Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
1:5
Pogoń Syców
Kolektyw Radwanice
2:1
Strzelinianka Strzelin
Polonia Trzebnica
4:2
Skra Wojnowice
WKS Śląsk Wrocław
3:1
Polonia Środa Śląska
MKP Wratislavia Wrocław
1:5
Pogoń Oleśnica
Parasol Wrocław
0:2
WKS II Śląsk Wrocław
FC II Wrocław Academy
8:0
Sokół Smolec
Lider II Borów
1:4
MKP Wołów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
1:4
FC II Wrocław Academy
Strzelinianka Strzelin
2:2
Polonia Trzebnica
WKS Śląsk Wrocław
6:2
Parasol Wrocław
Skra Wojnowice
2:3
Lider II Borów
Pogoń Oleśnica
11:0
Dolpasz Skokowa
WKS II Śląsk Wrocław
3:2
Kolektyw Radwanice
MKP Wołów
3:1
MKP Wratislavia Wrocław
Polonia Środa Śląska
8:2
Sokół Smolec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
3:0
MKP Wołów
Kolektyw Radwanice
1:6
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Trzebnica
1:0
WKS II Śląsk Wrocław
Sokół Smolec
1:2
Pogoń Syców
MKP Wratislavia Wrocław
3:0
Skra Wojnowice
Parasol Wrocław
2:5
Polonia Środa Śląska
FC II Wrocław Academy
1:2
Pogoń Oleśnica
Lider II Borów
1:7
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
1:2
FC II Wrocław Academy
Polonia Środa Śląska
2:1
Pogoń Syców
Strzelinianka Strzelin
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
6:0
Polonia Trzebnica
Skra Wojnowice
3:5
Dolpasz Skokowa
Pogoń Oleśnica
3:0
Sokół Smolec
Parasol Wrocław
2:2
Kolektyw Radwanice
WKS II Śląsk Wrocław
- : -
Lider II Borów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
4:4
Strzelinianka Strzelin
Kolektyw Radwanice
0:3
Polonia Środa Śląska
Pogoń Syców
0:3
Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica
2:2
Parasol Wrocław
Sokół Smolec
2:5
MKP Wołów
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
WKS II Śląsk Wrocław
FC II Wrocław Academy
4:2
Skra Wojnowice
Lider II Borów
1:7
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
3:1
Pogoń Syców
Kolektyw Radwanice
5:3
Polonia Trzebnica
Polonia Środa Śląska
2:3
Pogoń Oleśnica
Strzelinianka Strzelin
0:3
FC II Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
4:0
MKP Wratislavia Wrocław
Skra Wojnowice
1:4
Sokół Smolec
Parasol Wrocław
4:0
Lider II Borów
WKS II Śląsk Wrocław
11:0
Dolpasz Skokowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
1:3
WKS II Śląsk Wrocław
Pogoń Syców
6:0
Skra Wojnowice
Polonia Trzebnica
3:6
Polonia Środa Śląska
Pogoń Oleśnica
2:0
MKP Wołów
Sokół Smolec
4:0
Strzelinianka Strzelin
MKP Wratislavia Wrocław
1:0
Parasol Wrocław
FC II Wrocław Academy
1:1
WKS Śląsk Wrocław
Lider II Borów
1:4
Kolektyw Radwanice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości