KOLEJKA IV: TĘCZA PISARZOWICE - KS BROCHÓW

W najbliższą niedzielę, tj. 17.09.2017, pojedziemy szukać kolejnych punktów, tym razem w Pisarzowicach. Będzie to drugi mecz wyjazdowy naszego zespołu w sezonie 2017/2018. Dwa ostatnie, zwycięskie mecze dały pewność siebie ekipie z Brochowa. Nie możemy jednak nadal popełniać tych samych błędów ( na szczęście bez konsekwencji w postaci straconych punktów), bo zawodnicy Tęczy mogę je bardzo boleśnie i bezlitośnie wykorzystać.

Tęcze Pisarzowice założono w 1993 roku. Barwy błękitno –niebiesko – białe. Zespół z gminy Miękinia od sezonu 2003/2004 nieprzerwanie gra na poziomie B-klasy. Ostatni sezon (grupa: Wrocław III) zakończyli na przedostatnim miejscu z dorobkiem 22 punktów z bilansem 7 zwycięstw jednego remisu i 16 porażek. Bilans bramkowy 47-88.

Gospodarze z Pisarzowic po trzech dotychczas rozegranych kolejkach zajmują 10 miejsce z trzema zdobytymi punktami. Po inauguracyjnym zwycięstwie z Zorzą Wilkszyn przyszły dwie porażki – jedna u siebie z rezerwami Polonii Bielany Wrocławskie a druga na wyjeździe w Krzyżowicach.

TĘCZA PISARZOWICE 2:1 ZORZA WILKSZYN

TĘCZA PISARZOWICE 2:3 TAX - POL POLONIA II BIELANY WR.

TARANT KRZYŻOWICE 3:1 TĘCZA PISARZOWICE

W omawianych meczach stracili 7 bramek a zdobyli 5. Oto zdobywcy bramek dla Tęczy.

Od sezonu 2003/2004 czterokrotnie zagraliśmy z Tęczą Pisarzowice.

2010/2011

Tęcza Pisarzowice