Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
1:0
WKS Wierzbice
Polonia Jaszowice
1:0
Kolektyw Radwanice
LKS Stary Śleszów
0:3
Nefryt Jordanów
BKS Borów
3:3
Gromnik Kuropatnik
Galakticos Solna
3:0
Orzeł Pustków Wilczkowski
Szaluna Zębice
3:3
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Rapid Domaniów
2:2
Olimpia Podgaj
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nefryt Jordanów
3:4
Polonia Jaszowice
Olimpia Podgaj
0:3
Galakticos Solna
Gromnik Kuropatnik
3:0
LKS Stary Śleszów
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:0
BKS Borów
Świteź Wiązów
3:1
Szaluna Zębice
Kolektyw Radwanice
1:0
Rapid Domaniów
WKS Wierzbice
3:0
Orzeł Pustków Wilczkowski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
0:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Rapid Domaniów
1:4
Nefryt Jordanów
BKS Borów
3:1
Świteź Wiązów
Orzeł Pustków Wilczkowski
1:1
Olimpia Podgaj
Galakticos Solna
0:2
Kolektyw Radwanice
Szaluna Zębice
2:1
WKS Wierzbice
Polonia Jaszowice
2:1
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
3:0
LKS Stary Śleszów
Nefryt Jordanów
3:1
Galakticos Solna
Kolektyw Radwanice
1:0
Orzeł Pustków Wilczkowski
Gromnik Kuropatnik
0:2
Rapid Domaniów
WKS Wierzbice
2:1
Olimpia Podgaj
Szaluna Zębice
2:3
BKS Borów
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:1
Polonia Jaszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
2:1
WKS Wierzbice
Orzeł Pustków Wilczkowski
0:5
Nefryt Jordanów
Olimpia Podgaj
2:6
Kolektyw Radwanice
LKS Stary Śleszów
2:2
Szaluna Zębice
Galakticos Solna
0:2
Gromnik Kuropatnik
Rapid Domaniów
0:0
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Polonia Jaszowice
4:1
Świteź Wiązów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
2:1
LKS Stary Śleszów
Nefryt Jordanów
2:1
Olimpia Podgaj
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:4
Galakticos Solna
WKS Wierzbice
0:3
Kolektyw Radwanice
Gromnik Kuropatnik
2:0
Orzeł Pustków Wilczkowski
Szaluna Zębice
0:5
Polonia Jaszowice
Świteź Wiązów
1:3
Rapid Domaniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
5:0
BKS Borów
Orzeł Pustków Wilczkowski
0:6
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Kolektyw Radwanice
1:2
Nefryt Jordanów
Galakticos Solna
2:4
Świteź Wiązów
Olimpia Podgaj
4:1
Gromnik Kuropatnik
LKS Stary Śleszów
0:3
WKS Wierzbice
Rapid Domaniów
4:3
Szaluna Zębice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:7
Polonia Jaszowice
BKS Borów
0:0
Rapid Domaniów
WKS Wierzbice
4:0
Nefryt Jordanów
Gromnik Kuropatnik
0:5
Kolektyw Radwanice
Szaluna Zębice
5:1
Galakticos Solna
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
6:3
Olimpia Podgaj
Świteź Wiązów
1:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
3:0
WKS Wierzbice
Rapid Domaniów
5:2
LKS Stary Śleszów
Orzeł Pustków Wilczkowski
0:3
Szaluna Zębice
Galakticos Solna
2:1
BKS Borów
Nefryt Jordanów
0:2
Gromnik Kuropatnik
Olimpia Podgaj
3:2
Świteź Wiązów
Kolektyw Radwanice
4:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
0:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Polonia Jaszowice
3:0
Rapid Domaniów
WKS Wierzbice
2:2
Gromnik Kuropatnik
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
2:3
Nefryt Jordanów
LKS Stary Śleszów
1:1
Galakticos Solna
Szaluna Zębice
1:1
Olimpia Podgaj
Świteź Wiązów
0:2
Kolektyw Radwanice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Podgaj
7:1
BKS Borów
Rapid Domaniów
3:2
WKS Wierzbice
Orzeł Pustków Wilczkowski
4:2
LKS Stary Śleszów
Nefryt Jordanów
2:0
Świteź Wiązów
Gromnik Kuropatnik
2:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Kolektyw Radwanice
10:1
Szaluna Zębice
Galakticos Solna
1:4
Polonia Jaszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
2:2
Orzeł Pustków Wilczkowski
WKS Wierzbice
1:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
LKS Stary Śleszów
1:5
Olimpia Podgaj
Rapid Domaniów
1:2
Galakticos Solna
BKS Borów
0:3
Kolektyw Radwanice
Szaluna Zębice
3:1
Nefryt Jordanów
Świteź Wiązów
0:2
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
2:2
Świteź Wiązów
Gromnik Kuropatnik
2:3
Szaluna Zębice
Olimpia Podgaj
- : -
Polonia Jaszowice
Orzeł Pustków Wilczkowski
- : -
Rapid Domaniów
Galakticos Solna
- : -
WKS Wierzbice
Nefryt Jordanów
- : -
BKS Borów
Kolektyw Radwanice
- : -
LKS Stary Śleszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
2:4
Szaluna Zębice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
4:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
4:1
LKS Stary Śleszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?