Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
4:3
MKS Siechnice
Zorza Niemil
1:6
Burza Bystrzyca Oł.
Orzeł Marszowice
3:0
Logan Witowice
Błękitni Siedlce
1:0
Zalesie Wójcice
Start Stanowice
3:4
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Świteź Wiązów
4:1
KP 86 Borek Strzeliński
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
1:1
Polonia Godzikowice
Burza Bystrzyca Oł.
8:0
Start Stanowice
KP 86 Borek Strzeliński
2:5
Zorza Niemil
Zalesie Wójcice
11:1
Logan Witowice
Błękitni Siedlce
2:1
Świteź Wiązów
MKS Siechnice
4:3
Orzeł Marszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
0:6
Burza Bystrzyca Oł.
Zorza Niemil
1:3
Błękitni Siedlce
Logan Witowice
1:5
MKS Siechnice
Orzeł Marszowice
7:0
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Start Stanowice
2:1
KP 86 Borek Strzeliński
Świteź Wiązów
5:1
Zalesie Wójcice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:2
Polonia Godzikowice
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
3:0
Logan Witowice
Burza Bystrzyca Oł.
2:2
Orzeł Marszowice
Zalesie Wójcice
2:2
MKS Siechnice
Błękitni Siedlce
4:1
Start Stanowice
Świteź Wiązów
1:0
Zorza Niemil
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
0:5
Błękitni Siedlce
Zorza Niemil
0:8
Zalesie Wójcice
Logan Witowice
3:8
Burza Bystrzyca Oł.
Orzeł Marszowice
4:1
KP 86 Borek Strzeliński
Start Stanowice
2:5
Świteź Wiązów
MKS Siechnice
1:1
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
3:2
Logan Witowice
Zorza Niemil
4:3
Start Stanowice
Zalesie Wójcice
3:2
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Burza Bystrzyca Oł.
2:3
MKS Siechnice
Błękitni Siedlce
1:1
Orzeł Marszowice
Świteź Wiązów
4:0
Polonia Godzikowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
3:2
Zorza Niemil
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
1:2
Burza Bystrzyca Oł.
Logan Witowice
0:7
Błękitni Siedlce
Orzeł Marszowice
1:2
Świteź Wiązów
Start Stanowice
0:6
Zalesie Wójcice
MKS Siechnice
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Niemil
2:2
Orzeł Marszowice
Zalesie Wójcice
2:1
Burza Bystrzyca Oł.
Świteź Wiązów
0:1
Logan Witowice
KP 86 Borek Strzeliński
2:3
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Błękitni Siedlce
0:2
MKS Siechnice
Start Stanowice
1:2
Polonia Godzikowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
0:5
Zalesie Wójcice
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
0:5
Błękitni Siedlce
Burza Bystrzyca Oł.
8:1
KP 86 Borek Strzeliński
Logan Witowice
3:1
Zorza Niemil
Orzeł Marszowice
5:2
Start Stanowice
MKS Siechnice
4:1
Świteź Wiązów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:3
Zalesie Wójcice
Polonia Godzikowice
2:5
Orzeł Marszowice
Zorza Niemil
1:6
MKS Siechnice
Błękitni Siedlce
0:1
Burza Bystrzyca Oł.
Start Stanowice
2:5
Logan Witowice
Świteź Wiązów
9:1
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
1:8
Błękitni Siedlce
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
0:4
Zorza Niemil
Burza Bystrzyca Oł.
4:1
Świteź Wiązów
MKS Siechnice
6:1
Start Stanowice
Logan Witowice
3:0
Polonia Godzikowice
Orzeł Marszowice
2:2
Zalesie Wójcice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
1:3
Świteź Wiązów
MKS Siechnice
4:0
Polonia Godzikowice
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
4:2
Start Stanowice
Logan Witowice
1:1
Orzeł Marszowice
Zalesie Wójcice
3:0
Błękitni Siedlce
Burza Bystrzyca Oł.
3:0
Zorza Niemil
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
1:0
Błękitni Siedlce
Polonia Godzikowice
2:6
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Zorza Niemil
1:3
KP 86 Borek Strzeliński
Logan Witowice
2:5
Zalesie Wójcice
Orzeł Marszowice
1:3
MKS Siechnice
Start Stanowice
0:4
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:5
Start Stanowice
MKS Siechnice
6:0
Logan Witowice
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
2:0
Orzeł Marszowice
Błękitni Siedlce
6:2
Zorza Niemil
Burza Bystrzyca Oł.
5:1
Polonia Godzikowice
Zalesie Wójcice
5:0
Świteź Wiązów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siechnice
2:1
Zalesie Wójcice
Polonia Godzikowice
4:1
KP 86 Borek Strzeliński
Zorza Niemil
3:2
Świteź Wiązów
Logan Witowice
2:1
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Orzeł Marszowice
0:5
Burza Bystrzyca Oł.
Start Stanowice
1:6
Błękitni Siedlce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Siedlce
3:0
Polonia Godzikowice
KP 86 Borek Strzeliński
1:6
Orzeł Marszowice
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
3:2
MKS Siechnice
Zalesie Wójcice
4:0
Zorza Niemil
Burza Bystrzyca Oł.
5:0
Logan Witowice
Świteź Wiązów
9:1
Start Stanowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siechnice
2:5
Burza Bystrzyca Oł.
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
2:2
Zalesie Wójcice
Logan Witowice
2:8
KP 86 Borek Strzeliński
Orzeł Marszowice
2:3
Błękitni Siedlce
Start Stanowice
0:6
Zorza Niemil
Polonia Godzikowice
1:5
Świteź Wiązów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:6
MKS Siechnice
Zorza Niemil
3:2
Polonia Godzikowice
Zalesie Wójcice
7:0
Start Stanowice
Błękitni Siedlce
3:0
Logan Witowice
Burza Bystrzyca Oł.
9:1
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Świteź Wiązów
4:1
Orzeł Marszowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siechnice
1:4
Błękitni Siedlce
Polonia Godzikowice
4:1
Start Stanowice
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
4:1
KP 86 Borek Strzeliński
Logan Witowice
1:3
Świteź Wiązów
Orzeł Marszowice
1:3
Zorza Niemil
Burza Bystrzyca Oł.
4:2
Zalesie Wójcice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
2:7
Burza Bystrzyca Oł.
Zorza Niemil
5:1
Logan Witowice
Zalesie Wójcice
6:1
Polonia Godzikowice
Błękitni Siedlce
9:2
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Start Stanowice
2:2
Orzeł Marszowice
Świteź Wiązów
6:1
MKS Siechnice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siechnice
7:0
Zorza Niemil
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
0:2
Świteź Wiązów
Logan Witowice
3:3
Start Stanowice
Zalesie Wójcice
11:1
KP 86 Borek Strzeliński
Orzeł Marszowice
4:4
Polonia Godzikowice
Burza Bystrzyca Oł.
3:2
Błękitni Siedlce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
3:0
Logan Witowice
Zorza Niemil
2:1
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
Zalesie Wójcice
3:1
Orzeł Marszowice
Błękitni Siedlce
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Start Stanowice
1:3
MKS Siechnice
Świteź Wiązów
3:2
Burza Bystrzyca Oł.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?