Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:1
Piast Żmigród
Wiwa Goszcz
3:0
Polar Wrocław
Strzelinianka Strzelin
7:1
Forza Wrocław
Lider Borów
6:0
Polonia Jaszowice
Plon Gądkowice
0:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Wrocław
1:2
KS Barycz Milicz
Skra Wojnowice
0:3
GKS Kobierzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
3:1
Lider Borów
Piast Żmigród
7:3
Plon Gądkowice
Forza Wrocław
0:3
Skra Wojnowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:2
Polonia Wrocław
Polar Wrocław
2:1
Lotnik Twardogóra
KS Barycz Milicz
0:1
Strzelinianka Strzelin
Polonia Jaszowice
4:6
Wiwa Goszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
3:0
Polonia Jaszowice
Wiwa Goszcz
4:0
GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin
3:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Lider Borów
5:0
Forza Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
0:0
Piast Żmigród
Plon Gądkowice
3:0
Polar Wrocław
Skra Wojnowice
6:0
KS Barycz Milicz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
0:9
Wiwa Goszcz
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:3
Skra Wojnowice
GKS Kobierzyce
0:1
Lotnik Twardogóra
Polar Wrocław
2:3
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Barycz Milicz
1:4
Lider Borów
Polonia Jaszowice
4:3
Plon Gądkowice
Polonia Wrocław
2:2
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
0:0
Forza Wrocław
Piast Żmigród
2:2
Polar Wrocław
Wiwa Goszcz
2:1
KS Barycz Milicz
Lider Borów
6:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
0:3*
Polonia Jaszowice
Skra Wojnowice
4:3
Polonia Wrocław
Plon Gądkowice
2:2
GKS Kobierzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
10:0
Plon Gądkowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:6
Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin
3:0*
Skra Wojnowice
KS Barycz Milicz
2:3
Lotnik Twardogóra
Polonia Jaszowice
0:3
Piast Żmigród
Polonia Wrocław
1:5
Lider Borów
GKS Kobierzyce
2:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Żmigród
5:0
GKS Kobierzyce
Wiwa Goszcz
1:1
Polonia Wrocław
Polar Wrocław
1:2
Polonia Jaszowice
Lider Borów
3:1
Strzelinianka Strzelin
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
Forza Wrocław
Plon Gądkowice
2:0
KS Barycz Milicz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
0:4
Piast Żmigród
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:2
Plon Gądkowice
Strzelinianka Strzelin
0:1
Wiwa Goszcz
KS Barycz Milicz
2:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Wrocław
1:0
Lotnik Twardogóra
Skra Wojnowice
0:1
Lider Borów
GKS Kobierzyce
2:1
Polar Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
0:1
Strzelinianka Strzelin
Piast Żmigród
6:0
KS Barycz Milicz
Wiwa Goszcz
2:1
Skra Wojnowice
Polar Wrocław
2:4
Forza Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
12:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Plon Gądkowice
3:0
Polonia Wrocław
Polonia Jaszowice
0:1
GKS Kobierzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
7:0
Polonia Jaszowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:2
Piast Żmigród
Strzelinianka Strzelin
4:1
Plon Gądkowice
Lider Borów
2:1
Wiwa Goszcz
KS Barycz Milicz
2:1
Polar Wrocław
Polonia Wrocław
0:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Skra Wojnowice
3:2
Lotnik Twardogóra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
0:1
Lider Borów
Piast Żmigród
2:0
Polonia Wrocław
GKS Kobierzyce
0:2
Forza Wrocław
Polar Wrocław
1:6
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
5:2
Strzelinianka Strzelin
Plon Gądkowice
3:3
Skra Wojnowice
Polonia Jaszowice
4:2
KS Barycz Milicz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
4:0
Lotnik Twardogóra
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:1
Polonia Jaszowice
Strzelinianka Strzelin
2:1
Piast Żmigród
Lider Borów
2:1
Plon Gądkowice
KS Barycz Milicz
4:4
GKS Kobierzyce
Polonia Wrocław
5:1
Polar Wrocław
Skra Wojnowice
5:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
4:1
Skra Wojnowice
Forza Wrocław
3:4
KS Barycz Milicz
Polar Wrocław
0:8
Strzelinianka Strzelin
Polonia Bielany Wrocławskie
1:6
Lider Borów
Plon Gądkowice
0:7
Wiwa Goszcz
Polonia Jaszowice
2:1
Polonia Wrocław
GKS Kobierzyce
10:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
4:1
Plon Gądkowice
Wiwa Goszcz
3:4
Polonia Bielany Wrocławskie
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:3
Forza Wrocław
Strzelinianka Strzelin
6:1
Polonia Jaszowice
Lider Borów
3:1
Piast Żmigród
Polonia Wrocław
3:1
GKS Kobierzyce
Skra Wojnowice
7:0
Polar Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
2:0
Strzelinianka Strzelin
Piast Żmigród
1:2
Wiwa Goszcz
Forza Wrocław
2:7
Polonia Wrocław
Polar Wrocław
0:19
Lider Borów
Polonia Bielany Wrocławskie
5:2
Lotnik Twardogóra
KS Barycz Milicz
11:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Jaszowice
0:5
Skra Wojnowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Żmigród
3:0
Lotnik Twardogóra
Forza Wrocław
1:3
Strzelinianka Strzelin
Polonia Bielany Wrocławskie
1:1
Plon Gądkowice
KS Barycz Milicz
1:2
Polonia Wrocław
Polonia Jaszowice
1:9
Lider Borów
GKS Kobierzyce
0:1
Skra Wojnowice
Polar Wrocław
0:3*
Wiwa Goszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
3:0*
Polar Wrocław
Wiwa Goszcz
3:0
Polonia Jaszowice
Strzelinianka Strzelin
3:0
KS Barycz Milicz
Lider Borów
1:1
GKS Kobierzyce
Plon Gądkowice
1:0
Piast Żmigród
Polonia Wrocław
2:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
Skra Wojnowice
5:1
Forza Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
Pauza
Polar Wrocław
0:3*
Plon Gądkowice
Piast Żmigród
4:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Forza Wrocław
2:6
Lider Borów
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
Strzelinianka Strzelin
KS Barycz Milicz
2:3
Skra Wojnowice
Polonia Jaszowice
1:0
Lotnik Twardogóra
GKS Kobierzyce
1:1
Wiwa Goszcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
Pauza
Lotnik Twardogóra
2:2
GKS Kobierzyce
Wiwa Goszcz
5:1
Forza Wrocław
Strzelinianka Strzelin
2:0
Polonia Wrocław
Lider Borów
2:3
KS Barycz Milicz
Polonia Bielany Wrocławskie
3:0*
Polar Wrocław
Plon Gądkowice
5:2
Polonia Jaszowice
Skra Wojnowice
0:5
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Strzelinianka Strzelin
GKS Kobierzyce
2:0
Plon Gądkowice
Forza Wrocław
5:1
Lotnik Twardogóra
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:0
Lider Borów
Polar Wrocław
0:3*
Piast Żmigród
KS Barycz Milicz
0:4
Wiwa Goszcz
Polonia Jaszowice
0:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Wrocław
2:1
Skra Wojnowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polar Wrocław
Pauza
Skra Wojnowice
3:6
Strzelinianka Strzelin
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
GKS Kobierzyce
Piast Żmigród
2:1
Polonia Jaszowice
Plon Gądkowice
3:2
Forza Wrocław
Lotnik Twardogóra
7:1
KS Barycz Milicz
Wiwa Goszcz
3:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Lider Borów
0:2
Polonia Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
Pauza
Forza Wrocław
9:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:4
Lotnik Twardogóra
Strzelinianka Strzelin
0:2
Lider Borów
KS Barycz Milicz
4:0
Plon Gądkowice
Polonia Jaszowice
3:0*
Polar Wrocław
Polonia Wrocław
1:8
Wiwa Goszcz
GKS Kobierzyce
2:3
Piast Żmigród
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
Pauza
Lotnik Twardogóra
1:3
Polonia Wrocław
Wiwa Goszcz
3:0
Strzelinianka Strzelin
Polar Wrocław
0:3*
GKS Kobierzyce
Lider Borów
2:1
Skra Wojnowice
Polonia Bielany Wrocławskie
4:0
KS Barycz Milicz
Plon Gądkowice
3:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Żmigród
8:2
Forza Wrocław
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lider Borów
Forza Wrocław
3:0*
Polar Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Strzelinianka Strzelin
2:0
Lotnik Twardogóra
GKS Kobierzyce
5:0
Polonia Jaszowice
KS Barycz Milicz
1:2
Piast Żmigród
Polonia Wrocław
2:2
Plon Gądkowice
Skra Wojnowice
3:2
Wiwa Goszcz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Kobierzyce
Lotnik Twardogóra
4:1
Skra Wojnowice
Piast Żmigród
3:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Wiwa Goszcz
1:0
Lider Borów
Polar Wrocław
0:3*
KS Barycz Milicz
Polonia Bielany Wrocławskie
3:0
Polonia Wrocław
Plon Gądkowice
3:2
Strzelinianka Strzelin
Polonia Jaszowice
3:2
Forza Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wiwa Goszcz
Polonia Wrocław
3:2
Piast Żmigród
Forza Wrocław
3:3
GKS Kobierzyce
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:0*
Polar Wrocław
Lider Borów
4:1
Lotnik Twardogóra
KS Barycz Milicz
2:5
Polonia Jaszowice
Skra Wojnowice
3:0
Plon Gądkowice
Strzelinianka Strzelin
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Forza Wrocław
GKS Kobierzyce
2:0
KS Barycz Milicz
Lotnik Twardogóra
2:2
Wiwa Goszcz
Piast Żmigród
1:2
Strzelinianka Strzelin
Polar Wrocław
0:3*
Polonia Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
4:0
Skra Wojnowice
Plon Gądkowice
0:1
Lider Borów
Polonia Jaszowice
5:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lotnik Twardogóra
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:7
GKS Kobierzyce
KS Barycz Milicz
4:4
Forza Wrocław
Wiwa Goszcz
4:0
Plon Gądkowice
Strzelinianka Strzelin
3:0*
Polar Wrocław
Lider Borów
0:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Wrocław
10:0
Polonia Jaszowice
Skra Wojnowice
4:8
Piast Żmigród
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Barycz Milicz
GKS Kobierzyce
3:1
Polonia Wrocław
Piast Żmigród
3:0*
Lider Borów
Forza Wrocław
0:3*
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polar Wrocław
0:3*
Skra Wojnowice
Polonia Bielany Wrocławskie
0:3
Wiwa Goszcz
Plon Gądkowice
0:0
Lotnik Twardogóra
Polonia Jaszowice
3:4
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Plon Gądkowice
Strzelinianka Strzelin
2:0
GKS Kobierzyce
Lotnik Twardogóra
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Wiwa Goszcz
- : -
Piast Żmigród
Orzeł Pawłowice Wrocław
- : -
KS Barycz Milicz
Lider Borów
3:0*
Polar Wrocław
Polonia Wrocław
- : -
Forza Wrocław
Skra Wojnowice
- : -
Polonia Jaszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości