Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaksonów
1:1
Rapid Domaniów
Błękitni Pustków Wilczkowski
4:3
WKS Wierzbice
Sokół Kaszowo
0:7
Błysk Kuźniczysko
Orzeł Bukówek
3:6
Sokół Smolec
Tur Wrocław
1:5
Orzeł Sadowice
KP 86 Borek Strzeliński
0:3
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Odra Malczyce
4:3
KP Brzeg Dolny
Piast Lutynia
2:4
Parasol Wrocław
Zieloni Rakoszyce
2:2   k. 4 : 5
Polonia Bielany Wrocławskie
FC Pęcz
0:4
Orzeł Marszowice
Polonia Grabowno Wielkie
0:3*
Barycz Sułów
KS Gręboszyce
2:1
KS Łozina
KP Dąb Dobroszyce
0:1
KS Barycz Milicz
Sokół II Marcinkowice
5:1
Polonia Wrocław
KS Karszów
0:4
LKS Brożec
Mechanik II Brzezina
2:0
Zjednoczeni Szczepanów
KS Dziadowa Kłoda
3:3   k. 6 : 5
LZS Solniki Małe
AP Oleśnica
2:3
Widawa Kiełczów
Zryw Chociwel
0:6
Polonia Jaszowice
Odra Rzeczyca
1:2
Pogoń Miękinia
KS Łazy Wielkie
2:3
Orla Korzeńsko
Victoria Orzeszków
3:0*   k. 1 : 2
Odra Lubiąż
Dolpasz Skokowa
1:3
Iskra Pasikurowice
Tomtex Widawa Wrocław
3:0*
Błękitni Gniechowice
Gromnik Kuropatnik
0:2
Korona-Pęcz Szczawin
Płomień Wisznia Mała
2:1
Sparta Wrocław
Puma Pietrzykowice
0:4
Ambrozja Bogdaszowice
Sokół Ujeździec Wielki
0:4
Plon Gądkowice
Tarant Krzyżowice
4:0
Błękitni Jerzmanowo
Różanka Wrocław
10:0
Szaluna Zębice
WKS Wilczyce
3:0*
Czarni II Minkowice Oławskie
Olimpia Bukowinka
0:4
Lotnik Twardogóra
Borowianka Borowa
1:5
Orzeł Pawłowice Wrocław
Bór Oborniki Śląskie
4:0
Czarni Białków
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
LZS Osiek
Pogoń Syców
0:1*
KS Zenit Międzybórz
Skra Wojnowice
0:6
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Chrząstawa
0:14
Moto - Jelcz Oława
Lider Borów
4:5
Olimpia Podgaj
Piast Nadolice
1:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Świteź Wiązów
4:5
Nefryt Jordanów
Burza Godzieszowa
5:1
KS Dobroszów
1/32 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Błysk Kuźniczysko
1:5
Polonia Trzebnica
Lotnik Twardogóra
0:4
Wiwa Goszcz
Różanka Wrocław
0:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
WKS Wilczyce
1:10
Moto - Jelcz Oława
Widawa Kiełczów
1:5
Sokół Marcinkowice
Iskra Pasikurowice
1:1   k. 3 : 1
Piast Wrocław Żerniki
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
2:1
Strzelinianka Strzelin
Pogoń Syców
0:1
GKS Mirków/Długołęka
Bór Oborniki Śląskie
2:1
MKP Wołów
Victoria Orzeszków
3:0*
Mechanik Brzezina
Odra Malczyce
2:1
Parasol Wrocław
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:2   k. 4 : 2
Nefryt Jordanów
KS Gręboszyce
0:2
Widawa Bierutów
Sokół II Marcinkowice
1:3
Energetyk Siechnice
Mechanik II Brzezina
0:0   k. 5 : 4
Polonia Środa Śląska
Tarant Krzyżowice
1:3
Kolektyw Radwanice
Barycz Sułów
1:1   k. 3 : 2
Orzeł Prusice
Polonia Bielany Wrocławskie
1:2
Olimpia Podgaj
Polonia Jaksonów
0:5
KS Żórawina
Orla Korzeńsko
1:4
Sokół Wielka Lipa
LZS Osiek
4:1
Zachód Sobótka
Tomtex Widawa Wrocław
0:9
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Sokół Smolec
1:1   k. 2 : 4
Orzeł Sadowice
LKS Brożec
0:1
Polonia Jaszowice
Płomień Wisznia Mała
1:4
MKP Wratislavia Wrocław
Korona-Pęcz Szczawin
2:3
Orzeł Marszowice
Pogoń Miękinia
0:4
Ambrozja Bogdaszowice
Burza Godzieszowa
0:7
Ślęza Wrocław
Plon Gądkowice
1:10
Śląsk II Wrocław
KS Barycz Milicz
0:7
Piast Żmigród
KS Dziadowa Kłoda
3:3   k. 4 : 5
Pogoń Oleśnica
Piast Nadolice
1:7
GKS Kobierzyce
1/16 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:7
Piast Żmigród
Orzeł Sadowice
0:4
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Błękitni Pustków Wilczkowski
5:3
Kolektyw Radwanice
Ambrozja Bogdaszowice
4:1
KS Żórawina
Odra Malczyce
0:4
Śląsk II Wrocław
Victoria Orzeszków
0:7
Polonia Trzebnica
MKP Wratislavia Wrocław
2:0
Moto - Jelcz Oława
Bór Oborniki Śląskie
0:4
Sokół Wielka Lipa
Polonia Jaszowice
1:1   k. 9 : 8
Energetyk Siechnice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
0:5
Pogoń Oleśnica
Orzeł Marszowice
10:2
Olimpia Podgaj
Iskra Pasikurowice
3:0*
Widawa Bierutów
Barycz Sułów
0:1
Wiwa Goszcz
LZS Osiek
2:12
Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce
2:2   k. 3 : 1
Sokół Marcinkowice
Mechanik II Brzezina
0:3
GKS Mirków/Długołęka
1/8 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pasikurowice
1:2
Wiwa Goszcz
Polonia Jaszowice
3:5
Ślęza Wrocław
Pogoń Oleśnica
5:4
Polonia Trzebnica
GKS Kobierzyce
0:5
Piast Żmigród
Orzeł Marszowice
2:0
GKS Mirków/Długołęka
MKP Wratislavia Wrocław
0:8
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ambrozja Bogdaszowice
1:3
Sokół Wielka Lipa
Błękitni Pustków Wilczkowski
0:11
Śląsk II Wrocław
1/4 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Pogoń Oleśnica
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Orzeł Marszowice
- : -
Śląsk II Wrocław
Wiwa Goszcz
- : -
Sokół Wielka Lipa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?