Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
3:1
Piorun Jakubkowice
Sokół Smolec
1:4
LZS Osiek
Odra Stary Dwór
1:2
Zjednoczeni Szczepanów
UKS Domanice
5:0
Parasol Wrocław
Odra Malczyce
3:2
MKP Wołów
Mechanik Brzezina
1:4
Kometa Krzelów
Odra Lubiąż
0:0
MKS Kostomłoty
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
1:4
Odra Malczyce
UKS Domanice
5:3
Odra Stary Dwór
MKP Wołów
1:1
Odra Lubiąż
Piorun Jakubkowice
4:4
Sokół Smolec
Parasol Wrocław
1:2
MKS Kostomłoty
Zjednoczeni Szczepanów
5:3
Mechanik Brzezina
Kometa Krzelów
5:0
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
0:4
Zjednoczeni Szczepanów
Sokół Smolec
5:2
Kometa Krzelów
Odra Stary Dwór
3:0
Parasol Wrocław
Odra Malczyce
4:1
Piorun Jakubkowice
Mechanik Brzezina
2:1
UKS Domanice
MKS Kostomłoty
1:8
MKP Wołów
Odra Lubiąż
4:0
LZS Osiek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
3:3
MKS Kostomłoty
Odra Stary Dwór
6:0
Mechanik Brzezina
UKS Domanice
6:4
Błękitni Jerzmanowo
Piorun Jakubkowice
1:4
Odra Lubiąż
Parasol Wrocław
0:5
MKP Wołów
Zjednoczeni Szczepanów
1:2
Sokół Smolec
Kometa Krzelów
2:2
Odra Malczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
5:2
Odra Stary Dwór
Sokół Smolec
3:1
UKS Domanice
Odra Malczyce
3:3
Zjednoczeni Szczepanów
Mechanik Brzezina
3:0
Parasol Wrocław
MKS Kostomłoty
0:2
Piorun Jakubkowice
MKP Wołów
12:1
LZS Osiek
Odra Lubiąż
1:1
Kometa Krzelów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Stary Dwór
4:6
Sokół Smolec
UKS Domanice
2:4
Odra Malczyce
Mechanik Brzezina
3:1
Błękitni Jerzmanowo
Piorun Jakubkowice
0:2
MKP Wołów
Parasol Wrocław
3:2
LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów
2:1
Odra Lubiąż
Kometa Krzelów
8:2
MKS Kostomłoty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:1
Parasol Wrocław
LZS Osiek
5:2
Piorun Jakubkowice
Sokół Smolec
5:1
Mechanik Brzezina
UKS Domanice
1:2
Odra Lubiąż
Odra Malczyce
7:0
Odra Stary Dwór
MKS Kostomłoty
2:1
Zjednoczeni Szczepanów
MKP Wołów
5:2
Kometa Krzelów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
3:0
Sokół Smolec
Odra Stary Dwór
2:4
Odra Lubiąż
UKS Domanice
3:3
MKS Kostomłoty
Mechanik Brzezina
0:4
Odra Malczyce
Parasol Wrocław
3:1
Piorun Jakubkowice
Zjednoczeni Szczepanów
2:4
MKP Wołów
Kometa Krzelów
3:1
LZS Osiek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
1:3
Zjednoczeni Szczepanów
Sokół Smolec
3:1
Parasol Wrocław
Odra Malczyce
4:0
Błękitni Jerzmanowo
Mechanik Brzezina
1:4
Odra Lubiąż
MKS Kostomłoty
3:1
Odra Stary Dwór
MKP Wołów
1:0
UKS Domanice
Piorun Jakubkowice
0:7
Kometa Krzelów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
5:3
Odra Lubiąż
Sokół Smolec
2:1
Odra Malczyce
Odra Stary Dwór
1:1
MKP Wołów
UKS Domanice
3:1
LZS Osiek
Mechanik Brzezina
1:5
MKS Kostomłoty
Parasol Wrocław
1:1
Kometa Krzelów
Zjednoczeni Szczepanów
0:5
Piorun Jakubkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
1:0
Odra Stary Dwór
Odra Malczyce
2:2
Parasol Wrocław
MKS Kostomłoty
1:3
Błękitni Jerzmanowo
MKP Wołów
7:0
Mechanik Brzezina
Odra Lubiąż
0:2
Sokół Smolec
Kometa Krzelów
2:0
Zjednoczeni Szczepanów
Piorun Jakubkowice
3:1
UKS Domanice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Domanice
2:5
Kometa Krzelów
Parasol Wrocław
2:1
Zjednoczeni Szczepanów
Odra Stary Dwór
6:2
Piorun Jakubkowice
Błękitni Jerzmanowo
0:1
MKP Wołów
Sokół Smolec
3:1
MKS Kostomłoty
Odra Malczyce
2:4
Odra Lubiąż
Mechanik Brzezina
1:2
LZS Osiek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
3:5
Błękitni Jerzmanowo
MKS Kostomłoty
0:6
Odra Malczyce
MKP Wołów
2:0
Sokół Smolec
Odra Lubiąż
1:1
Parasol Wrocław
Piorun Jakubkowice
5:1
Mechanik Brzezina
Zjednoczeni Szczepanów
2:2
UKS Domanice
Kometa Krzelów
3:3
Odra Stary Dwór
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
4:0
Sokół Smolec
MKS Kostomłoty
0:0
Odra Lubiąż
MKP Wołów
2:0
Odra Malczyce
Piorun Jakubkowice
1:4
Błękitni Jerzmanowo
Parasol Wrocław
1:3
UKS Domanice
Zjednoczeni Szczepanów
2:2
Odra Stary Dwór
Kometa Krzelów
9:2
Mechanik Brzezina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?