Burza Bystrzyca Oł.

12.09.1947

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
Amatorska drużyna piłkarska od kilkudziesięciu lat zrzeszająca zapaleńców footballu z Bystrzycy i okolicznych miejscowości. Trzon drużyny od zawsze stanowią zawodnicy miejscowi. Urodzeni i wychowani tutaj, od dziecka przychodzący na mecze miejscowej drużyny; nauczeni ambicji i walki do ostatnich sił, żyjący w jej strukturach od najmłodszych lat. Pozwala to osiągać na przestrzeni sezonów bardzo dobre jak na nasze warunki wyniki. Drużyna cechuje się przede wszystkim wspaniałą atmosferą. Jesteśmy jedną wielką rodziną, nie tylko na boisku, ale zwłaszcza poza nim. Razem spędzamy dużo czasu. Każdy zawodnik przychodzący do klubu spoza Bystrzycy daje mu dużą jakość i również zostawia swoje serce na boisku. Gramy dla zabawy, nie dla pieniędzy. Cieszymy się piłką i wszystkimi pozytywnymi emocjami jakie w nas wzbudza. Życzymy tego wszystkim amatorskim piłkarzom na świecie!