KOLEJKA X: KS BROCHÓW - PUMA PIETRZYKOWICE

Pamiętajmy o zmianie czasu w nocy z soboty na niedzielę. wskazówki zegara cofamy o godzinę.

Niedziela będzie stała pod znakiem bardzo silnego wiatru, którego prędkość możę dochodzić do 100 km/h. dodatkowo mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Mimo prognozowanych na niedziele 8 stopni, silny wiatr z pólnocnego zachodu może spowodować, iż odczuwalna temperatura będzie znacznie niższa.

Przed nami ostatni październikowy mecz rundy jesiennej sezonu 2017/2018 grupy XI wrocławskiej B-klasy. W najbliższą niedzielę – 29.10.2017 roku o godzinie 14.00 na boisku przy ulicy Centralnej 1 podejmiemy przedostatnią w tabeli Pumę Pietrzykowice.

KS Brochów po tryumfie  2:0 w Magnicach nadal podtrzymuje swoją zwycięską passę i utrzymuje pozycje lidera w naszej grupie. Jednak tuż za nami rezerwy z Brzeziny czekają na nasze potknięcie. W hicie dziewiątej kolejki spotkały się zespoły zajmujące odpowiednio drugie i trzecie miejsce – Mechanik II Brzezina oraz Wratislavia II Wrocław. Gospodarze rozbili rezerwy Wratislavii 7:1 i ze stratą dwóch punktów do lidera zajmują drugie miejsce w tabeli. Aby zająć pierwsze miejsce, zespół z Brochowa potrzebował osiem kolejek, ale wystarczy teraz jedno potkniecie wykorzystane przez rezerwy Mechanika i żegnamy się z wygodnym fotelem lidera.

Zespół z Pietrzykowic powstał w 1963 roku. W latach 2008 – 2012 występował w IV lidze, a od sezonu 2014/2015 nieprzerwanie rozgrywa swoje mecze we wrocławskiej B-klasie. Po rozegranych dotychczas dziewięciu kolejkach Puma Pietrzykowice z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje trzynaste, przedostatnie miejsce w tabeli grupy XI. Bilans dwóch zwycięstw, jednego remisu oraz sześciu porażek przy bilansie bramkowym 17 goli strzelonych na 27 goli straconych. W delegacji Pietrzykowice rozegrały cztery mecze – jeden wygrały a w trzech schodzili z boiska pokonani przy bilansie bramkowym 7 bramek strzelonych na 13 bramek straconych.

Najlepsi strzelcy Pumy Pietrzykowice*: 7 bramek Rafał Obala, 6 bramek Marcin Droźdż, 2 bramki Adrian Kos i po jednej Maciej Laskowski oraz Konrad Majdak

Klasyfikacja asyst*: 4 asysty Rafał Obala, po 2 asysty Adrian Kos, Konrad Majdak oraz Marcin Droźdż

Minuty spędzone na boisku*: 810 minut Maciej Laskowski, 755 minut Konrad Majdak, 752 minut Piotr Wysoczański, 744 minut Rafał Obala