Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
3:1
Muchobór Wrocław
Ślęża Sobótka
4:1
KP Wichrów
Puma Pietrzykowice
0:1
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
White Bat Czerńczyce
2:2
Dromex Piersno
Wicher Domasław
5:2
Ambrozja Bogdaszowice
Piast Lutynia
4:0
LZS Zachowice
Klub Sportowy Piotrowice
1:5
GLKS Mietków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
0:11
LZS Osiek
Wicher Domasław
6:2
White Bat Czerńczyce
KP Wichrów
1:1
Puma Pietrzykowice
Ambrozja Bogdaszowice
1:4
Muchobór Wrocław
GLKS Mietków
1:6
Ślęża Sobótka
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
2:2
Piast Lutynia
Dromex Piersno
4:1
Klub Sportowy Piotrowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
7:2
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Ślęża Sobótka
1:1
Dromex Piersno
Puma Pietrzykowice
1:1
GLKS Mietków
White Bat Czerńczyce
4:1
Ambrozja Bogdaszowice
Muchobór Wrocław
4:1
LZS Zachowice
Piast Lutynia
1:0
KP Wichrów
Klub Sportowy Piotrowice
3:9
Wicher Domasław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
9:1
Klub Sportowy Piotrowice
Wicher Domasław
3:3
Ślęża Sobótka
Ambrozja Bogdaszowice
5:1
LZS Zachowice
GLKS Mietków
1:3
Piast Lutynia
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
1:6
Muchobór Wrocław
Dromex Piersno
0:0
Puma Pietrzykowice
KP Wichrów
0:13
LZS Osiek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
3:1
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
LZS Osiek
9:0
GLKS Mietków
Ślęża Sobótka
0:3
White Bat Czerńczyce
Puma Pietrzykowice
1:3
Wicher Domasław
Muchobór Wrocław
9:1
KP Wichrów
Piast Lutynia
2:3
Dromex Piersno
Klub Sportowy Piotrowice
1:6
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
2:0
Puma Pietrzykowice
Wicher Domasław
1:5
Piast Lutynia
KP Wichrów
5:2
LZS Zachowice
Ambrozja Bogdaszowice
7:1
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
GLKS Mietków
2:5
Muchobór Wrocław
Dromex Piersno
0:4
LZS Osiek
Klub Sportowy Piotrowice
0:4
Ślęża Sobótka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
0:2
GLKS Mietków
LZS Osiek
4:1
Wicher Domasław
Ślęża Sobótka
4:5
Ambrozja Bogdaszowice
Puma Pietrzykowice
3:0
Klub Sportowy Piotrowice
Muchobór Wrocław
1:0
Dromex Piersno
Piast Lutynia
1:0
White Bat Czerńczyce
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
0:3
KP Wichrów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
1:2
Puma Pietrzykowice
White Bat Czerńczyce
1:1
LZS Osiek
Wicher Domasław
2:5
Muchobór Wrocław
Ambrozja Bogdaszowice
2:0
KP Wichrów
GLKS Mietków
4:2
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Dromex Piersno
4:1
LZS Zachowice
Klub Sportowy Piotrowice
1:7
Piast Lutynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Lutynia
0:7
Ślęża Sobótka
LZS Zachowice
1:4
Wicher Domasław
LZS Osiek
23:1
Klub Sportowy Piotrowice
Puma Pietrzykowice
1:3
Ambrozja Bogdaszowice
Muchobór Wrocław
1:0
White Bat Czerńczyce
KP Wichrów
4:2
GLKS Mietków
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
0:4
Dromex Piersno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
2:8
LZS Osiek
Puma Pietrzykowice
3:0*
Piast Lutynia
White Bat Czerńczyce
5:2
LZS Zachowice
Wicher Domasław
7:0
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Ambrozja Bogdaszowice
7:1
GLKS Mietków
Dromex Piersno
3:2
KP Wichrów
Klub Sportowy Piotrowice
1:6
Muchobór Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
7:2
Klub Sportowy Piotrowice
LZS Osiek
1:3
Puma Pietrzykowice
Muchobór Wrocław
2:5
Ślęża Sobótka
KP Wichrów
1:6
Wicher Domasław
Piast Lutynia
2:2
Ambrozja Bogdaszowice
GLKS Mietków
2:5
Dromex Piersno
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
2:3
White Bat Czerńczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
10:1
LZS Zachowice
Piast Lutynia
2:4
LZS Osiek
Klub Sportowy Piotrowice
3:8
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Ambrozja Bogdaszowice
2:0
Dromex Piersno
Puma Pietrzykowice
1:0
Muchobór Wrocław
White Bat Czerńczyce
3:0*
KP Wichrów
Wicher Domasław
6:1
GLKS Mietków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
1:3
Puma Pietrzykowice
Muchobór Wrocław
3:0
Piast Lutynia
GLKS Mietków
2:1
White Bat Czerńczyce
LZS Osiek
4:3
Ambrozja Bogdaszowice
KP Wichrów
3:5
Klub Sportowy Piotrowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
1:9
Ślęża Sobótka
Dromex Piersno
3:2
Wicher Domasław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
3:1
Piast Lutynia
Muchobór Wrocław
1:3
LZS Osiek
Ambrozja Bogdaszowice
3:1
Wicher Domasław
GLKS Mietków
4:2
Klub Sportowy Piotrowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
1:6
Puma Pietrzykowice
Dromex Piersno
0:5
White Bat Czerńczyce
KP Wichrów
1:3
Ślęża Sobótka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
5:1
LZS Zachowice
Ślęża Sobótka
4:0
GLKS Mietków
Puma Pietrzykowice
1:2
KP Wichrów
White Bat Czerńczyce
2:3
Wicher Domasław
Muchobór Wrocław
1:2
Ambrozja Bogdaszowice
Piast Lutynia
6:1
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Klub Sportowy Piotrowice
1:2
Dromex Piersno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
1:1
Muchobór Wrocław
Wicher Domasław
9:0
Klub Sportowy Piotrowice
Ambrozja Bogdaszowice
0:0
White Bat Czerńczyce
GLKS Mietków
1:3
Puma Pietrzykowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
0:7
LZS Osiek
Dromex Piersno
2:7
Ślęża Sobótka
KP Wichrów
3:3
Piast Lutynia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
3:3
Wicher Domasław
LZS Zachowice
0:6
Ambrozja Bogdaszowice
Puma Pietrzykowice
4:0
Dromex Piersno
Muchobór Wrocław
1:1
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Piast Lutynia
3:1
GLKS Mietków
Klub Sportowy Piotrowice
0:2
White Bat Czerńczyce
LZS Osiek
10:1
KP Wichrów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
1:2
Ślęża Sobótka
Wicher Domasław
2:4
Puma Pietrzykowice
KP Wichrów
2:0
Muchobór Wrocław
GLKS Mietków
1:6
LZS Osiek
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
1:3
LZS Zachowice
Dromex Piersno
1:5
Piast Lutynia
Ambrozja Bogdaszowice
4:0
Klub Sportowy Piotrowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
8:1
Klub Sportowy Piotrowice
Puma Pietrzykowice
3:0
White Bat Czerńczyce
Muchobór Wrocław
5:1
GLKS Mietków
Piast Lutynia
3:1
Wicher Domasław
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
0:9
Ambrozja Bogdaszowice
LZS Zachowice
3:0
KP Wichrów
LZS Osiek
3:0
Dromex Piersno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
1:6
Piast Lutynia
Wicher Domasław
2:3
LZS Osiek
KP Wichrów
5:2
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Ambrozja Bogdaszowice
0:1
Ślęża Sobótka
GLKS Mietków
1:2
LZS Zachowice
Dromex Piersno
1:3
Muchobór Wrocław
Klub Sportowy Piotrowice
2:7
Puma Pietrzykowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Wichrów
2:1
Ambrozja Bogdaszowice
LZS Zachowice
6:2
Dromex Piersno
LZS Osiek
7:0
White Bat Czerńczyce
Puma Pietrzykowice
3:1
Ślęża Sobótka
Muchobór Wrocław
2:2
Wicher Domasław
Piast Lutynia
1:1
Klub Sportowy Piotrowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
3:5
GLKS Mietków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
3:2
Piast Lutynia
White Bat Czerńczyce
2:3
Muchobór Wrocław
Wicher Domasław
3:1
LZS Zachowice
Ambrozja Bogdaszowice
3:3
Puma Pietrzykowice
GLKS Mietków
7:1
KP Wichrów
Klub Sportowy Piotrowice
0:10
LZS Osiek
Dromex Piersno
11:5
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Lutynia
0:4
Puma Pietrzykowice
GLKS Mietków
2:2
Ambrozja Bogdaszowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
3:4
Wicher Domasław
LZS Zachowice
4:6
White Bat Czerńczyce
LZS Osiek
7:1
Ślęża Sobótka
KP Wichrów
6:0
Dromex Piersno
Muchobór Wrocław
3:0
Klub Sportowy Piotrowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
2:0
Muchobór Wrocław
Puma Pietrzykowice
0:1
LZS Osiek
White Bat Czerńczyce
1:2
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Wicher Domasław
4:0
KP Wichrów
Ambrozja Bogdaszowice
2:1
Piast Lutynia
Dromex Piersno
1:2
GLKS Mietków
Klub Sportowy Piotrowice
6:4
LZS Zachowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Muchobór Wrocław
3:2
Puma Pietrzykowice
KP Wichrów
8:3
White Bat Czerńczyce
GLKS Mietków
7:5
Wicher Domasław
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
3:3
Klub Sportowy Piotrowice
Dromex Piersno
2:5
Ambrozja Bogdaszowice
LZS Zachowice
1:4
Ślęża Sobótka
LZS Osiek
4:5
Piast Lutynia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
4:1
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Puma Pietrzykowice
1:2
LZS Zachowice
White Bat Czerńczyce
5:1
GLKS Mietków
Wicher Domasław
12:1
Dromex Piersno
Ambrozja Bogdaszowice
6:0
LZS Osiek
Piast Lutynia
0:2
Muchobór Wrocław
Klub Sportowy Piotrowice
2:3
KP Wichrów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?