Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Wrocław
4:2
Calc Karłowice
PKS Augustyn
2:1
Tarant Krzyżowice
Pogoń Wrocław
1:2
Sparta II Wrocław
Błękitni Pustków Wilczkowski
11:1
Galakticos II Solna
Dynamo Wrocław
9:0
Olimpic Dobkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpic Dobkowice
5:6
Tarant Krzyżowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:1
Dynamo Wrocław
Galakticos II Solna
0:2
Grunwald Wrocław
Calc Karłowice
3:3
Sporting Wrocław
Sparta II Wrocław
3:1
PKS Augustyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
10:0
Galakticos II Solna
Tarant Krzyżowice
0:4
Sparta II Wrocław
Grunwald Wrocław
2:5
Dynamo Wrocław
Pogoń Wrocław
1:6
Calc Karłowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
6:1
Olimpic Dobkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpic Dobkowice
0:2
Sparta II Wrocław
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:1
Grunwald Wrocław
Galakticos II Solna
0:3
Pogoń Wrocław
Dynamo Wrocław
2:2
Sporting Wrocław
Calc Karłowice
1:4
PKS Augustyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
1:1
Błękitni Pustków Wilczkowski
Tarant Krzyżowice
1:5
Calc Karłowice
Grunwald Wrocław
4:1
Olimpic Dobkowice
PKS Augustyn
3:0
Galakticos II Solna
Pogoń Wrocław
0:3
Dynamo Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Wrocław
1:2
Sporting Wrocław
Błękitni Pustków Wilczkowski
3:0
Pogoń Wrocław
Galakticos II Solna
4:5
Tarant Krzyżowice
Dynamo Wrocław
2:1
PKS Augustyn
Calc Karłowice
7:3
Sparta II Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
16:0
Olimpic Dobkowice
Tarant Krzyżowice
1:3
Dynamo Wrocław
PKS Augustyn
3:1
Błękitni Pustków Wilczkowski
Pogoń Wrocław
0:5
Grunwald Wrocław
Sparta II Wrocław
3:0
Galakticos II Solna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
4:3
Pogoń Wrocław
Grunwald Wrocław
2:3
PKS Augustyn
Olimpic Dobkowice
1:3
Calc Karłowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
5:3
Tarant Krzyżowice
Dynamo Wrocław
2:1
Sparta II Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
1:2
Grunwald Wrocław
PKS Augustyn
2:3
Sporting Wrocław
Pogoń Wrocław
- : -
Olimpic Dobkowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
3:3
Sparta II Wrocław
Calc Karłowice
5:1
Galakticos II Solna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
6:1
Tarant Krzyżowice
Grunwald Wrocław
3:4
Sparta II Wrocław
Pogoń Wrocław
1:1
PKS Augustyn
Olimpic Dobkowice
5:3
Galakticos II Solna
Dynamo Wrocław
1:2
Calc Karłowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
- : -
Pogoń Wrocław
PKS Augustyn
7:5
Olimpic Dobkowice
Galakticos II Solna
2:8
Dynamo Wrocław
Calc Karłowice
2:3
Błękitni Pustków Wilczkowski
Sparta II Wrocław
0:1
Sporting Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?