Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Raków
Pauza
Skra Wojnowice
4:6
FC Wrocław Academy
Piast Nadolice
3:6
KS Brochów
Czarni Chrząstawa
2:2
KS Długołęka 2000
Orzeł Święta Katarzyna
0:2
KS Byków
Tęcza Brzezia Łąka
1:5
KP Śliwice
MPWiK Mokry Dwór
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wratislavia Wrocław
Pauza
KP Śliwice
0:3
Czarni Chrząstawa
KS Byków
4:1
MPWiK Mokry Dwór
KS Brochów
1:3
Orzeł Święta Katarzyna
FC Wrocław Academy
3:2
Piast Nadolice
Tęcza Raków
0:3
Tęcza Brzezia Łąka
KS Długołęka 2000
1:2
Skra Wojnowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brzezia Łąka
Pauza
Skra Wojnowice
1:3
KP Śliwice
Piast Nadolice
7:1
KS Długołęka 2000
Czarni Chrząstawa
7:0
Tęcza Raków
MKP Wratislavia Wrocław
0:2
KS Byków
Orzeł Święta Katarzyna
2:0
FC Wrocław Academy
MPWiK Mokry Dwór
1:3
KS Brochów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Byków
Pauza
KP Śliwice
1:0
Piast Nadolice
KS Brochów
0:3
MKP Wratislavia Wrocław
FC Wrocław Academy
2:3
MPWiK Mokry Dwór
Tęcza Brzezia Łąka
3:2
Czarni Chrząstawa
Tęcza Raków
3:4
Skra Wojnowice
KS Długołęka 2000
1:1
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Chrząstawa
Pauza
Skra Wojnowice
7:0
Tęcza Brzezia Łąka
Piast Nadolice
6:3
Tęcza Raków
KS Byków
1:1
KS Brochów
MKP Wratislavia Wrocław
0:0
FC Wrocław Academy
Orzeł Święta Katarzyna
0:1
KP Śliwice
MPWiK Mokry Dwór
5:1
KS Długołęka 2000
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brochów
Pauza
KP Śliwice
3:5
MPWiK Mokry Dwór
Czarni Chrząstawa
5:4
Skra Wojnowice
FC Wrocław Academy
2:2
KS Byków
Tęcza Brzezia Łąka
2:3
Piast Nadolice
Tęcza Raków
2:5
Orzeł Święta Katarzyna
KS Długołęka 2000
2:3
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
Pauza
Piast Nadolice
1:5
Czarni Chrząstawa
KS Byków
1:2
KS Długołęka 2000
MKP Wratislavia Wrocław
2:4
KP Śliwice
KS Brochów
2:2
FC Wrocław Academy
Orzeł Święta Katarzyna
3:1
Tęcza Brzezia Łąka
MPWiK Mokry Dwór
9:1
Tęcza Raków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
Pauza
Skra Wojnowice
6:0
Piast Nadolice
KP Śliwice
0:2
KS Byków
Czarni Chrząstawa
2:3
Orzeł Święta Katarzyna
Tęcza Brzezia Łąka
1:4
MPWiK Mokry Dwór
Tęcza Raków
0:3
MKP Wratislavia Wrocław
KS Długołęka 2000
0:1
KS Brochów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nadolice
Pauza
KS Byków
5:2
Tęcza Raków
MKP Wratislavia Wrocław
3:0
Tęcza Brzezia Łąka
KS Brochów
2:1
KP Śliwice
Orzeł Święta Katarzyna
2:0
Skra Wojnowice
MPWiK Mokry Dwór
2:2
Czarni Chrząstawa
FC Wrocław Academy
5:1
KS Długołęka 2000
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Długołęka 2000
Pauza
Skra Wojnowice
1:0
MPWiK Mokry Dwór
KP Śliwice
2:2
FC Wrocław Academy
Piast Nadolice
4:0
Orzeł Święta Katarzyna
Czarni Chrząstawa
3:0
MKP Wratislavia Wrocław
Tęcza Brzezia Łąka
2:3
KS Byków
Tęcza Raków
1:4
KS Brochów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Święta Katarzyna
Pauza
KS Byków
2:0
Czarni Chrząstawa
MKP Wratislavia Wrocław
4:2
Skra Wojnowice
KS Brochów
6:1
Tęcza Brzezia Łąka
MPWiK Mokry Dwór
2:2
Piast Nadolice
FC Wrocław Academy
6:1
Tęcza Raków
KS Długołęka 2000
3:1
KP Śliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Śliwice
Pauza
Skra Wojnowice
3:2
KS Byków
Piast Nadolice
1:0
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Chrząstawa
1:2
KS Brochów
Orzeł Święta Katarzyna
0:1
MPWiK Mokry Dwór
Tęcza Brzezia Łąka
3:5
FC Wrocław Academy
Tęcza Raków
3:1
KS Długołęka 2000
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MPWiK Mokry Dwór
Pauza
KP Śliwice
3:2
Tęcza Raków
KS Byków
1:2
Piast Nadolice
MKP Wratislavia Wrocław
2:0
Orzeł Święta Katarzyna
KS Brochów
3:3
Skra Wojnowice
FC Wrocław Academy
3:2
Czarni Chrząstawa
KS Długołęka 2000
0:0
Tęcza Brzezia Łąka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Raków
Pauza
KS Długołęka 2000
2:1
Czarni Chrząstawa
FC Wrocław Academy
1:2
Skra Wojnowice
KS Brochów
1:1
Piast Nadolice
KP Śliwice
2:5
Tęcza Brzezia Łąka
KS Byków
3:2
Orzeł Święta Katarzyna
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
MPWiK Mokry Dwór
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wratislavia Wrocław
Pauza
Orzeł Święta Katarzyna
1:1
KS Brochów
Skra Wojnowice
5:1
KS Długołęka 2000
Piast Nadolice
0:4
FC Wrocław Academy
Czarni Chrząstawa
2:1
KP Śliwice
MPWiK Mokry Dwór
4:2
KS Byków
Tęcza Brzezia Łąka
0:1
Tęcza Raków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brzezia Łąka
Pauza
KP Śliwice
1:4
Skra Wojnowice
KS Długołęka 2000
2:4
Piast Nadolice
KS Brochów
0:1
MPWiK Mokry Dwór
KS Byków
3:4
MKP Wratislavia Wrocław
FC Wrocław Academy
2:0
Orzeł Święta Katarzyna
Tęcza Raków
1:3
Czarni Chrząstawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Byków
Pauza
Piast Nadolice
5:1
KP Śliwice
Skra Wojnowice
2:1
Tęcza Raków
Czarni Chrząstawa
1:0
Tęcza Brzezia Łąka
MPWiK Mokry Dwór
6:1
FC Wrocław Academy
Orzeł Święta Katarzyna
1:3
KS Długołęka 2000
MKP Wratislavia Wrocław
1:0
KS Brochów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Chrząstawa
Pauza
KP Śliwice
1:1
Orzeł Święta Katarzyna
KS Długołęka 2000
0:3
MPWiK Mokry Dwór
KS Brochów
5:1
KS Byków
Tęcza Brzezia Łąka
3:4
Skra Wojnowice
Tęcza Raków
4:0
Piast Nadolice
FC Wrocław Academy
2:1
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brochów
Pauza
Skra Wojnowice
6:1
Czarni Chrząstawa
Piast Nadolice
3:4
Tęcza Brzezia Łąka
KS Byków
2:8
FC Wrocław Academy
MPWiK Mokry Dwór
0:2
KP Śliwice
MKP Wratislavia Wrocław
3:2
KS Długołęka 2000
Orzeł Święta Katarzyna
3:1
Tęcza Raków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
Pauza
KP Śliwice
3:3
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Chrząstawa
4:5
Piast Nadolice
Tęcza Brzezia Łąka
1:6
Orzeł Święta Katarzyna
Tęcza Raków
3:3
MPWiK Mokry Dwór
KS Długołęka 2000
0:0
KS Byków
FC Wrocław Academy
7:2
KS Brochów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
Pauza
KS Brochów
3:0
KS Długołęka 2000
Piast Nadolice
0:0
Skra Wojnowice
KS Byków
3:3
KP Śliwice
Orzeł Święta Katarzyna
0:1
Czarni Chrząstawa
MPWiK Mokry Dwór
4:1
Tęcza Brzezia Łąka
MKP Wratislavia Wrocław
2:0
Tęcza Raków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nadolice
Pauza
Skra Wojnowice
- : -
Orzeł Święta Katarzyna
KP Śliwice
- : -
KS Brochów
Czarni Chrząstawa
- : -
MPWiK Mokry Dwór
Tęcza Brzezia Łąka
- : -
MKP Wratislavia Wrocław
Tęcza Raków
- : -
KS Byków
KS Długołęka 2000
- : -
FC Wrocław Academy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Długołęka 2000
Pauza
KS Brochów
- : -
Tęcza Raków
KS Byków
- : -
Tęcza Brzezia Łąka
Orzeł Święta Katarzyna
- : -
Piast Nadolice
MPWiK Mokry Dwór
- : -
Skra Wojnowice
FC Wrocław Academy
- : -
KP Śliwice
MKP Wratislavia Wrocław
- : -
Czarni Chrząstawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Święta Katarzyna
Pauza
Skra Wojnowice
- : -
MKP Wratislavia Wrocław
KP Śliwice
- : -
KS Długołęka 2000
Piast Nadolice
- : -
MPWiK Mokry Dwór
Czarni Chrząstawa
- : -
KS Byków
Tęcza Brzezia Łąka
- : -
KS Brochów
Tęcza Raków
- : -
FC Wrocław Academy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Śliwice
Pauza
KS Brochów
- : -
Czarni Chrząstawa
KS Byków
- : -
Skra Wojnowice
MPWiK Mokry Dwór
- : -
Orzeł Święta Katarzyna
FC Wrocław Academy
- : -
Tęcza Brzezia Łąka
KS Długołęka 2000
- : -
Tęcza Raków
MKP Wratislavia Wrocław
- : -
Piast Nadolice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MPWiK Mokry Dwór
Pauza
Skra Wojnowice
- : -
KS Brochów
Piast Nadolice
- : -
KS Byków
Czarni Chrząstawa
- : -
FC Wrocław Academy
Orzeł Święta Katarzyna
- : -
MKP Wratislavia Wrocław
Tęcza Brzezia Łąka
- : -
KS Długołęka 2000
Tęcza Raków
- : -
KP Śliwice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?