Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
Pauza
Kolektyw Radwanice
3:0
Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Syców
0:1
Pogoń Oleśnica
Polonia Środa Śląska
2:4
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
2:4
APN.GN Oława
Skra Wojnowice
4:0
Strzelinianka Strzelin
Astor Głuchów Górny
0:6
FC II Wrocław Academy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
3:1
Astor Głuchów Górny
Strzelinianka Strzelin
0:4
Polonia Trzebnica
WKS Śląsk Wrocław
4:0
Kolektyw Radwanice
APN.GN Oława
4:0
Pogoń Oleśnica
Parasol Wrocław
1:5
Pogoń Syców
FC II Wrocław Academy
0:0
Skra Wojnowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
Kolektyw Radwanice
1:6
APN.GN Oława
Polonia Środa Śląska
0:3
Strzelinianka Strzelin
Polonia Trzebnica
5:2
FC II Wrocław Academy
Skra Wojnowice
1:0
Bór Oborniki Śląskie
Astor Głuchów Górny
0:19
WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Oleśnica
2:3
Parasol Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
0:4
Polonia Trzebnica
Kolektyw Radwanice
8:2
Astor Głuchów Górny
Strzelinianka Strzelin
4:3
Pogoń Syców
WKS Śląsk Wrocław
5:1
Skra Wojnowice
APN.GN Oława
11:3
Parasol Wrocław
FC II Wrocław Academy
9:0
Polonia Środa Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Pogoń Syców
2:1
FC II Wrocław Academy
Polonia Środa Śląska
4:1
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Trzebnica
1:0
WKS Śląsk Wrocław
Skra Wojnowice
4:6
Kolektyw Radwanice
Astor Głuchów Górny
1:9
APN.GN Oława
Pogoń Oleśnica
2:1
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
APN.GN Oława
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
1:3
Pogoń Syców
Kolektyw Radwanice
2:4
Polonia Trzebnica
Strzelinianka Strzelin
1:5
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
4:1
Polonia Środa Śląska
Astor Głuchów Górny
3:0
Skra Wojnowice
FC II Wrocław Academy
0:3
Pogoń Oleśnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
Pauza
Pogoń Syców
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
1:0
Kolektyw Radwanice
Polonia Trzebnica
5:0
Astor Głuchów Górny
Skra Wojnowice
1:4
APN.GN Oława
Pogoń Oleśnica
3:1
Bór Oborniki Śląskie
Parasol Wrocław
1:2
FC II Wrocław Academy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC II Wrocław Academy
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
1:5
Parasol Wrocław
Kolektyw Radwanice
4:4
Pogoń Syców
WKS Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Oleśnica
Skra Wojnowice
0:5
Polonia Trzebnica
Astor Głuchów Górny
1:5
Polonia Środa Śląska
APN.GN Oława
9:0
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Oborniki Śląskie
Pauza
Pogoń Syców
7:0
Astor Głuchów Górny
Polonia Środa Śląska
5:1
Skra Wojnowice
Polonia Trzebnica
4:1
APN.GN Oława
Strzelinianka Strzelin
6:5
FC II Wrocław Academy
Pogoń Oleśnica
4:2
Kolektyw Radwanice
Parasol Wrocław
1:4
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
2:3
Strzelinianka Strzelin
Kolektyw Radwanice
4:4
Parasol Wrocław
Polonia Trzebnica
4:1
Polonia Środa Śląska
Skra Wojnowice
1:4
Pogoń Syców
Astor Głuchów Górny
0:10
Pogoń Oleśnica
APN.GN Oława
1:4
FC II Wrocław Academy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
Pogoń Syców
0:1
Polonia Trzebnica
Polonia Środa Śląska
1:4
APN.GN Oława
Strzelinianka Strzelin
1:5
WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Oleśnica
0:1
Skra Wojnowice
Parasol Wrocław
6:1
Astor Głuchów Górny
FC II Wrocław Academy
1:1
Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Astor Głuchów Górny
Pauza
Kolektyw Radwanice
1:2
Strzelinianka Strzelin
Polonia Środa Śląska
5:0
Pogoń Syców
Polonia Trzebnica
2:3
Pogoń Oleśnica
WKS Śląsk Wrocław
3:1
FC II Wrocław Academy
Skra Wojnowice
0:6
Parasol Wrocław
APN.GN Oława
10:0
Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
1:4
WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Syców
0:0
APN.GN Oława
Strzelinianka Strzelin
3:0
Astor Głuchów Górny
Pogoń Oleśnica
5:1
Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław
2:1
Polonia Trzebnica
FC II Wrocław Academy
3:0
Kolektyw Radwanice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
0:2
Kolektyw Radwanice
Strzelinianka Strzelin
1:0
Skra Wojnowice
Pogoń Oleśnica
1:2
Pogoń Syców
APN.GN Oława
2:0
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
3:5
Polonia Środa Śląska
FC II Wrocław Academy
0:1
Astor Głuchów Górny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
Pauza
Kolektyw Radwanice
1:9
WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Syców
0:2
Parasol Wrocław
Polonia Trzebnica
3:1
Strzelinianka Strzelin
Astor Głuchów Górny
2:2
Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Oleśnica
1:2
APN.GN Oława
Skra Wojnowice
0:3
FC II Wrocław Academy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
3:1
Skra Wojnowice
Strzelinianka Strzelin
2:1
Polonia Środa Śląska
WKS Śląsk Wrocław
5:0
Astor Głuchów Górny
APN.GN Oława
7:0
Kolektyw Radwanice
Parasol Wrocław
3:1
Pogoń Oleśnica
FC II Wrocław Academy
0:0
Polonia Trzebnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
Pauza
Pogoń Syców
- : -
Strzelinianka Strzelin
Polonia Środa Śląska
- : -
FC II Wrocław Academy
Polonia Trzebnica
- : -
Bór Oborniki Śląskie
Skra Wojnowice
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Astor Głuchów Górny
- : -
Kolektyw Radwanice
Parasol Wrocław
- : -
APN.GN Oława
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
- : -
Polonia Środa Śląska
Kolektyw Radwanice
- : -
Skra Wojnowice
Strzelinianka Strzelin
- : -
Pogoń Oleśnica
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Polonia Trzebnica
APN.GN Oława
- : -
Astor Głuchów Górny
FC II Wrocław Academy
- : -
Pogoń Syców
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
APN.GN Oława
Pauza
Pogoń Syców
- : -
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Środa Śląska
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Trzebnica
- : -
Kolektyw Radwanice
Skra Wojnowice
- : -
Astor Głuchów Górny
Pogoń Oleśnica
- : -
FC II Wrocław Academy
Parasol Wrocław
- : -
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
- : -
Pogoń Oleśnica
Kolektyw Radwanice
- : -
Polonia Środa Śląska
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Pogoń Syców
Astor Głuchów Górny
- : -
Polonia Trzebnica
APN.GN Oława
- : -
Skra Wojnowice
FC II Wrocław Academy
- : -
Parasol Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
FC II Wrocław Academy
Pauza
Pogoń Syców
- : -
Kolektyw Radwanice
Polonia Środa Śląska
- : -
Astor Głuchów Górny
Polonia Trzebnica
- : -
Skra Wojnowice
Strzelinianka Strzelin
- : -
APN.GN Oława
Pogoń Oleśnica
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
- : -
Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Oborniki Śląskie
Pauza
Kolektyw Radwanice
- : -
Pogoń Oleśnica
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Parasol Wrocław
Skra Wojnowice
- : -
Polonia Środa Śląska
Astor Głuchów Górny
- : -
Pogoń Syców
APN.GN Oława
- : -
Polonia Trzebnica
FC II Wrocław Academy
- : -
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
Pauza
Pogoń Syców
- : -
Skra Wojnowice
Polonia Środa Śląska
- : -
Polonia Trzebnica
Strzelinianka Strzelin
- : -
Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Oleśnica
- : -
Astor Głuchów Górny
Parasol Wrocław
- : -
Kolektyw Radwanice
FC II Wrocław Academy
- : -
APN.GN Oława
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
- : -
FC II Wrocław Academy
Polonia Trzebnica
- : -
Pogoń Syców
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Strzelinianka Strzelin
Skra Wojnowice
- : -
Pogoń Oleśnica
Astor Głuchów Górny
- : -
Parasol Wrocław
APN.GN Oława
- : -
Polonia Środa Śląska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Astor Głuchów Górny
Pauza
Bór Oborniki Śląskie
- : -
APN.GN Oława
Pogoń Syców
- : -
Polonia Środa Śląska
Strzelinianka Strzelin
- : -
Kolektyw Radwanice
Pogoń Oleśnica
- : -
Polonia Trzebnica
Parasol Wrocław
- : -
Skra Wojnowice
FC II Wrocław Academy
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
Pauza
Kolektyw Radwanice
- : -
FC II Wrocław Academy
Polonia Środa Śląska
- : -
Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica
- : -
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Bór Oborniki Śląskie
Astor Głuchów Górny
- : -
Strzelinianka Strzelin
APN.GN Oława
- : -
Pogoń Syców
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?