Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Lemarko Gać
Lemarko Gać 7 18 37 - 15 6 0 1
2
Last Pub II
Last Pub II 7 15 23 - 9 5 0 2 2 3 4 - 2
3
Gang Weny
Gang Weny 7 15 19 - 11 5 0 2 2 3 3 - 4
4
Wena Team
Wena Team 7 15 17 - 11 5 0 2 2 3 3 - 4
5
Bystrzyca
Bystrzyca 7 9 20 - 26 3 0 4
6
Rapid Domaniów
Rapid Domaniów 7 6 19 - 25 2 0 5
7
Oldboys Olimp Team
Oldboys Olimp Team 7 3 10 - 32 1 0 6 1 3 2 - 1
8
Solufka
Solufka 7 3 12 - 28 1 0 6 1 0 1 - 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
1:3
Last Pub II
Gang Weny
3:1
Wena Team
Bystrzyca
3:7
Lemarko Gać
Solufka
1:2
Oldboys Olimp Team
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
1:3
Wena Team
Solufka
2:3
Bystrzyca
Lemarko Gać
1:0
Gang Weny
Oldboys Olimp Team
0:6
Last Pub II
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
4:5
Lemarko Gać
Last Pub II
1:2
Wena Team
Solufka
1:3
Gang Weny
Bystrzyca
7:3
Oldboys Olimp Team
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
1:4
Solufka
Last Pub II
2:5
Lemarko Gać
Bystrzyca
2:4
Gang Weny
Wena Team
2:0
Oldboys Olimp Team
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
5:2
Bystrzyca
Last Pub II
5:1
Solufka
Wena Team
3:1
Lemarko Gać
Oldboys Olimp Team
0:4
Gang Weny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
3:5
Gang Weny
Solufka
2:4
Wena Team
Bystrzyca
0:3
Last Pub II
Lemarko Gać
8:2
Oldboys Olimp Team
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
4:3
Oldboys Olimp Team
Gang Weny
0:3
Last Pub II
Bystrzyca
3:2
Wena Team
Solufka
1:10
Lemarko Gać
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Olavia Taxi
Olavia Taxi 9 22 39 - 15 7 1 1
2
Orzeł Święta Katarzyna
Orzeł Święta Katarzyna 9 21 36 - 19 7 0 2
3
Avangarda Team
Avangarda Team 9 18 33 - 26 6 0 3
4
Ijo Team
Ijo Team 9 16 27 - 26 5 1 3
5
AC NIEMILan
AC NIEMILan 9 14 32 - 18 4 2 3
6
Życie Osiedli
Życie Osiedli 9 13 33 - 25 4 1 4
7
Odra Ratowice
Odra Ratowice 9 12 19 - 30 4 0 5
8
Burza Lipki
Burza Lipki 9 11 20 - 24 3 2 4
9
Odra  Ścinawa.
Odra Ścinawa. 9 2 9 - 35 0 2 7
10
Wena Chwalibożyce
Wena Chwalibożyce 9 1 4 - 34 0 1 8
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olavia Taxi
3:2
Burza Lipki
Ijo Team
2:1
Życie Osiedli
Odra Ścinawa.
1:5
Avangarda Team
Odra Ratowice
0:3*
AC NIEMILan
Orzeł Święta Katarzyna
5:0
Wena Chwalibożyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olavia Taxi
4:2
Orzeł Święta Katarzyna
Odra Ścinawa.
0:7
AC NIEMILan
Burza Lipki
4:2
Odra Ratowice
Avangarda Team
2:6
Ijo Team
Życie Osiedli
9:1
Wena Chwalibożyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ratowice
0:4
Avangarda Team
Wena Chwalibożyce
0:2
Burza Lipki
Olavia Taxi
6:1
Odra Ścinawa.
Orzeł Święta Katarzyna
6:3
Ijo Team
Życie Osiedli
3:6
AC NIEMILan
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AC NIEMILan
5:0
Wena Chwalibożyce
Ijo Team
2:5
Olavia Taxi
Odra Ścinawa.
2:3
Odra Ratowice
Burza Lipki
1:4
Orzeł Święta Katarzyna
Avangarda Team
5:4
Życie Osiedli
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ijo Team
3:2
AC NIEMILan
Odra Ścinawa.
0:2
Burza Lipki
Avangarda Team
3:0
Wena Chwalibożyce
Odra Ratowice
2:8
Olavia Taxi
Życie Osiedli
0:2
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Życie Osiedli
6:3
Odra Ratowice
AC NIEMILan
2:2
Burza Lipki
Avangarda Team
3:6
Olavia Taxi
Odra Ścinawa.
2:6
Orzeł Święta Katarzyna
Ijo Team
3:2
Wena Chwalibożyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wena Chwalibożyce
- : -
Życie Osiedli
Olavia Taxi
1:1
AC NIEMILan
Ijo Team
2:2
Odra Ścinawa.
Orzeł Święta Katarzyna
1:2
Odra Ratowice
Burza Lipki
2:4
Avangarda Team
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Życie Osiedli
4:4
Burza Lipki
Odra Ratowice
2:1
Wena Chwalibożyce
AC NIEMILan
4:5
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wena Chwalibożyce
0:5
Olavia Taxi
Życie Osiedli
4:1
Odra Ścinawa.
Odra Ratowice
5:1
Ijo Team
Avangarda Team
4:2
AC NIEMILan
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olavia Taxi
1:2
Życie Osiedli
Burza Lipki
1:5
Ijo Team
Wena Chwalibożyce
0:0
Odra Ścinawa.
Avangarda Team
3:5
Orzeł Święta Katarzyna
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Pictura
Pictura 9 25 44 - 6 8 1 0
2
Siechnice
Siechnice 9 22 37 - 8 7 1 1
3
Ronal Group
Ronal Group 9 14 27 - 19 4 2 3
4
Orła  Cień
Orła Cień 8 13 21 - 25 4 1 3 1 1 2 - 2
5
Young Boys Wena
Young Boys Wena 9 13 22 - 14 4 1 4 1 1 2 - 2
6
Albatrosy
Albatrosy 9 12 26 - 23 4 0 5 1 3 3 - 1
7
Tartan Team
Tartan Team 8 12 19 - 13 4 0 4 1 0 1 - 3
8
Win-Bud Kurów
Win-Bud Kurów 9 8 16 - 29 2 2 5
9
Piast Miłocice
Piast Miłocice 9 4 7 - 56 1 1 7 1 3 3 - 1
10
Tech-Kan Team
Tech-Kan Team 9 4 16 - 42 1 1 7 1 0 1 - 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siechnice
4:1
Albatrosy
Ronal Group
9:0
Piast Miłocice
Win-Bud Kurów
1:3
Pictura
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pictura
3:0
Albatrosy
Piast Miłocice
3:1
Tech-Kan Team
Siechnice
1:0
Young Boys Wena
Ronal Group
3:3
Win-Bud Kurów
Orła Cień
- : -
Tartan Team
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Albatrosy
7:1
Tech-Kan Team
Siechnice
2:2
Pictura
Win-Bud Kurów
1:1
Piast Miłocice
Tartan Team
2:3
Ronal Group
Young Boys Wena
2:2
Orła Cień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pictura
2:0
Young Boys Wena
Piast Miłocice
0:6
Tartan Team
Ronal Group
0:4
Siechnice
Tech-Kan Team
4:2
Win-Bud Kurów
Orła Cień
5:1
Albatrosy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Albatrosy
5:1
Win-Bud Kurów
Siechnice
10:1
Piast Miłocice
Tech-Kan Team
1:5
Tartan Team
Orła Cień
0:8
Pictura
Young Boys Wena
0:4
Ronal Group
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orła Cień
3:1
Piast Miłocice
Siechnice
4:1
Win-Bud Kurów
Albatrosy
3:1
Tartan Team
Pictura
4:1
Ronal Group
Young Boys Wena
3:1
Tech-Kan Team
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Miłocice
0:8
Young Boys Wena
Ronal Group
4:1
Albatrosy
Tech-Kan Team
4:5
Orła Cień
Tartan Team
2:1
Siechnice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Albatrosy
7:1
Piast Miłocice
Pictura
7:1
Tech-Kan Team
Orła Cień
3:5
Win-Bud Kurów
Young Boys Wena
0:2
Tartan Team
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tech-Kan Team
3:3
Ronal Group
Pictura
4:1
Tartan Team
Orła Cień
1:4
Siechnice
Young Boys Wena
3:1
Albatrosy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Win-Bud Kurów
1:0
Tartan Team
Tech-Kan Team
0:7
Siechnice
Pictura
11:0
Piast Miłocice
Ronal Group
0:2
Orła Cień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Young Boys Wena
6:1
Win-Bud Kurów

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?