Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
Pauza
White Bat Czerńczyce
Pauza
Złotniki
7:0
KP Wichrów
Piast Lutynia
5:1
GLKS Mietków
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
1:4
Ambrozja Bogdaszowice
Puma Pietrzykowice
3:1
Dromex Piersno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
7:1
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
KP Wichrów
5:1
LZS Zachowice
GLKS Mietków
2:3
Złotniki
Dromex Piersno
2:9
Piast Lutynia
Ambrozja Bogdaszowice
6:0
Puma Pietrzykowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Wichrów
Pauza
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Pauza
LZS Zachowice
4:3
GLKS Mietków
Puma Pietrzykowice
3:4
White Bat Czerńczyce
Złotniki
3:0
Dromex Piersno
Piast Lutynia
2:1
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Wichrów
Pauza
GLKS Mietków
Pauza
White Bat Czerńczyce
3:4
Piast Lutynia
Ambrozja Bogdaszowice
1:3
Złotniki
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
0:3*
Puma Pietrzykowice
Dromex Piersno
6:4
LZS Zachowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dromex Piersno
Puma Pietrzykowice
Pauza
LZS Zachowice
1:2
Ambrozja Bogdaszowice
Złotniki
2:2
White Bat Czerńczyce
KP Wichrów
3:2
GLKS Mietków
Piast Lutynia
2:1
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
Pauza
GLKS Mietków
Pauza
Puma Pietrzykowice
6:5
Piast Lutynia
White Bat Czerńczyce
3:0
LZS Zachowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
5:4
Złotniki
Dromex Piersno
1:7
KP Wichrów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
Pauza
Piast Lutynia
Pauza
LZS Zachowice
8:3
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
KP Wichrów
1:2
Ambrozja Bogdaszowice
GLKS Mietków
3:0
Dromex Piersno
Złotniki
1:2
Puma Pietrzykowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Pauza
Dromex Piersno
Pauza
Puma Pietrzykowice
2:2
LZS Zachowice
White Bat Czerńczyce
1:1
KP Wichrów
Ambrozja Bogdaszowice
2:2
GLKS Mietków
Piast Lutynia
1:2
Złotniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
Pauza
Złotniki
Pauza
LZS Zachowice
2:1
Piast Lutynia
KP Wichrów
3:0
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
GLKS Mietków
2:1
White Bat Czerńczyce
Dromex Piersno
2:8
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
Pauza
Piast Lutynia
Pauza
Puma Pietrzykowice
0:7
KP Wichrów
White Bat Czerńczyce
3:1
Dromex Piersno
Złotniki
4:2
LZS Zachowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
2:2
GLKS Mietków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
Pauza
Złotniki
Pauza
GLKS Mietków
5:1
Puma Pietrzykowice
KP Wichrów
4:2
Piast Lutynia
Ambrozja Bogdaszowice
0:2
White Bat Czerńczyce
Dromex Piersno
1:8
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
Pauza
White Bat Czerńczyce
Pauza
Dromex Piersno
1:3
Puma Pietrzykowice
KP Wichrów
1:2
Złotniki
Ambrozja Bogdaszowice
8:2
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
GLKS Mietków
1:4
Piast Lutynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
1:3
KP Wichrów
Puma Pietrzykowice
0:2
Ambrozja Bogdaszowice
Złotniki
4:1
GLKS Mietków
Piast Lutynia
4:1
Dromex Piersno
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
0:6
White Bat Czerńczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Wichrów
Pauza
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Pauza
White Bat Czerńczyce
4:0
Puma Pietrzykowice
Ambrozja Bogdaszowice
3:0
Piast Lutynia
GLKS Mietków
1:2
LZS Zachowice
Dromex Piersno
0:8
Złotniki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Wichrów
Pauza
GLKS Mietków
Pauza
LZS Zachowice
2:7
Dromex Piersno
Puma Pietrzykowice
2:3
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Złotniki
3:2
Ambrozja Bogdaszowice
Piast Lutynia
2:3
White Bat Czerńczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dromex Piersno
Pauza
Puma Pietrzykowice
Pauza
GLKS Mietków
3:5
KP Wichrów
Ambrozja Bogdaszowice
3:1
LZS Zachowice
White Bat Czerńczyce
1:1
Złotniki
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
2:3
Piast Lutynia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
Pauza
GLKS Mietków
Pauza
LZS Zachowice
1:0
White Bat Czerńczyce
Złotniki
8:2
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
KP Wichrów
4:1
Dromex Piersno
Piast Lutynia
5:3
Puma Pietrzykowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
Pauza
Piast Lutynia
Pauza
Puma Pietrzykowice
1:4
Złotniki
Ambrozja Bogdaszowice
2:1
KP Wichrów
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
1:3
LZS Zachowice
Dromex Piersno
4:1
GLKS Mietków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Pauza
Dromex Piersno
Pauza
LZS Zachowice
1:4
Puma Pietrzykowice
Złotniki
1:1
Piast Lutynia
KP Wichrów
2:4
White Bat Czerńczyce
GLKS Mietków
0:6
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
Pauza
Złotniki
Pauza
White Bat Czerńczyce
- : -
GLKS Mietków
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Dromex Piersno
Piast Lutynia
- : -
LZS Zachowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
- : -
KP Wichrów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
Pauza
Piast Lutynia
Pauza
LZS Zachowice
- : -
Złotniki
KP Wichrów
- : -
Puma Pietrzykowice
GLKS Mietków
- : -
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Dromex Piersno
- : -
White Bat Czerńczyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
Pauza
Złotniki
Pauza
Puma Pietrzykowice
- : -
GLKS Mietków
White Bat Czerńczyce
- : -
Ambrozja Bogdaszowice
Piast Lutynia
- : -
KP Wichrów
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
- : -
Dromex Piersno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?