Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Szczepanów
4:1
MKS Kostomłoty
Sokół Smolec
2:2
UKS Domanice
Odra Stary Dwór
1:7
Odra Malczyce
Piast Wrocław Żerniki
2:2
Zachód Sobótka
Czarni Białków
0:3
Błękitni Jerzmanowo
Parasol Wrocław
2:0
Odra Lubiąż
KS Złotniki Wrocław
1:5
Kometa Krzelów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:1
Odra Malczyce
Zachód Sobótka
2:1
Sokół Smolec
UKS Domanice
10:2
KS Złotniki Wrocław
Czarni Białków
0:3
Piast Wrocław Żerniki
Odra Lubiąż
2:0
Odra Stary Dwór
Kometa Krzelów
0:0
Zjednoczeni Szczepanów
MKS Kostomłoty
1:0
Parasol Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
2:0
Czarni Białków
Odra Stary Dwór
0:5
MKS Kostomłoty
Piast Wrocław Żerniki
6:1
Błękitni Jerzmanowo
Odra Malczyce
6:0
Odra Lubiąż
KS Złotniki Wrocław
1:1
Zachód Sobótka
Parasol Wrocław
3:0*
Kometa Krzelów
Zjednoczeni Szczepanów
1:0
UKS Domanice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
9:0
KS Złotniki Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
1:2
Odra Lubiąż
Piast Wrocław Żerniki
4:1
Sokół Smolec
UKS Domanice
1:4
Parasol Wrocław
Kometa Krzelów
0:1
Odra Stary Dwór
MKS Kostomłoty
1:0
Odra Malczyce
Zachód Sobótka
4:0
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
3:1
Błękitni Jerzmanowo
Odra Stary Dwór
2:2
UKS Domanice
Odra Malczyce
2:1
Kometa Krzelów
Odra Lubiąż
0:2
MKS Kostomłoty
KS Złotniki Wrocław
0:3
Piast Wrocław Żerniki
Parasol Wrocław
1:1
Zachód Sobótka
Zjednoczeni Szczepanów
1:3
Czarni Białków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
4:1
KS Złotniki Wrocław
Zachód Sobótka
4:2
Odra Stary Dwór
UKS Domanice
1:3
Odra Malczyce
Kometa Krzelów
1:0
Odra Lubiąż
Czarni Białków
0:1
Parasol Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
1:2
MKS Kostomłoty
Piast Wrocław Żerniki
3:0
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Malczyce
0:5
Zachód Sobótka
Odra Lubiąż
0:1
UKS Domanice
MKS Kostomłoty
6:1
Kometa Krzelów
KS Złotniki Wrocław
0:4
Błękitni Jerzmanowo
Odra Stary Dwór
2:2
Czarni Białków
Parasol Wrocław
0:5
Piast Wrocław Żerniki
Zjednoczeni Szczepanów
3:1
Sokół Smolec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Domanice
0:4
MKS Kostomłoty
Czarni Białków
2:2
Odra Malczyce
Błękitni Jerzmanowo
1:0
Kometa Krzelów
Zachód Sobótka
8:1
Odra Lubiąż
Piast Wrocław Żerniki
7:0
Odra Stary Dwór
Sokół Smolec
1:2
Parasol Wrocław
KS Złotniki Wrocław
1:4
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Stary Dwór
3:0*
Sokół Smolec
Odra Lubiąż
3:4
Czarni Białków
Kometa Krzelów
5:2
UKS Domanice
MKS Kostomłoty
1:0
Zachód Sobótka
Odra Malczyce
0:2
Piast Wrocław Żerniki
Parasol Wrocław
7:0
KS Złotniki Wrocław
Zjednoczeni Szczepanów
3:0
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:1
UKS Domanice
Sokół Smolec
2:0
Odra Malczyce
Zachód Sobótka
3:0*
Kometa Krzelów
Piast Wrocław Żerniki
3:0*
Odra Lubiąż
Czarni Białków
2:1
MKS Kostomłoty
KS Złotniki Wrocław
0:5
Odra Stary Dwór
Zjednoczeni Szczepanów
3:6
Parasol Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Stary Dwór
4:1
Zjednoczeni Szczepanów
UKS Domanice
1:5
Zachód Sobótka
Odra Malczyce
7:0
KS Złotniki Wrocław
Odra Lubiąż
4:0
Sokół Smolec
Kometa Krzelów
1:1
Czarni Białków
MKS Kostomłoty
2:3
Piast Wrocław Żerniki
Parasol Wrocław
1:1
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
0:7
Zachód Sobótka
Sokół Smolec
4:2
MKS Kostomłoty
Piast Wrocław Żerniki
7:0
Kometa Krzelów
Czarni Białków
3:1
UKS Domanice
KS Złotniki Wrocław
1:6
Odra Lubiąż
Parasol Wrocław
1:1
Odra Stary Dwór
Zjednoczeni Szczepanów
4:0
Odra Malczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Lubiąż
1:3
Zjednoczeni Szczepanów
Zachód Sobótka
7:2
Czarni Białków
Odra Stary Dwór
0:0
Błękitni Jerzmanowo
UKS Domanice
0:5
Piast Wrocław Żerniki
Odra Malczyce
0:4
Parasol Wrocław
Kometa Krzelów
2:2
Sokół Smolec
MKS Kostomłoty
3:0*
KS Złotniki Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
3:6
Czarni Białków
Zachód Sobótka
1:1
Piast Wrocław Żerniki
UKS Domanice
4:0
Sokół Smolec
Odra Malczyce
3:0
Odra Stary Dwór
Odra Lubiąż
1:2
Parasol Wrocław
Kometa Krzelów
1:1
KS Złotniki Wrocław
MKS Kostomłoty
2:2
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
1:5
Zachód Sobótka
Odra Stary Dwór
3:2
Odra Lubiąż
Piast Wrocław Żerniki
3:0
Czarni Białków
Odra Malczyce
1:1
Błękitni Jerzmanowo
Parasol Wrocław
1:1
MKS Kostomłoty
KS Złotniki Wrocław
1:4
UKS Domanice
Zjednoczeni Szczepanów
3:2
Kometa Krzelów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Domanice
4:1
Zjednoczeni Szczepanów
Błękitni Jerzmanowo
1:8
Piast Wrocław Żerniki
Zachód Sobótka
1:3
KS Złotniki Wrocław
Odra Stary Dwór
0:1
MKS Kostomłoty
Czarni Białków
0:1
Sokół Smolec
Odra Lubiąż
0:4
Odra Malczyce
Kometa Krzelów
2:3
Parasol Wrocław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
1:6
Piast Wrocław Żerniki
Odra Stary Dwór
1:3
Kometa Krzelów
Odra Malczyce
1:0
MKS Kostomłoty
Odra Lubiąż
1:1
Błękitni Jerzmanowo
Parasol Wrocław
4:0
UKS Domanice
Zjednoczeni Szczepanów
1:2
Zachód Sobótka
KS Złotniki Wrocław
2:2
Czarni Białków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:1
Sokół Smolec
Zachód Sobótka
1:1
Parasol Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
4:0
KS Złotniki Wrocław
UKS Domanice
4:2
Odra Stary Dwór
Czarni Białków
0:6
Zjednoczeni Szczepanów
Kometa Krzelów
3:1
Odra Malczyce
MKS Kostomłoty
3:1
Odra Lubiąż
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Stary Dwór
1:3
Zachód Sobótka
Odra Malczyce
2:2
UKS Domanice
Odra Lubiąż
3:2
Kometa Krzelów
Parasol Wrocław
1:1
Czarni Białków
Zjednoczeni Szczepanów
1:6
Piast Wrocław Żerniki
MKS Kostomłoty
4:2
Błękitni Jerzmanowo
KS Złotniki Wrocław
1:1
Sokół Smolec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
0:4
KS Złotniki Wrocław
Sokół Smolec
4:1
Zjednoczeni Szczepanów
Zachód Sobótka
3:2
Odra Malczyce
Piast Wrocław Żerniki
4:0
Parasol Wrocław
UKS Domanice
4:1
Odra Lubiąż
Czarni Białków
5:3
Odra Stary Dwór
Kometa Krzelów
1:1
MKS Kostomłoty
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Stary Dwór
0:3*
Piast Wrocław Żerniki
Odra Malczyce
1:1
Czarni Białków
Odra Lubiąż
1:4
Zachód Sobótka
Parasol Wrocław
3:2
Sokół Smolec
Zjednoczeni Szczepanów
1:5
KS Złotniki Wrocław
Kometa Krzelów
2:2
Błękitni Jerzmanowo
MKS Kostomłoty
3:0
UKS Domanice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
0:1
Zjednoczeni Szczepanów
Sokół Smolec
3:0*
Odra Stary Dwór
Zachód Sobótka
0:3
MKS Kostomłoty
Piast Wrocław Żerniki
5:1
Odra Malczyce
UKS Domanice
2:2
Kometa Krzelów
Czarni Białków
3:1
Odra Lubiąż
KS Złotniki Wrocław
0:2
Parasol Wrocław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Stary Dwór
0:1
KS Złotniki Wrocław
UKS Domanice
1:5
Błękitni Jerzmanowo
Odra Malczyce
3:2
Sokół Smolec
Odra Lubiąż
0:7
Piast Wrocław Żerniki
Parasol Wrocław
6:0
Zjednoczeni Szczepanów
Kometa Krzelów
0:2
Zachód Sobótka
MKS Kostomłoty
2:0
Czarni Białków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:2
Parasol Wrocław
Sokół Smolec
2:1
Odra Lubiąż
Zachód Sobótka
2:0
UKS Domanice
Piast Wrocław Żerniki
2:1
MKS Kostomłoty
Czarni Białków
1:8
Kometa Krzelów
Zjednoczeni Szczepanów
3:0*
Odra Stary Dwór
KS Złotniki Wrocław
4:2
Odra Malczyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zachód Sobótka
2:1
Błękitni Jerzmanowo
UKS Domanice
3:1
Czarni Białków
Odra Malczyce
1:4
Zjednoczeni Szczepanów
Odra Lubiąż
1:5
KS Złotniki Wrocław
Parasol Wrocław
3:0*
Odra Stary Dwór
Kometa Krzelów
1:4
Piast Wrocław Żerniki
MKS Kostomłoty
2:3
Sokół Smolec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
3:0*
Odra Stary Dwór
Sokół Smolec
3:1
Kometa Krzelów
Czarni Białków
0:2
Zachód Sobótka
Parasol Wrocław
2:2
Odra Malczyce
Zjednoczeni Szczepanów
2:3
Odra Lubiąż
KS Złotniki Wrocław
4:0
MKS Kostomłoty
Piast Wrocław Żerniki
2:0
UKS Domanice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?