Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Odra Kotowice
1:4
Pogoń Kopalina
Last Pub Owczary
1:0
Tramp Dziuplina
KS Kurów
2:2
Jankowianka Wierzbno
Rapid II Domaniów
2:0
Moto - Jelcz Oława
Syrena Jaczkowice
0:1
Oleśnica Mała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Dziuplina
4:1
Rapid II Domaniów
Moto - Jelcz Oława
3:2
KS Kurów
Jankowianka Wierzbno
1:14
Syrena Jaczkowice
ULKS Odra Kotowice
4:1
Burza Dębina
Pogoń Kopalina
7:1
Oleśnica Mała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Dębina
0:3
Pogoń Kopalina
Oleśnica Mała
8:2
Jankowianka Wierzbno
Last Pub Owczary
1:0
ULKS Odra Kotowice
KS Kurów
1:0
Tramp Dziuplina
Syrena Jaczkowice
3:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Dziuplina
0:2
Syrena Jaczkowice
Burza Dębina
0:3
Last Pub Owczary
Moto - Jelcz Oława
2:0
Oleśnica Mała
ULKS Odra Kotowice
1:1
Rapid II Domaniów
Pogoń Kopalina
8:0
Jankowianka Wierzbno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jankowianka Wierzbno
1:4
Moto - Jelcz Oława
Oleśnica Mała
6:0
Tramp Dziuplina
Last Pub Owczary
1:2
Pogoń Kopalina
KS Kurów
3:0
ULKS Odra Kotowice
Rapid II Domaniów
0:3*
Burza Dębina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Dziuplina
1:4
Jankowianka Wierzbno
Burza Dębina
2:1
KS Kurów
ULKS Odra Kotowice
2:2
Syrena Jaczkowice
Last Pub Owczary
0:6
Rapid II Domaniów
Pogoń Kopalina
1:3
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:0*
Tramp Dziuplina
Oleśnica Mała
6:1
ULKS Odra Kotowice
KS Kurów
3:1
Last Pub Owczary
Rapid II Domaniów
0:1
Pogoń Kopalina
Syrena Jaczkowice
2:1
Burza Dębina
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Dębina
1:3
Oleśnica Mała
ULKS Odra Kotowice
2:2
Jankowianka Wierzbno
Last Pub Owczary
1:6
Syrena Jaczkowice
Pogoń Kopalina
2:1
Tramp Dziuplina
Rapid II Domaniów
1:0
KS Kurów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:0
ULKS Odra Kotowice
Jankowianka Wierzbno
0:3
Burza Dębina
Oleśnica Mała
3:1
Last Pub Owczary
KS Kurów
2:0
Pogoń Kopalina
Syrena Jaczkowice
4:1
Rapid II Domaniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Odra Kotowice
1:5
Tramp Dziuplina
Last Pub Owczary
3:0
Jankowianka Wierzbno
KS Kurów
1:4
Syrena Jaczkowice
Burza Dębina
2:3
Moto - Jelcz Oława
Rapid II Domaniów
0:3
Oleśnica Mała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
16:0
Last Pub Owczary
Jankowianka Wierzbno
0:4
Rapid II Domaniów
Oleśnica Mała
4:0
KS Kurów
Tramp Dziuplina
3:0
Burza Dębina
Syrena Jaczkowice
6:1
Pogoń Kopalina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
4:0
Rapid II Domaniów
Jankowianka Wierzbno
3:2
KS Kurów
Oleśnica Mała
2:2
Syrena Jaczkowice
Tramp Dziuplina
0:3*
Last Pub Owczary
Pogoń Kopalina
3:0
ULKS Odra Kotowice
Bór Zaodrze Oława
2:1
Burza Dębina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Dębina
2:4
ULKS Odra Kotowice
Oleśnica Mała
5:2
Pogoń Kopalina
Last Pub Owczary
7:2
Bór Zaodrze Oława
KS Kurów
1:3
Moto - Jelcz Oława
Rapid II Domaniów
3:0*
Tramp Dziuplina
Syrena Jaczkowice
2:1
Jankowianka Wierzbno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
0:2
Syrena Jaczkowice
Jankowianka Wierzbno
3:3
Oleśnica Mała
ULKS Odra Kotowice
1:2
Last Pub Owczary
Tramp Dziuplina
0:3*
KS Kurów
Pogoń Kopalina
5:1
Burza Dębina
Bór Zaodrze Oława
1:4
Rapid II Domaniów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Oleśnica Mała
2:2
Moto - Jelcz Oława
Jankowianka Wierzbno
2:1
Pogoń Kopalina
Last Pub Owczary
7:1
Burza Dębina
KS Kurów
4:2
Bór Zaodrze Oława
Rapid II Domaniów
3:1
ULKS Odra Kotowice
Syrena Jaczkowice
3:0*
Tramp Dziuplina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Dębina
2:2
Rapid II Domaniów
Pogoń Kopalina
4:4
Last Pub Owczary
ULKS Odra Kotowice
3:0*
KS Kurów
Moto - Jelcz Oława
0:2
Jankowianka Wierzbno
Tramp Dziuplina
0:3*
Oleśnica Mała
Bór Zaodrze Oława
2:7
Syrena Jaczkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
6:0
Pogoń Kopalina
Oleśnica Mała
7:2
Bór Zaodrze Oława
Jankowianka Wierzbno
3:0*
Tramp Dziuplina
KS Kurów
3:2
Burza Dębina
Rapid II Domaniów
2:1
Last Pub Owczary
Syrena Jaczkowice
4:0
ULKS Odra Kotowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Dębina
0:5
Syrena Jaczkowice
Pogoń Kopalina
0:3
Rapid II Domaniów
ULKS Odra Kotowice
2:5
Oleśnica Mała
Last Pub Owczary
1:2
KS Kurów
Tramp Dziuplina
0:3*
Moto - Jelcz Oława
Bór Zaodrze Oława
3:4
Jankowianka Wierzbno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
10:2
Bór Zaodrze Oława
Oleśnica Mała
3:0
Burza Dębina
Jankowianka Wierzbno
6:2
ULKS Odra Kotowice
KS Kurów
0:4
Rapid II Domaniów
Tramp Dziuplina
0:3
Pogoń Kopalina
Syrena Jaczkowice
0:4
Last Pub Owczary
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Odra Kotowice
1:6
Moto - Jelcz Oława
Burza Dębina
3:4
Jankowianka Wierzbno
Pogoń Kopalina
6:0
KS Kurów
Last Pub Owczary
0:4
Oleśnica Mała
Rapid II Domaniów
2:3
Syrena Jaczkowice
Bór Zaodrze Oława
3:0
Tramp Dziuplina
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
6:1
Burza Dębina
Jankowianka Wierzbno
5:0
Last Pub Owczary
Oleśnica Mała
1:5
Rapid II Domaniów
Tramp Dziuplina
0:3
ULKS Odra Kotowice
Syrena Jaczkowice
7:2
KS Kurów
Bór Zaodrze Oława
5:4
Pogoń Kopalina
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Odra Kotowice
0:3
Bór Zaodrze Oława
Last Pub Owczary
3:4
Moto - Jelcz Oława
KS Kurów
2:8
Oleśnica Mała
Burza Dębina
3:0
Tramp Dziuplina
Pogoń Kopalina
0:5
Syrena Jaczkowice
Rapid II Domaniów
2:0
Jankowianka Wierzbno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?