Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
0:1
Polonia Trzebnica
Żak Wrocław
1:5
Zjednoczeni Łowęcice
Olimpia Bukowinka
0:3
Wiwa Goszcz
Piast Nadolice
0:5
Sokół Marcinkowice
Olimpia Żerniki Wrocławskie
0:8
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Marszowice
1:6
Burza-Dombud Chwalibożyce
Energetyk Siechnice
1:1   k. 2 : 4
MKP Wratislavia Wrocław
KS Byków
0:5
KS Łozina
Orzeł Bukówek
2:2   k. 1 : 3
Polonia Środa Śląska
Odra Malczyce
2:3
KP Brzeg Dolny
Orzeł Święta Katarzyna
2:1
KS Żórawina
Bumerang Wrocław
1:1   k. 5 : 4
Dolpasz Skokowa
Błękitni Gniechowice
3:3   k. 3 : 4
Czarni Kondratowice
Perła Węgrów
2:5
Burza Godzieszowa
Polonia Bielany Wrocławskie
1:5
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Małuszów
0:3*
Polonia Jaszowice
Tomtex Widawa Wrocław
1:9
Piast Żmigród
Zachód Sobótka
3:3   k. 4 : 2
Odra Rzeplin
Gromnik Kuropatnik
1:12
Śląsk II Wrocław
Płomień Wisznia Mała
2:5
Bór Oborniki Śląskie
MPWiK Mokry Dwór
1:5
LKS Stary Śleszów
Skra Wojnowice
0:4
Pogoń Oleśnica
Sokół Ujeździec Wielki
0:6
Sokół Wielka Lipa
Tęcza Brzezia Łąka
0:6
Widawa Bierutów
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:8
GKS Kobierzyce
Grom Siekierowice
0:3*
Orzeł Pawłowice Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
5:1
GKS Mirków/Długołęka
Pogoń Oleśnica
0:6
KS Zenit Międzybórz
Lider Borów
0:3
Strzelinianka Strzelin
Pierwsza runda
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Węgrów
2:3
Piast Żmigród
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:6
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia Środa Śląska
0:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Bór Oborniki Śląskie
0:3
Sokół Wielka Lipa
Strzelinianka Strzelin
1:4
GKS Kobierzyce
Polonia Jaszowice
0:2
Widawa Bierutów
Zjednoczeni Łowęcice
2:1
KP Brzeg Dolny
WKS Śląsk Wrocław
3:2
KS Łozina
Piast Wrocław Żerniki
3:4
MKP Wratislavia Wrocław
Sokół Marcinkowice
4:2
LKS Stary Śleszów
KS Zenit Międzybórz
1:1   k. 0 : 3
Wiwa Goszcz
Bumerang Wrocław
2:2   k. 3 : 0
Polonia Trzebnica
Czarni Kondratowice
0:2
Ślęza Wrocław
Zachód Sobótka
2:2   k. 6 : 7
Śląsk II Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:5
Pogoń Oleśnica
Orzeł Święta Katarzyna
2:5
Moto - Jelcz Oława
1/8 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
1:4
Piast Żmigród
Bumerang Wrocław
1:3
GKS Kobierzyce
Sokół Marcinkowice
1:8
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
0:3
Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz
0:4
Śląsk II Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice
3:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Widawa Bierutów
2:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKP Wratislavia Wrocław
3:4
Moto - Jelcz Oława
Ćwierćfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
1:1   k. 4 : 5
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Zjednoczeni Łowęcice
1:1   k. 1 : 3
Sokół Wielka Lipa
Moto - Jelcz Oława
1:3
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
2:2   k. 5 : 4
Śląsk II Wrocław
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród
2:3
Ślęza Wrocław
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2   k. 1 : 3
Ślęza Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?