Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:2
MKS Magnice
Polar Wrocław
4:1
Chrobry Głogów
Górnik Wałbrzych
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie Lubin
0:0
Konfeks Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
7:1
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
2:5
BKS Bolesławiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
4:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bolesławiec
1:12
Karkonosze Jelenia Góra
Polar Wrocław
1:0
Górnik Wałbrzych
Zagłębie Lubin
2:1
FC Wrocław Academy
Konfeks Legnica
2:13
Śląsk Wrocław
MKS Magnice
11:4
Chrobry Głogów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
2:1
MKS Magnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
2:3
BKS Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
3:1
Miedź Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Zagłębie Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:1
Konfeks Legnica
FC Wrocław Academy
2:6
Śląsk Wrocław
MKS Magnice
4:1
Polar Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
3:1
Polar Wrocław
Chrobry Głogów
1:1
Karkonosze Jelenia Góra
BKS Bolesławiec
1:3
Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:4
MKS Magnice
Zagłębie Lubin
2:0
FC Wrocław Academy
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
Konfeks Legnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
7:2
Konfeks Legnica
BKS Bolesławiec
20:2
Górnik Wałbrzych
Polar Wrocław
10:1
Chrobry Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
12:1
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
1:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Magnice
1:2
Zagłębie Lubin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
1:2
Miedź Legnica
Polar Wrocław
2:0
Chrobry Głogów
Górnik Wałbrzych
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie Lubin
4:1
Konfeks Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
MKS Magnice
FC Wrocław Academy
1:2
Śląsk Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:2
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polar Wrocław
3:2
Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk Wrocław
0:1
BKS Bolesławiec
MKS Magnice
3:0
Konfeks Legnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:1
Chrobry Głogów
BKS Bolesławiec
1:1
Karkonosze Jelenia Góra
Polar Wrocław
3:1
FC Wrocław Academy
Górnik Wałbrzych
0:1
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
0:5
Konfeks Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
MKS Magnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:2
Śląsk Wrocław
Polar Wrocław
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
4:1
BKS Bolesławiec
Zagłębie Lubin
1:8
Chrobry Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
3:1
Konfeks Legnica
MKS Magnice
2:1
FC Wrocław Academy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
2:1
Miedź Legnica
Polar Wrocław
0:3
Zagłębie Lubin
Karkonosze Jelenia Góra
3:1
Górnik Wałbrzych
Konfeks Legnica
6:1
BKS Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
FC Wrocław Academy
Śląsk Wrocław
1:0
MKS Magnice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
4:4
Górnik Wałbrzych
Polar Wrocław
0:0
Zagłębie Lubin
Konfeks Legnica
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:3
Chrobry Głogów
FC Wrocław Academy
5:1
Śląsk Wrocław
MKS Magnice
3:1
Miedź Legnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
3:6
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
0:22
MKS Magnice
BKS Bolesławiec
0:12
Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
0:0
Konfeks Legnica
Zagłębie Lubin
0:0
Polar Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
9:1
FC Wrocław Academy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
0:1
Miedź Legnica
Polar Wrocław
5:2
Konfeks Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
FC Wrocław Academy
10:1
Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
1:1
Górnik Wałbrzych
MKS Magnice
3:0
BKS Bolesławiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
2:5
BKS Bolesławiec
Polar Wrocław
2:2
MKS Magnice
Górnik Wałbrzych
8:0
FC Wrocław Academy
Karkonosze Jelenia Góra
7:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Konfeks Legnica
1:3
Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
11:0
Miedź Legnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
2:1
Miedź Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
0:4
Zagłębie Lubin
Konfeks Legnica
9:1
Śląsk Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
Chrobry Głogów
FC Wrocław Academy
2:2
Polar Wrocław
MKS Magnice
5:0
Górnik Wałbrzych
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
1:7
Polar Wrocław
BKS Bolesławiec
1:12
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
2:3
MKS Magnice
Karkonosze Jelenia Góra
2:9
Miedź Legnica
Konfeks Legnica
19:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
FC Wrocław Academy
3:1
Górnik Wałbrzych
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
9:1
Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
1:0
Chrobry Głogów
Polar Wrocław
5:9
Konfeks Legnica
Zagłębie Lubin
0:11
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:12
FC Wrocław Academy
MKS Magnice
3:3*
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
0:19
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
8:1
Karkonosze Jelenia Góra
Polar Wrocław
0:0
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
2:2
Górnik Wałbrzych
Konfeks Legnica
2:8
MKS Magnice
FC Wrocław Academy
1:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
1:12
Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra
17:1
Miedź Legnica
Konfeks Legnica
0:9
Polar Wrocław
FC Wrocław Academy
8:1
BKS Bolesławiec
Śląsk Wrocław
12:0
Chrobry Głogów
MKS Magnice
3:0*
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
0:17
Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bolesławiec
1:9
Polar Wrocław
Górnik Wałbrzych
1:6
Miedź Legnica
Zagłębie Lubin
5:0
Konfeks Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
0:15
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
3:3*
MKS Magnice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:0
Polar Wrocław
BKS Bolesławiec
1:3
Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin
4:2
Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Konfeks Legnica
2:1
FC Wrocław Academy
MKS Magnice
2:0
Śląsk Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?