zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
2:0
KS Brochów
Szaluna Zębice
3:0
Tur Wrocław
Żak Wrocław
0:3
Błękitni Gniechowice
Sparta Wrocław
5:1
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Orzeł Święta Katarzyna
2:5
Orzeł Marszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
0:2
Orzeł Marszowice
Olimpia Żerniki Wrocławskie
0:7
Orzeł Święta Katarzyna
KS Brochów
3:1
Szaluna Zębice
Żak Wrocław
2:2
Nadodrze Wrocław
Tur Wrocław
1:1
Sparta Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Wrocław
1:2
KS Brochów
Orzeł Marszowice
2:0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Nadodrze Wrocław
0:3
Błękitni Gniechowice
Orzeł Święta Katarzyna
3:1
Tur Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
Żak Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
1:1
Orzeł Marszowice
Błękitni Gniechowice
8:1
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Żak Wrocław
0:2
Szaluna Zębice
Nadodrze Wrocław
1:3
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Brochów
0:1
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
0:1
Błękitni Gniechowice
Szaluna Zębice
1:2
Nadodrze Wrocław
Olimpia Żerniki Wrocławskie
0:1
Tur Wrocław
Sparta Wrocław
5:0
Żak Wrocław
Orzeł Marszowice
1:0
KS Brochów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
5:1
Tur Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
2:5
Szaluna Zębice
Nadodrze Wrocław
1:2
Sparta Wrocław
KS Brochów
1:2
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Żak Wrocław
2:1
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Marszowice
5:0
Żak Wrocław
Tur Wrocław
0:1
KS Brochów
Szaluna Zębice
1:0
Błękitni Gniechowice
Sparta Wrocław
2:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Orzeł Święta Katarzyna
4:1
Nadodrze Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
3:2
KS Brochów
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
Orzeł Święta Katarzyna
Szaluna Zębice
4:1
Sparta Wrocław
Nadodrze Wrocław
1:4
Orzeł Marszowice
Żak Wrocław
0:2
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
2:1
Żak Wrocław
Olimpia Żerniki Wrocławskie
2:2
Nadodrze Wrocław
Sparta Wrocław
2:2
Błękitni Gniechowice
Orzeł Marszowice
1:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Orzeł Święta Katarzyna
1:2
Szaluna Zębice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
1:0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Szaluna Zębice
2:1
Orzeł Marszowice
Żak Wrocław
0:3
KS Brochów
Sparta Wrocław
2:0
Orzeł Święta Katarzyna
Nadodrze Wrocław
0:4
Tur Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Olimpia Żerniki Wrocławskie
1:3
Szaluna Zębice
Orzeł Marszowice
0:3
Sparta Wrocław
KS Brochów
2:1
Nadodrze Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
4:6
Błękitni Gniechowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
9:1
Żak Wrocław
Tur Wrocław
1:3
Szaluna Zębice
Olimpia Żerniki Wrocławskie
1:6
Sparta Wrocław
Orzeł Marszowice
2:0
Orzeł Święta Katarzyna
KS Brochów
1:4
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szaluna Zębice
6:1
KS Brochów
Żak Wrocław
3:0
Nadodrze Wrocław
Sparta Wrocław
2:1
Tur Wrocław
Orzeł Marszowice
5:1
Błękitni Gniechowice
Orzeł Święta Katarzyna
1:2
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
1:2
Orzeł Święta Katarzyna
Błękitni Gniechowice
3:0
Nadodrze Wrocław
Żak Wrocław
2:5
Polonia Bielany Wrocławskie
Olimpia Żerniki Wrocławskie
1:9
Orzeł Marszowice
KS Brochów
0:5
Sparta Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szaluna Zębice
3:2
Żak Wrocław
Olimpia Żerniki Wrocławskie
0:2
Błękitni Gniechowice
Orzeł Marszowice
10:2
Tur Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
0:1
KS Brochów
Polonia Bielany Wrocławskie
3:0
Nadodrze Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
1:0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Błękitni Gniechowice
5:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Żak Wrocław
2:5
Sparta Wrocław
Nadodrze Wrocław
0:3
Szaluna Zębice
KS Brochów
1:3
Orzeł Marszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
0:1
Błękitni Gniechowice
Szaluna Zębice
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Olimpia Żerniki Wrocławskie
0:8
KS Brochów
Sparta Wrocław
3:0
Nadodrze Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
4:2
Żak Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
3:1
Szaluna Zębice
Polonia Bielany Wrocławskie
2:4
Sparta Wrocław
Żak Wrocław
0:9
Orzeł Marszowice
Nadodrze Wrocław
0:3
Orzeł Święta Katarzyna
KS Brochów
4:1
Tur Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Żerniki Wrocławskie
1:2
Żak Wrocław
Sparta Wrocław
0:1
Szaluna Zębice
Orzeł Marszowice
3:0
Nadodrze Wrocław
KS Brochów
1:7
Błękitni Gniechowice
Orzeł Święta Katarzyna
2:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
- : -
Sparta Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Orzeł Marszowice
Szaluna Zębice
- : -
Orzeł Święta Katarzyna
Żak Wrocław
- : -
Tur Wrocław
Nadodrze Wrocław
0:3
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
- : -
Orzeł Święta Katarzyna
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Tur Wrocław
Szaluna Zębice
- : -
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Sparta Wrocław
- : -
Orzeł Marszowice
Nadodrze Wrocław
0:3
KS Brochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?