Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piotrowice
Pauza
LZS Zachowice
10:0
Solen Zabłoto
Ślęża Sobótka
6:1
GLKS Mietków
Puma Pietrzykowice
7:0
KP Wichrów
White Bat Czerńczyce
6:0
Dromex Piersno
Błękitni Pustków Wilczkowski
1:3
Ambrozja Bogdaszowice
Zieloni Rakoszyce
1:1
Wicher Domasław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Solen Zabłoto
Pauza
Wicher Domasław
2:1
Błękitni Pustków Wilczkowski
Ambrozja Bogdaszowice
2:3
White Bat Czerńczyce
GLKS Mietków
2:2
Puma Pietrzykowice
Dromex Piersno
0:4
Ślęża Sobótka
KS Piotrowice
5:2
Zieloni Rakoszyce
KP Wichrów
0:5
LZS Zachowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Rakoszyce
Pauza
LZS Zachowice
2:3
GLKS Mietków
Ślęża Sobótka
0:3
Ambrozja Bogdaszowice
Puma Pietrzykowice
2:1
Dromex Piersno
White Bat Czerńczyce
1:1
Wicher Domasław
Błękitni Pustków Wilczkowski
1:2
KS Piotrowice
Solen Zabłoto
1:6
KP Wichrów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Wichrów
Pauza
KS Piotrowice
1:4
White Bat Czerńczyce
Wicher Domasław
0:3
Ślęża Sobótka
Ambrozja Bogdaszowice
4:3
Puma Pietrzykowice
GLKS Mietków
8:2
Solen Zabłoto
Dromex Piersno
1:5
LZS Zachowice
Zieloni Rakoszyce
1:4
Błękitni Pustków Wilczkowski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pustków Wilczkowski
Pauza
LZS Zachowice
0:5
Ambrozja Bogdaszowice
Ślęża Sobótka
5:2
KS Piotrowice
Puma Pietrzykowice
2:2
Wicher Domasław
White Bat Czerńczyce
5:2
Zieloni Rakoszyce
KP Wichrów
1:4
GLKS Mietków
Solen Zabłoto
4:3
Dromex Piersno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Mietków
Pauza
Wicher Domasław
0:1
LZS Zachowice
Ambrozja Bogdaszowice
15:0
Solen Zabłoto
Dromex Piersno
1:0
KP Wichrów
KS Piotrowice
1:4
Puma Pietrzykowice
Zieloni Rakoszyce
1:5
Ślęża Sobótka
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:1
White Bat Czerńczyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
Pauza
LZS Zachowice
8:3
KS Piotrowice
Ślęża Sobótka
1:0
Błękitni Pustków Wilczkowski
Puma Pietrzykowice
2:1
Zieloni Rakoszyce
GLKS Mietków
5:5
Dromex Piersno
Solen Zabłoto
1:12
Wicher Domasław
KP Wichrów
2:10
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dromex Piersno
Pauza
White Bat Czerńczyce
0:2
Ślęża Sobótka
Wicher Domasław
5:1
KP Wichrów
Ambrozja Bogdaszowice
7:0
GLKS Mietków
KS Piotrowice
3:0*
Solen Zabłoto
Zieloni Rakoszyce
2:1
LZS Zachowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
4:3
Puma Pietrzykowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
Pauza
LZS Zachowice
4:3
Błękitni Pustków Wilczkowski
Puma Pietrzykowice
1:1
White Bat Czerńczyce
KP Wichrów
2:6
KS Piotrowice
GLKS Mietków
2:5
Wicher Domasław
Solen Zabłoto
0:2
Zieloni Rakoszyce
Dromex Piersno
0:6
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
Pauza
Ślęża Sobótka
4:2
Puma Pietrzykowice
White Bat Czerńczyce
1:0
LZS Zachowice
Wicher Domasław
4:0
Dromex Piersno
KS Piotrowice
3:0
GLKS Mietków
Błękitni Pustków Wilczkowski
14:1
Solen Zabłoto
Zieloni Rakoszyce
2:1
KP Wichrów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
Pauza
LZS Zachowice
4:3
Ślęża Sobótka
KP Wichrów
2:8
Błękitni Pustków Wilczkowski
Ambrozja Bogdaszowice
6:1
Wicher Domasław
GLKS Mietków
3:1
Zieloni Rakoszyce
Dromex Piersno
3:5
KS Piotrowice
Solen Zabłoto
1:8
White Bat Czerńczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
Pauza
Ślęża Sobótka
7:0
Solen Zabłoto
Puma Pietrzykowice
3:3
LZS Zachowice
White Bat Czerńczyce
7:2
KP Wichrów
KS Piotrowice
0:11
Ambrozja Bogdaszowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
13:0
GLKS Mietków
Zieloni Rakoszyce
4:1
Dromex Piersno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
Pauza
Wicher Domasław
0:3*
KS Piotrowice
Ambrozja Bogdaszowice
6:0
Zieloni Rakoszyce
GLKS Mietków
6:4
White Bat Czerńczyce
Dromex Piersno
3:5
Błękitni Pustków Wilczkowski
Solen Zabłoto
3:6
Puma Pietrzykowice
KP Wichrów
3:3
Ślęża Sobótka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piotrowice
Pauza
Wicher Domasław
0:3*
Zieloni Rakoszyce
GLKS Mietków
1:2
Ślęża Sobótka
Dromex Piersno
3:0*
White Bat Czerńczyce
Solen Zabłoto
0:5
LZS Zachowice
Ambrozja Bogdaszowice
7:0
Błękitni Pustków Wilczkowski
KP Wichrów
2:4
Puma Pietrzykowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Solen Zabłoto
Pauza
LZS Zachowice
5:1
KP Wichrów
Ślęża Sobótka
4:1
Dromex Piersno
Błękitni Pustków Wilczkowski
1:5
Wicher Domasław
White Bat Czerńczyce
0:3*
Ambrozja Bogdaszowice
GLKS Mietków
1:3
Puma Pietrzykowice
Zieloni Rakoszyce
3:0*
KS Piotrowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Rakoszyce
Pauza
Dromex Piersno
1:3
Puma Pietrzykowice
Wicher Domasław
4:2
White Bat Czerńczyce
KP Wichrów
5:1
Solen Zabłoto
Ambrozja Bogdaszowice
6:0
Ślęża Sobótka
GLKS Mietków
2:3
LZS Zachowice
KS Piotrowice
0:3*
Błękitni Pustków Wilczkowski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Wichrów
Pauza
LZS Zachowice
7:1
Dromex Piersno
Ślęża Sobótka
1:2
Wicher Domasław
Puma Pietrzykowice
0:6
Ambrozja Bogdaszowice
White Bat Czerńczyce
4:5
KS Piotrowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:3
Zieloni Rakoszyce
Solen Zabłoto
0:3
GLKS Mietków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pustków Wilczkowski
Pauza
Wicher Domasław
6:1
Puma Pietrzykowice
GLKS Mietków
9:3
KP Wichrów
Dromex Piersno
2:3
Solen Zabłoto
KS Piotrowice
2:4
Ślęża Sobótka
Zieloni Rakoszyce
2:2
White Bat Czerńczyce
Ambrozja Bogdaszowice
11:1
LZS Zachowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Mietków
Pauza
LZS Zachowice
1:3
Wicher Domasław
Ślęża Sobótka
4:0
Zieloni Rakoszyce
Puma Pietrzykowice
5:2
KS Piotrowice
White Bat Czerńczyce
5:1
Błękitni Pustków Wilczkowski
KP Wichrów
5:2
Dromex Piersno
Solen Zabłoto
0:13
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
Pauza
Wicher Domasław
9:1
Solen Zabłoto
Dromex Piersno
0:6
GLKS Mietków
KS Piotrowice
2:5
LZS Zachowice
Zieloni Rakoszyce
4:4
Puma Pietrzykowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:3
Ślęża Sobótka
Ambrozja Bogdaszowice
13:0
KP Wichrów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dromex Piersno
Pauza
LZS Zachowice
2:2
Zieloni Rakoszyce
Ślęża Sobótka
2:1
White Bat Czerńczyce
Puma Pietrzykowice
8:2
Błękitni Pustków Wilczkowski
KP Wichrów
0:3
Wicher Domasław
Solen Zabłoto
1:5
KS Piotrowice
GLKS Mietków
1:8
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęża Sobótka
Pauza
White Bat Czerńczyce
2:10
Puma Pietrzykowice
Wicher Domasław
8:1
GLKS Mietków
KS Piotrowice
4:3
KP Wichrów
Zieloni Rakoszyce
7:1
Solen Zabłoto
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:3
LZS Zachowice
Ambrozja Bogdaszowice
10:1
Dromex Piersno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
Pauza
LZS Zachowice
5:1
White Bat Czerńczyce
Puma Pietrzykowice
2:4
Ślęża Sobótka
KP Wichrów
3:1
Zieloni Rakoszyce
GLKS Mietków
5:3
KS Piotrowice
Dromex Piersno
0:2
Wicher Domasław
Solen Zabłoto
3:10
Błękitni Pustków Wilczkowski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
Pauza
Ślęża Sobótka
2:1
LZS Zachowice
White Bat Czerńczyce
8:2
Solen Zabłoto
Wicher Domasław
0:6
Ambrozja Bogdaszowice
KS Piotrowice
1:5
Dromex Piersno
Zieloni Rakoszyce
2:2
GLKS Mietków
Błękitni Pustków Wilczkowski
4:1
KP Wichrów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
Pauza
LZS Zachowice
2:3
Puma Pietrzykowice
KP Wichrów
2:8
White Bat Czerńczyce
Ambrozja Bogdaszowice
0:3*
KS Piotrowice
GLKS Mietków
4:4
Błękitni Pustków Wilczkowski
Dromex Piersno
1:2
Zieloni Rakoszyce
Solen Zabłoto
0:10
Ślęża Sobótka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zachowice
Pauza
Ślęża Sobótka
4:2
KP Wichrów
Puma Pietrzykowice
10:1
Solen Zabłoto
White Bat Czerńczyce
7:4
GLKS Mietków
KS Piotrowice
3:13
Wicher Domasław
Zieloni Rakoszyce
3:0*
Ambrozja Bogdaszowice
Błękitni Pustków Wilczkowski
0:1
Dromex Piersno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?