zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
3:1
Błękitni Chwalimierz
Orliki Gmina Miękinia
10:0
KP Brzeg Dolny
MKS Kostomłoty
5:2
GKS Kobierzyce
Zieloni Rakoszyce
3:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
2:3
Galakticos Solna
Błękitni Chwalimierz
4:5
GKS Kobierzyce
KP Brzeg Dolny
1:8
Zieloni Rakoszyce
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:0
MKS Kostomłoty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Rakoszyce
Pauza
KP Brzeg Dolny
4:5
MKS Kostomłoty
GKS Kobierzyce
2:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orliki Gmina Miękinia
0:1
Sokół Smolec
Galakticos Solna
6:4
Błękitni Chwalimierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
Pauza
Galakticos Solna
3:3
Orliki Gmina Miękinia
Sokół Smolec
6:0
Zieloni Rakoszyce
Błękitni Chwalimierz
8:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KP Brzeg Dolny
0:6
GKS Kobierzyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
6:1
KP Brzeg Dolny
Orliki Gmina Miękinia
0:4
Błękitni Chwalimierz
MKS Kostomłoty
3:8
Sokół Smolec
Zieloni Rakoszyce
3:5
Galakticos Solna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Chwalimierz
11:2
KP Brzeg Dolny
Sokół Smolec
6:1
GKS Kobierzyce
Orliki Gmina Miękinia
3:0
Zieloni Rakoszyce
Galakticos Solna
13:0
MKS Kostomłoty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
4:2
Galakticos Solna
Zieloni Rakoszyce
6:2
Błękitni Chwalimierz
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
5:7
Sokół Smolec
MKS Kostomłoty
0:3
Orliki Gmina Miękinia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
2:6
Zieloni Rakoszyce
Sokół Smolec
5:0
KP Brzeg Dolny
Orliki Gmina Miękinia
1:1
GKS Kobierzyce
Galakticos Solna
4:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Chwalimierz
8:6
MKS Kostomłoty
KP Brzeg Dolny
1:18
Galakticos Solna
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:3
Orliki Gmina Miękinia
GKS Kobierzyce
3:1
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Galakticos Solna
GKS Kobierzyce
Pauza
Błękitni Chwalimierz
0:8
Sokół Smolec
KP Brzeg Dolny
0:3
Orliki Gmina Miękinia
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:2
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
Pauza
Błękitni Chwalimierz
Pauza
Orliki Gmina Miękinia
3:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Galakticos Solna
12:0
KP Brzeg Dolny
Zieloni Rakoszyce
2:0
GKS Kobierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Smolec
Pauza
Zieloni Rakoszyce
GKS Kobierzyce
3:1
Orliki Gmina Miękinia
KP Brzeg Dolny
0:9
Błękitni Chwalimierz
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:7
Galakticos Solna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KP Brzeg Dolny
Orliki Gmina Miękinia
Pauza
Sokół Smolec
7:1
Zieloni Rakoszyce
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:4
Błękitni Chwalimierz
Galakticos Solna
4:6
GKS Kobierzyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Galakticos Solna
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pauza
GKS Kobierzyce
2:4
Błękitni Chwalimierz
KP Brzeg Dolny
1:20
Sokół Smolec
Zieloni Rakoszyce
1:4
Orliki Gmina Miękinia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Kobierzyce
Błękitni Chwalimierz
Pauza
Sokół Smolec
9:0
Orliki Gmina Miękinia
KP Brzeg Dolny
2:8
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Galakticos Solna
4:4
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
8:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
GKS Kobierzyce
3:1
KP Brzeg Dolny
Orliki Gmina Miękinia
2:8
Galakticos Solna
Zieloni Rakoszyce
5:6
Błękitni Chwalimierz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zieloni Rakoszyce
KP Brzeg Dolny
Pauza
Błękitni Chwalimierz
3:2
Orliki Gmina Miękinia
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:6
GKS Kobierzyce
Galakticos Solna
3:2
Sokół Smolec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orliki Gmina Miękinia
Pauza
Błękitni Chwalimierz
3:3
Galakticos Solna
GKS Kobierzyce
1:6
Sokół Smolec
Zieloni Rakoszyce
4:0
KP Brzeg Dolny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?