
0:3
Wratislavia II Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
1:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Jaksonów
1:4
Sparta II Wrocław
KS Brochów
5:1
Żak Wrocław
Falko Rzeplin
2:5
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
5:0
Muchobór Wrocław
Żak Wrocław
2:1
Falko Rzeplin
Sparta II Wrocław
4:1
Orzeł Święta Katarzyna
MKS Sołtysowice
3:4
Polonia Jaksonów
Wratislavia II Wrocław
0:2
KS Brochów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
3:0*
Żak Wrocław
Muchobór Wrocław
0:3*
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Brochów
1:1
Tur Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
2:2
MKS Sołtysowice
Falko Rzeplin
5:3
Wratislavia II Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
Pauza
MKS Sołtysowice
Pauza
Błękitni Jerzmanowo
2:1
Wratislavia II Wrocław
Muchobór Wrocław
2:5
Sparta II Wrocław
KS Brochów
0:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Orzeł Święta Katarzyna
0:1
Polonia Jaksonów
Falko Rzeplin
0:3
Tur Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaksonów
Pauza
Orzeł Święta Katarzyna
Pauza
Sparta II Wrocław
2:1
KS Brochów
Tur Wrocław
3:0*
Błękitni Jerzmanowo
Polonia Bielany Wrocławskie
5:0
Falko Rzeplin
MKS Sołtysowice
4:1
Muchobór Wrocław
Wratislavia II Wrocław
5:1
Żak Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Święta Katarzyna
Pauza
Wratislavia II Wrocław
Pauza
Błękitni Jerzmanowo
1:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Muchobór Wrocław
1:1
Polonia Jaksonów
KS Brochów
5:2
MKS Sołtysowice
Żak Wrocław
2:1
Tur Wrocław
Falko Rzeplin
0:9
Sparta II Wrocław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Wrocław
8:1
Błękitni Jerzmanowo
MKS Sołtysowice
3:0*
Falko Rzeplin
Orzeł Święta Katarzyna
5:1
Muchobór Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
9:0
Żak Wrocław
Polonia Jaksonów
0:5
KS Brochów
Tur Wrocław
0:4
Wratislavia II Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
Muchobór Wrocław
Pauza
Błękitni Jerzmanowo
1:2
MKS Sołtysowice
Żak Wrocław
0:9
Sparta II Wrocław
Wratislavia II Wrocław
0:5
Polonia Bielany Wrocławskie
Falko Rzeplin
3:2
Polonia Jaksonów
KS Brochów
0:0
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Muchobór Wrocław
Pauza
KS Brochów
Pauza
Polonia Bielany Wrocławskie
9:1
Tur Wrocław
Polonia Jaksonów
7:0
Błękitni Jerzmanowo
Sparta II Wrocław
5:1
Wratislavia II Wrocław
MKS Sołtysowice
2:0
Żak Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
4:0
Falko Rzeplin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
Pauza
Falko Rzeplin
Pauza
Tur Wrocław
2:0
Sparta II Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
2:4
Orzeł Święta Katarzyna
Żak Wrocław
1:9
Polonia Jaksonów
Wratislavia II Wrocław
4:1
MKS Sołtysowice
KS Brochów
3:0
Muchobór Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
Pauza
KS Brochów
Pauza
Polonia Jaksonów
2:3
Wratislavia II Wrocław
Sparta II Wrocław
1:0
Polonia Bielany Wrocławskie
MKS Sołtysowice
2:3
Tur Wrocław
Muchobór Wrocław
2:0
Falko Rzeplin
Orzeł Święta Katarzyna
7:0
Żak Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
Pauza
Sparta II Wrocław
Pauza
Tur Wrocław
4:4
Polonia Jaksonów
Błękitni Jerzmanowo
4:2
Muchobór Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
2:0
MKS Sołtysowice
Wratislavia II Wrocław
2:3
Orzeł Święta Katarzyna
Falko Rzeplin
0:3*
KS Brochów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wratislavia II Wrocław
Pauza
Falko Rzeplin
Pauza
MKS Sołtysowice
0:2
Sparta II Wrocław
Muchobór Wrocław
2:1
Żak Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
1:1
Tur Wrocław
Polonia Jaksonów
2:7
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Brochów
4:1
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
MKS Sołtysowice
Pauza
Błękitni Jerzmanowo
3:0*
Falko Rzeplin
Polonia Bielany Wrocławskie
4:2
Orzeł Święta Katarzyna
Sparta II Wrocław
8:1
Polonia Jaksonów
Wratislavia II Wrocław
2:0
Muchobór Wrocław
Żak Wrocław
0:3*
KS Brochów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
Pauza
Polonia Bielany Wrocławskie
Pauza
Polonia Jaksonów
2:1
MKS Sołtysowice
Muchobór Wrocław
1:1
Tur Wrocław
KS Brochów
3:2
Wratislavia II Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
2:3
Sparta II Wrocław
Falko Rzeplin
8:1
Żak Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaksonów
Pauza
Sparta II Wrocław
Pauza
Polonia Bielany Wrocławskie
7:0
Muchobór Wrocław
Żak Wrocław
2:2
Błękitni Jerzmanowo
MKS Sołtysowice
2:2
Orzeł Święta Katarzyna
Wratislavia II Wrocław
5:5
Falko Rzeplin
Tur Wrocław
2:3
KS Brochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?