Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Dębina
Pauza
Lotos Gaj Oławski
1:2
Sokół II Marcinkowice
Burza Swojków
3:2
Moto-Jelcz II Oława
KS Kurów
8:0
Bór Zaodrze Oława
Jankowianka Wierzbno
5:1
AKS ODRA OŁAWA
ULKS Odra Kotowice
0:4
Last Pub Owczary
Piast Instal Miłocice
0:8
Pogoń Kopalina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Marcinkowice
Pauza
Burza Dębina
1:4
Burza Swojków
AKS ODRA OŁAWA
2:5
Lotos Gaj Oławski
Moto-Jelcz II Oława
2:5
Pogoń Kopalina
Last Pub Owczary
3:4
Jankowianka Wierzbno
Piast Instal Miłocice
0:2
KS Kurów
Bór Zaodrze Oława
7:0
ULKS Odra Kotowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Swojków
Pauza
Lotos Gaj Oławski
8:1
Last Pub Owczary
KS Kurów
1:1
Moto-Jelcz II Oława
Pogoń Kopalina
3:0
Burza Dębina
Sokół II Marcinkowice
4:1
AKS ODRA OŁAWA
Jankowianka Wierzbno
6:1
Bór Zaodrze Oława
ULKS Odra Kotowice
1:6
Piast Instal Miłocice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS ODRA OŁAWA
Pauza
Burza Swojków
0:2
Pogoń Kopalina
Burza Dębina
1:3
KS Kurów
Moto-Jelcz II Oława
7:0
ULKS Odra Kotowice
Last Pub Owczary
2:6
Sokół II Marcinkowice
Piast Instal Miłocice
2:5
Jankowianka Wierzbno
Bór Zaodrze Oława
2:4
Lotos Gaj Oławski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kopalina
Pauza
Lotos Gaj Oławski
8:3
Piast Instal Miłocice
KS Kurów
4:2
Burza Swojków
AKS ODRA OŁAWA
2:8
Last Pub Owczary
Sokół II Marcinkowice
15:2
Bór Zaodrze Oława
Jankowianka Wierzbno
1:2
Moto-Jelcz II Oława
ULKS Odra Kotowice
0:2
Burza Dębina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Last Pub Owczary
Pauza
Burza Swojków
6:1
ULKS Odra Kotowice
Burza Dębina
0:2
Jankowianka Wierzbno
Pogoń Kopalina
6:1
KS Kurów
Moto-Jelcz II Oława
1:2
Lotos Gaj Oławski
Piast Instal Miłocice
1:3
Sokół II Marcinkowice
Bór Zaodrze Oława
3:1
AKS ODRA OŁAWA
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kurów
Pauza
Lotos Gaj Oławski
9:2
Burza Dębina
AKS ODRA OŁAWA
2:3
Piast Instal Miłocice
Sokół II Marcinkowice
7:4
Moto-Jelcz II Oława
Jankowianka Wierzbno
4:1
Burza Swojków
ULKS Odra Kotowice
2:3
Pogoń Kopalina
Last Pub Owczary
3:3
Bór Zaodrze Oława
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Zaodrze Oława
Pauza
Burza Swojków
1:7
Lotos Gaj Oławski
KS Kurów
3:0*
ULKS Odra Kotowice
Burza Dębina
0:7
Sokół II Marcinkowice
Pogoń Kopalina
6:2
Jankowianka Wierzbno
Moto-Jelcz II Oława
6:1
AKS ODRA OŁAWA
Piast Instal Miłocice
4:6
Last Pub Owczary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Odra Kotowice
Pauza
Lotos Gaj Oławski
2:1
Pogoń Kopalina
AKS ODRA OŁAWA
1:6
Burza Dębina
Sokół II Marcinkowice
8:0
Burza Swojków
Jankowianka Wierzbno
0:4
KS Kurów
Last Pub Owczary
5:2
Moto-Jelcz II Oława
Bór Zaodrze Oława
4:2
Piast Instal Miłocice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Instal Miłocice
Pauza
Burza Swojków
5:0
AKS ODRA OŁAWA
KS Kurów
3:3
Lotos Gaj Oławski
Burza Dębina
5:4
Last Pub Owczary
Pogoń Kopalina
1:3
Sokół II Marcinkowice
Moto-Jelcz II Oława
3:3
Bór Zaodrze Oława
ULKS Odra Kotowice
3:3
Jankowianka Wierzbno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jankowianka Wierzbno
Pauza
Lotos Gaj Oławski
10:1
ULKS Odra Kotowice
AKS ODRA OŁAWA
2:10
Pogoń Kopalina
Sokół II Marcinkowice
8:1
KS Kurów
Last Pub Owczary
4:1
Burza Swojków
Piast Instal Miłocice
2:2
Moto-Jelcz II Oława
Bór Zaodrze Oława
5:2
Burza Dębina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto-Jelcz II Oława
Pauza
Burza Swojków
4:1
Bór Zaodrze Oława
KS Kurów
5:3
AKS ODRA OŁAWA
Burza Dębina
3:2
Piast Instal Miłocice
Pogoń Kopalina
6:0
Last Pub Owczary
Jankowianka Wierzbno
2:3
Lotos Gaj Oławski
ULKS Odra Kotowice
0:3
Sokół II Marcinkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotos Gaj Oławski
Pauza
AKS ODRA OŁAWA
0:8
ULKS Odra Kotowice
Moto-Jelcz II Oława
3:6
Burza Dębina
Sokół II Marcinkowice
2:1
Jankowianka Wierzbno
Last Pub Owczary
5:1
KS Kurów
Piast Instal Miłocice
1:1
Burza Swojków
Bór Zaodrze Oława
0:2
Pogoń Kopalina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Dębina
Pauza
Pogoń Kopalina
3:0
Piast Instal Miłocice
Moto-Jelcz II Oława
3:0*
Burza Swojków
Last Pub Owczary
4:2
ULKS Odra Kotowice
Bór Zaodrze Oława
4:3
KS Kurów
AKS ODRA OŁAWA
2:3
Jankowianka Wierzbno
Sokół II Marcinkowice
6:2
Lotos Gaj Oławski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Marcinkowice
Pauza
Lotos Gaj Oławski
3:0*
AKS ODRA OŁAWA
Pogoń Kopalina
5:0
Moto-Jelcz II Oława
Jankowianka Wierzbno
1:2
Last Pub Owczary
Burza Swojków
0:3*
Burza Dębina
ULKS Odra Kotowice
2:2
Bór Zaodrze Oława
KS Kurów
5:0
Piast Instal Miłocice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Swojków
Pauza
Burza Dębina
3:5
Pogoń Kopalina
Moto-Jelcz II Oława
2:4
KS Kurów
Last Pub Owczary
3:2
Lotos Gaj Oławski
Bór Zaodrze Oława
1:5
Jankowianka Wierzbno
AKS ODRA OŁAWA
0:6
Sokół II Marcinkowice
Piast Instal Miłocice
0:3*
ULKS Odra Kotowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS ODRA OŁAWA
Pauza
Lotos Gaj Oławski
6:3
Bór Zaodrze Oława
Pogoń Kopalina
3:0*
Burza Swojków
Jankowianka Wierzbno
4:0
Piast Instal Miłocice
ULKS Odra Kotowice
0:3*
Moto-Jelcz II Oława
KS Kurów
11:0
Burza Dębina
Sokół II Marcinkowice
5:1
Last Pub Owczary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kopalina
Pauza
Burza Dębina
2:1
ULKS Odra Kotowice
Moto-Jelcz II Oława
0:3*
Jankowianka Wierzbno
Burza Swojków
9:1
KS Kurów
Last Pub Owczary
2:1
AKS ODRA OŁAWA
Bór Zaodrze Oława
1:8
Sokół II Marcinkowice
Piast Instal Miłocice
3:0*
Lotos Gaj Oławski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Last Pub Owczary
Pauza
Lotos Gaj Oławski
3:0*
Moto-Jelcz II Oława
Jankowianka Wierzbno
5:2
Burza Dębina
ULKS Odra Kotowice
2:3
Burza Swojków
KS Kurów
3:2
Pogoń Kopalina
AKS ODRA OŁAWA
4:8
Bór Zaodrze Oława
Sokół II Marcinkowice
22:2
Piast Instal Miłocice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kurów
Pauza
Burza Dębina
1:3
Lotos Gaj Oławski
Pogoń Kopalina
6:1
ULKS Odra Kotowice
Moto-Jelcz II Oława
0:3*
Sokół II Marcinkowice
Burza Swojków
2:2
Jankowianka Wierzbno
Bór Zaodrze Oława
4:6
Last Pub Owczary
Piast Instal Miłocice
1:1
AKS ODRA OŁAWA
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Zaodrze Oława
Pauza
Lotos Gaj Oławski
2:1
Burza Swojków
Jankowianka Wierzbno
1:3
Pogoń Kopalina
ULKS Odra Kotowice
0:7
KS Kurów
Last Pub Owczary
4:1
Piast Instal Miłocice
AKS ODRA OŁAWA
3:0*
Moto-Jelcz II Oława
Sokół II Marcinkowice
17:2
Burza Dębina
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Odra Kotowice
Pauza
Burza Dębina
5:1
AKS ODRA OŁAWA
Pogoń Kopalina
2:4
Lotos Gaj Oławski
Moto-Jelcz II Oława
0:3*
Last Pub Owczary
Burza Swojków
1:5
Sokół II Marcinkowice
KS Kurów
6:1
Jankowianka Wierzbno
Piast Instal Miłocice
1:4
Bór Zaodrze Oława
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Instal Miłocice
Pauza
Lotos Gaj Oławski
1:3
KS Kurów
Jankowianka Wierzbno
6:2
ULKS Odra Kotowice
Last Pub Owczary
4:0
Burza Dębina
Bór Zaodrze Oława
3:0
Moto-Jelcz II Oława
AKS ODRA OŁAWA
4:1
Burza Swojków
Sokół II Marcinkowice
11:0
Pogoń Kopalina
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jankowianka Wierzbno
Pauza
Burza Dębina
2:3
Bór Zaodrze Oława
Pogoń Kopalina
6:0
AKS ODRA OŁAWA
Moto-Jelcz II Oława
0:3
Piast Instal Miłocice
Burza Swojków
0:2
Last Pub Owczary
ULKS Odra Kotowice
6:0
Lotos Gaj Oławski
KS Kurów
1:1
Sokół II Marcinkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto-Jelcz II Oława
Pauza
Lotos Gaj Oławski
9:3
Jankowianka Wierzbno
Last Pub Owczary
4:2
Pogoń Kopalina
Bór Zaodrze Oława
7:2
Burza Swojków
AKS ODRA OŁAWA
3:2
KS Kurów
Piast Instal Miłocice
1:1
Burza Dębina
Sokół II Marcinkowice
16:0
ULKS Odra Kotowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotos Gaj Oławski
Pauza
Jankowianka Wierzbno
3:19
Sokół II Marcinkowice
Burza Swojków
0:3
Piast Instal Miłocice
ULKS Odra Kotowice
7:3
AKS ODRA OŁAWA
KS Kurów
7:4
Last Pub Owczary
Pogoń Kopalina
6:1
Bór Zaodrze Oława
Moto-Jelcz II Oława
0:3
Burza Dębina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?