zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Szczepanów
14:1
Odra Malczyce
Ambrozja Bogdaszowice
2:3
Błękitni Gniechowice
Sokół Smolec
3:3
Czarni Białków
Zjednoczeni Łowęcice
0:1
Pogoń Miękinia
Odra Lubiąż
1:1
Bór Oborniki Śląskie
Parasol Wrocław
0:1
Polonia Bielany Wrocławskie
LZS Osiek
3:2
MKS Kostomłoty
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
10:4
LZS Osiek
Ambrozja Bogdaszowice
2:3
Pogoń Miękinia
Błękitni Gniechowice
1:2
Odra Lubiąż
Polonia Bielany Wrocławskie
3:3
Zjednoczeni Szczepanów
Bór Oborniki Śląskie
5:4
Sokół Smolec
MKS Kostomłoty
1:2
Parasol Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice
1:3
Odra Malczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Malczyce
3:4
Polonia Bielany Wrocławskie
Ambrozja Bogdaszowice
5:2
Zjednoczeni Łowęcice
Sokół Smolec
4:0
Błękitni Gniechowice
Odra Lubiąż
1:3
Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Szczepanów
5:0
MKS Kostomłoty
LZS Osiek
7:4
Bór Oborniki Śląskie
Parasol Wrocław
2:0
Czarni Białków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Łowęcice
1:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Błękitni Gniechowice
6:3
LZS Osiek
Czarni Białków
3:7
Zjednoczeni Szczepanów
Ambrozja Bogdaszowice
2:0
Odra Lubiąż
Sokół Smolec
2:0
Pogoń Miękinia
MKS Kostomłoty
3:4
Odra Malczyce
Bór Oborniki Śląskie
1:2
Parasol Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Malczyce
2:11
Czarni Białków
Sokół Smolec
0:3
Ambrozja Bogdaszowice
Odra Lubiąż
0:0
Zjednoczeni Łowęcice
Parasol Wrocław
5:0
Błękitni Gniechowice
Zjednoczeni Szczepanów
6:3
Bór Oborniki Śląskie
LZS Osiek
9:0
Pogoń Miękinia
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
MKS Kostomłoty
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
2:3
Zjednoczeni Szczepanów
Czarni Białków
4:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Odra Lubiąż
3:2
Sokół Smolec
Parasol Wrocław
1:0
Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Łowęcice
2:3
MKS Kostomłoty
Bór Oborniki Śląskie
4:7
Odra Malczyce
Ambrozja Bogdaszowice
0:1
LZS Osiek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
2:3
Bór Oborniki Śląskie
Odra Malczyce
4:2
Błękitni Gniechowice
MKS Kostomłoty
2:4
Czarni Białków
Parasol Wrocław
3:1
Ambrozja Bogdaszowice
Zjednoczeni Szczepanów
1:1
Pogoń Miękinia
Sokół Smolec
0:2
Zjednoczeni Łowęcice
LZS Osiek
4:1
Odra Lubiąż
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
0:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Odra Malczyce
2:0
Pogoń Miękinia
Ambrozja Bogdaszowice
5:1
Zjednoczeni Szczepanów
Zjednoczeni Łowęcice
3:1
Czarni Białków
Odra Lubiąż
0:2
Parasol Wrocław
Sokół Smolec
1:2
LZS Osiek
Bór Oborniki Śląskie
0:3
MKS Kostomłoty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Malczyce
2:5
Ambrozja Bogdaszowice
MKS Kostomłoty
2:2
Błękitni Gniechowice
Polonia Bielany Wrocławskie
0:0
Pogoń Miękinia
Parasol Wrocław
2:0
Sokół Smolec
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów
3:1
Odra Lubiąż
Czarni Białków
2:5
Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
0:3*
Czarni Białków
Ambrozja Bogdaszowice
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
MKS Kostomłoty
0:3
Pogoń Miękinia
LZS Osiek
3:4
Parasol Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice
5:1
Bór Oborniki Śląskie
Odra Lubiąż
2:1
Odra Malczyce
Sokół Smolec
3:1
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
1:2
Odra Lubiąż
Odra Malczyce
1:2
Sokół Smolec
Zjednoczeni Szczepanów
0:0
LZS Osiek
MKS Kostomłoty
0:5
Ambrozja Bogdaszowice
Parasol Wrocław
2:3
Zjednoczeni Łowęcice
Czarni Białków
0:0
Pogoń Miękinia
Bór Oborniki Śląskie
1:3
Błękitni Gniechowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
6:0
Czarni Białków
LZS Osiek
10:1
Odra Malczyce
Sokół Smolec
2:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Parasol Wrocław
1:0
Zjednoczeni Szczepanów
Zjednoczeni Łowęcice
1:5
Błękitni Gniechowice
Bór Oborniki Śląskie
1:0
Pogoń Miękinia
Odra Lubiąż
0:2
MKS Kostomłoty
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
3:2
LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów
4:1
Zjednoczeni Łowęcice
Błękitni Gniechowice
3:0
Pogoń Miękinia
Czarni Białków
3:2
Odra Lubiąż
Odra Malczyce
3:3
Parasol Wrocław
Sokół Smolec
3:0
MKS Kostomłoty
Bór Oborniki Śląskie
2:4
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
2:3
Ambrozja Bogdaszowice
Odra Malczyce
6:2
Zjednoczeni Szczepanów
Bór Oborniki Śląskie
1:0
Odra Lubiąż
Czarni Białków
3:0*
Sokół Smolec
Pogoń Miękinia
2:1
Zjednoczeni Łowęcice
Polonia Bielany Wrocławskie
0:4
Parasol Wrocław
MKS Kostomłoty
0:3*
LZS Osiek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
3:0*
MKS Kostomłoty
Odra Malczyce
3:1
Zjednoczeni Łowęcice
LZS Osiek
3:2
Czarni Białków
Sokół Smolec
0:0
Bór Oborniki Śląskie
Odra Lubiąż
2:3
Błękitni Gniechowice
Pogoń Miękinia
0:2
Ambrozja Bogdaszowice
Zjednoczeni Szczepanów
5:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
3:5
Odra Malczyce
Błękitni Gniechowice
0:0
Sokół Smolec
Czarni Białków
0:4
Parasol Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice
0:4
Ambrozja Bogdaszowice
Pogoń Miękinia
1:2
Odra Lubiąż
Bór Oborniki Śląskie
1:2
LZS Osiek
MKS Kostomłoty
0:3*
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
5:0
Zjednoczeni Łowęcice
Zjednoczeni Szczepanów
2:3
Czarni Białków
Odra Lubiąż
1:3
Ambrozja Bogdaszowice
Odra Malczyce
3:0*
MKS Kostomłoty
Parasol Wrocław
5:0
Bór Oborniki Śląskie
LZS Osiek
3:3
Błękitni Gniechowice
Pogoń Miękinia
2:0
Sokół Smolec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
4:3
Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice
1:2
Parasol Wrocław
Bór Oborniki Śląskie
3:2
Zjednoczeni Szczepanów
Czarni Białków
3:2
Odra Malczyce
Pogoń Miękinia
0:7
LZS Osiek
Zjednoczeni Łowęcice
2:3
Odra Lubiąż
MKS Kostomłoty
0:3*
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
5:0
Czarni Białków
Odra Malczyce
2:1
Bór Oborniki Śląskie
Zjednoczeni Łowęcice
3:0*
MKS Kostomłoty
Sokół Smolec
3:0
Odra Lubiąż
Zjednoczeni Szczepanów
8:1
Błękitni Gniechowice
LZS Osiek
2:5
Ambrozja Bogdaszowice
Pogoń Miękinia
0:2
Parasol Wrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
3:0*
MKS Kostomłoty
Ambrozja Bogdaszowice
1:4
Parasol Wrocław
Błękitni Gniechowice
4:3
Odra Malczyce
Bór Oborniki Śląskie
0:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Odra Lubiąż
1:1
LZS Osiek
Zjednoczeni Łowęcice
3:1
Sokół Smolec
Pogoń Miękinia
2:0
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
0:3*
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Bielany Wrocławskie
5:0
Błękitni Gniechowice
Czarni Białków
2:0
Zjednoczeni Łowęcice
Zjednoczeni Szczepanów
1:4
Ambrozja Bogdaszowice
Parasol Wrocław
5:1
Odra Lubiąż
LZS Osiek
4:0
Sokół Smolec
Pogoń Miękinia
1:5
Odra Malczyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
3:0*
MKS Kostomłoty
Sokół Smolec
0:2
Parasol Wrocław
Odra Lubiąż
2:1
Zjednoczeni Szczepanów
LZS Osiek
4:2
Zjednoczeni Łowęcice
Ambrozja Bogdaszowice
8:0
Odra Malczyce
Bór Oborniki Śląskie
1:2
Czarni Białków
Pogoń Miękinia
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
8:1
Błękitni Gniechowice
Pogoń Miękinia
3:0*
MKS Kostomłoty
Odra Malczyce
1:2
Odra Lubiąż
Polonia Bielany Wrocławskie
3:1
Ambrozja Bogdaszowice
Zjednoczeni Szczepanów
2:2
Sokół Smolec
Bór Oborniki Śląskie
4:3
Zjednoczeni Łowęcice
Parasol Wrocław
1:0
LZS Osiek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
3:0*
MKS Kostomłoty
Odra Malczyce
0:3
Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice
5:2
Bór Oborniki Śląskie
Odra Lubiąż
1:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Zjednoczeni Łowęcice
0:2
Parasol Wrocław
LZS Osiek
8:2
Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia
0:3*
Czarni Białków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
0:3*
Odra Lubiąż
Błękitni Gniechowice
3:0*
Zjednoczeni Łowęcice
Polonia Bielany Wrocławskie
1:2
Sokół Smolec
Czarni Białków
0:3*
Ambrozja Bogdaszowice
Pogoń Miękinia
0:0
Bór Oborniki Śląskie
Odra Malczyce
3:4
LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów
1:6
Parasol Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
0:3*
Sokół Smolec
LZS Osiek
3:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Zjednoczeni Łowęcice
0:3*
Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia
2:4
Błękitni Gniechowice
Odra Lubiąż
3:3
Czarni Białków
Parasol Wrocław
- : -
Odra Malczyce
Ambrozja Bogdaszowice
3:2
Bór Oborniki Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?