Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Chełm
2:4
Błyskawica Lenartowice
Pogoń Jastrzębce
4:1
Tęcza Pisarzowice
Czarni Białków
7:2
Porcelana Ciechów
Polonia II Środa Śląska
1:1
Błękitni Chwalimierz
Wulkan Ogrodnica
4:0
Burza Wilczków
Pogoń Miękinia
2:1
Cosmos Juszczyn
Orzeł Bukówek
2:4
Odra Słup
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
6:0
Polonia II Środa Śląska
Tęcza Pisarzowice
1:3
Orzeł Bukówek
Cosmos Juszczyn
4:2
Pogoń Jastrzębce
Burza Wilczków
2:7
Pogoń Miękinia
Błyskawica Lenartowice
1:1
Wulkan Ogrodnica
Błękitni Chwalimierz
4:0
Zryw Chełm
Porcelana Ciechów
8:2
Odra Słup
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Chełm
0:9
Czarni Białków
Pogoń Jastrzębce
3:2
Burza Wilczków
Polonia II Środa Śląska
4:8
Porcelana Ciechów
Wulkan Ogrodnica
3:2
Błękitni Chwalimierz
Pogoń Miękinia
2:0
Błyskawica Lenartowice
Orzeł Bukówek
2:0
Cosmos Juszczyn
Odra Słup
2:4
Tęcza Pisarzowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lenartowice
4:3
Pogoń Jastrzębce
Czarni Białków
5:0
Wulkan Ogrodnica
Polonia II Środa Śląska
2:1
Zryw Chełm
Cosmos Juszczyn
6:3
Odra Słup
Burza Wilczków
4:5
Orzeł Bukówek
Błękitni Chwalimierz
2:3
Pogoń Miękinia
Porcelana Ciechów
7:2
Tęcza Pisarzowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Chełm
0:9
Porcelana Ciechów
Pogoń Jastrzębce
1:2
Błękitni Chwalimierz
Wulkan Ogrodnica
1:3
Polonia II Środa Śląska
Pogoń Miękinia
4:7
Czarni Białków
Orzeł Bukówek
3:3
Błyskawica Lenartowice
Odra Słup
9:2
Burza Wilczków
Tęcza Pisarzowice
0:8
Cosmos Juszczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Chełm
0:6
Wulkan Ogrodnica
Polonia II Środa Śląska
2:2
Pogoń Miękinia
Burza Wilczków
2:4
Tęcza Pisarzowice
Błyskawica Lenartowice
4:2
Odra Słup
Błękitni Chwalimierz
4:2
Orzeł Bukówek
Porcelana Ciechów
1:2
Cosmos Juszczyn
Czarni Białków
6:3
Pogoń Jastrzębce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Ogrodnica
1:4
Porcelana Ciechów
Pogoń Miękinia
10:1
Zryw Chełm
Orzeł Bukówek
2:3
Czarni Białków
Odra Słup
2:3
Błękitni Chwalimierz
Tęcza Pisarzowice
0:0
Błyskawica Lenartowice
Cosmos Juszczyn
4:1
Burza Wilczków
Pogoń Jastrzębce
2:1
Polonia II Środa Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
5:0
Odra Słup
Polonia II Środa Śląska
2:4
Orzeł Bukówek
Wulkan Ogrodnica
2:3
Pogoń Miękinia
Błyskawica Lenartowice
0:1
Cosmos Juszczyn
Błękitni Chwalimierz
3:1
Tęcza Pisarzowice
Porcelana Ciechów
11:1
Burza Wilczków
Zryw Chełm
0:0
Pogoń Jastrzębce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Jastrzębce
1:1
Wulkan Ogrodnica
Pogoń Miękinia
3:3
Porcelana Ciechów
Orzeł Bukówek
4:0
Zryw Chełm
Odra Słup
7:1
Polonia II Środa Śląska
Tęcza Pisarzowice
1:3
Czarni Białków
Cosmos Juszczyn
1:0
Błękitni Chwalimierz
Burza Wilczków
2:5
Błyskawica Lenartowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Chełm
3:4
Odra Słup
Czarni Białków
10:2
Cosmos Juszczyn
Polonia II Środa Śląska
4:0
Tęcza Pisarzowice
Wulkan Ogrodnica
4:5
Orzeł Bukówek
Pogoń Miękinia
1:2
Pogoń Jastrzębce
Błękitni Chwalimierz
5:3
Burza Wilczków
Porcelana Ciechów
5:1
Błyskawica Lenartowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Jastrzębce
1:3
Porcelana Ciechów
Orzeł Bukówek
2:5
Pogoń Miękinia
Odra Słup
9:1
Wulkan Ogrodnica
Tęcza Pisarzowice
6:1
Zryw Chełm
Cosmos Juszczyn
2:3
Polonia II Środa Śląska
Burza Wilczków
1:12
Czarni Białków
Błyskawica Lenartowice
2:3
Błękitni Chwalimierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Chełm
5:6
Cosmos Juszczyn
Pogoń Jastrzębce
1:3
Orzeł Bukówek
Czarni Białków
4:0
Błyskawica Lenartowice
Polonia II Środa Śląska
4:0
Burza Wilczków
Wulkan Ogrodnica
0:3
Tęcza Pisarzowice
Pogoń Miękinia
3:2
Odra Słup
Porcelana Ciechów
6:1
Błękitni Chwalimierz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bukówek
0:4
Porcelana Ciechów
Odra Słup
0:2
Pogoń Jastrzębce
Tęcza Pisarzowice
1:4
Pogoń Miękinia
Cosmos Juszczyn
2:4
Wulkan Ogrodnica
Burza Wilczków
2:5
Zryw Chełm
Błyskawica Lenartowice
4:1
Polonia II Środa Śląska
Błękitni Chwalimierz
2:6
Czarni Białków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Słup
1:2
Orzeł Bukówek
Tęcza Pisarzowice
2:3
Pogoń Jastrzębce
Cosmos Juszczyn
0:4
Pogoń Miękinia
Burza Wilczków
0:4
Wulkan Ogrodnica
Błyskawica Lenartowice
4:2
Zryw Chełm
Błękitni Chwalimierz
2:5
Polonia II Środa Śląska
Porcelana Ciechów
6:4
Czarni Białków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Chełm
1:7
Błękitni Chwalimierz
Pogoń Jastrzębce
1:2
Cosmos Juszczyn
Polonia II Środa Śląska
1:2
Czarni Białków
Wulkan Ogrodnica
1:3
Błyskawica Lenartowice
Pogoń Miękinia
12:0
Burza Wilczków
Orzeł Bukówek
3:6
Tęcza Pisarzowice
Odra Słup
1:1
Porcelana Ciechów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
- : -
Zryw Chełm
Tęcza Pisarzowice
- : -
Odra Słup
Cosmos Juszczyn
- : -
Orzeł Bukówek
Burza Wilczków
- : -
Pogoń Jastrzębce
Błyskawica Lenartowice
- : -
Pogoń Miękinia
Błękitni Chwalimierz
- : -
Wulkan Ogrodnica
Porcelana Ciechów
- : -
Polonia II Środa Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?