zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Wrocław
Pauza
Polonia Bielany Wrocławskie
1:1
Muchobór Wrocław
Tur Wrocław
3:1
Błękitni Gniechowice
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:4
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Polonia Jaksonów
4:1
MKS Małuszów
Ślęża Sobótka
4:5
GKS II Kobierzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaksonów
Pauza
Tur Wrocław
4:0
Ślęża Sobótka
Błękitni Gniechowice
4:0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
GKS II Kobierzyce
5:0
Sparta Wrocław
MKS Małuszów
3:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Muchobór Wrocław
2:3
Orzeł Pustków Wilczkowski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
Pauza
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:2
MKS Małuszów
Polonia Jaksonów
2:5
GKS II Kobierzyce
Ślęża Sobótka
6:2
Błękitni Gniechowice
Olimpia Żerniki Wrocławskie
0:0
Muchobór Wrocław
Sparta Wrocław
3:2
Tur Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Pustków Wilczkowski
Błękitni Gniechowice
2:4
Muchobór Wrocław
Tur Wrocław
1:1
Polonia Jaksonów
GKS II Kobierzyce
3:0
Polonia Bielany Wrocławskie
MKS Małuszów
3:1
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Ślęża Sobótka
3:2
Sparta Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Pauza
Polonia Bielany Wrocławskie
2:3
Tur Wrocław
Sparta Wrocław
1:1
Błękitni Gniechowice
Muchobór Wrocław
2:3
MKS Małuszów
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:5
GKS II Kobierzyce
Polonia Jaksonów
1:5
Ślęża Sobótka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Muchobór Wrocław
Tur Wrocław
2:2
Orzeł Pustków Wilczkowski
Błękitni Gniechowice
3:2
MKS Małuszów
GKS II Kobierzyce
7:0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Polonia Jaksonów
0:10
Sparta Wrocław
Ślęża Sobótka
5:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Małuszów
Pauza
Muchobór Wrocław
1:1
GKS II Kobierzyce
Orzeł Pustków Wilczkowski
2:2
Ślęża Sobótka
Polonia Bielany Wrocławskie
1:1
Sparta Wrocław
Polonia Jaksonów
2:1
Błękitni Gniechowice
Olimpia Żerniki Wrocławskie
1:2
Tur Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
Pauza
Tur Wrocław
5:4
Muchobór Wrocław
GKS II Kobierzyce
5:0
MKS Małuszów
Polonia Jaksonów
2:4
Polonia Bielany Wrocławskie
Ślęża Sobótka
4:2
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Sparta Wrocław
3:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS II Kobierzyce
Muchobór Wrocław
0:0
Ślęża Sobótka
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:1
Polonia Jaksonów
Polonia Bielany Wrocławskie
0:1
Błękitni Gniechowice
MKS Małuszów
0:3
Tur Wrocław
Olimpia Żerniki Wrocławskie
1:2
Sparta Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
Sparta Wrocław
9:3
Muchobór Wrocław
Błękitni Gniechowice
2:0
GKS II Kobierzyce
Polonia Bielany Wrocławskie
1:4
Orzeł Pustków Wilczkowski
Polonia Jaksonów
2:2
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Ślęża Sobótka
3:0
MKS Małuszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ślęża Sobótka
Orzeł Pustków Wilczkowski
2:1
Błękitni Gniechowice
GKS II Kobierzyce
2:2
Tur Wrocław
MKS Małuszów
0:4
Sparta Wrocław
Olimpia Żerniki Wrocławskie
2:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Muchobór Wrocław
5:0
Polonia Jaksonów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Wrocław
Pauza
Błękitni Gniechowice
2:1
Tur Wrocław
GKS II Kobierzyce
4:0
Ślęża Sobótka
MKS Małuszów
3:4
Polonia Jaksonów
Olimpia Żerniki Wrocławskie
3:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Muchobór Wrocław
2:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaksonów
Pauza
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:1
Muchobór Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
3:1
MKS Małuszów
Ślęża Sobótka
4:0
Tur Wrocław
Olimpia Żerniki Wrocławskie
1:1
Błękitni Gniechowice
Sparta Wrocław
3:0
GKS II Kobierzyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
Pauza
Tur Wrocław
4:2
Sparta Wrocław
Błękitni Gniechowice
3:2
Ślęża Sobótka
GKS II Kobierzyce
0:3
Polonia Jaksonów
MKS Małuszów
1:4
Orzeł Pustków Wilczkowski
Muchobór Wrocław
1:0
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustków Wilczkowski
Pauza
Polonia Bielany Wrocławskie
4:2
GKS II Kobierzyce
Polonia Jaksonów
4:2
Tur Wrocław
Olimpia Żerniki Wrocławskie
11:0
MKS Małuszów
Sparta Wrocław
6:1
Ślęża Sobótka
Muchobór Wrocław
0:1
Błękitni Gniechowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Pauza
Tur Wrocław
1:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Błękitni Gniechowice
0:6
Sparta Wrocław
GKS II Kobierzyce
0:3
Orzeł Pustków Wilczkowski
MKS Małuszów
1:5
Muchobór Wrocław
Ślęża Sobótka
4:1
Polonia Jaksonów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Muchobór Wrocław
Pauza
Orzeł Pustków Wilczkowski
7:3
Tur Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
4:0
Ślęża Sobótka
MKS Małuszów
1:2
Błękitni Gniechowice
Polonia Jaksonów
3:2
Sparta Wrocław
Olimpia Żerniki Wrocławskie
4:1
GKS II Kobierzyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Małuszów
Pauza
Tur Wrocław
4:7
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Błękitni Gniechowice
3:1
Polonia Jaksonów
GKS II Kobierzyce
0:0
Muchobór Wrocław
Ślęża Sobótka
3:4
Orzeł Pustków Wilczkowski
Sparta Wrocław
1:5
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
Pauza
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:1
Sparta Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
3:0
Polonia Jaksonów
MKS Małuszów
1:5
GKS II Kobierzyce
Olimpia Żerniki Wrocławskie
4:3
Ślęża Sobótka
Muchobór Wrocław
1:3
Tur Wrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Kobierzyce
Pauza
Tur Wrocław
16:1
MKS Małuszów
Błękitni Gniechowice
1:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Jaksonów
2:3
Orzeł Pustków Wilczkowski
Ślęża Sobótka
3:0
Muchobór Wrocław
Sparta Wrocław
1:3
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
Orzeł Pustków Wilczkowski
0:1
Polonia Bielany Wrocławskie
GKS II Kobierzyce
3:5
Błękitni Gniechowice
MKS Małuszów
4:5
Ślęża Sobótka
Olimpia Żerniki Wrocławskie
4:1
Polonia Jaksonów
Muchobór Wrocław
1:4
Sparta Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?