zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Augustyn Wrocław
0:22
Śląsk II Wrocław
Borowianka Borowa
2:6
Czarni Jelcz-Laskowice
LZS Bystre
0:3
Widawa Bierutów
Czarni Białków
3:2
Polonia Środa Śląska
Pogoń Miękinia
1:6
MKP Wołów
Orzeł Bukówek
1:6
Piast Żmigród
Orzeł Święta Katarzyna
1:6
Strzelinianka Strzelin
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
0:4
Piast Wrocław Żerniki
Parasol Wrocław
1:4
Sokół Wielka Lipa
Ambrozja Bogdaszowice
1:5
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Lutynia
4:6
Odra Malczyce
Sokół Kaszowo
0:3
Dolpasz Skokowa
Pogoń Oleśnica
4:4   k. 4 : 2
Wiwa Goszcz
KS Karszów
0:4
Gromnik Kuropatnik
Orzeł Marszowice
4:0
LKS Brożec
Widawa Kiełczów
1:3
Energetyk Siechnice
Sparta Wrocław
1:4
GKS Kobierzyce
Polonia Grabowno Wielkie
2:0
Pogoń Oleśnica
Skra Wojnowice
0:5
Sokół Marcinkowice
Błękitni Gniechowice
0:7
Zachód Sobótka
Polonia Jaksonów
2:5
Czarni Kondratowice
Tomtex Widawa Wrocław
0:7
MKP Wratislavia Wrocław
Sokół Ujeździec Wielki
1:3
KP Brzeg Dolny
Tarant Krzyżowice
0:2
Nefryt Jordanów
Żak Wrocław
0:9
Orzeł Sadowice
Różanka Wrocław
1:0
Zjednoczeni Łowęcice
Olimpia Bukowinka
1:9
Orzeł Prusice
Piast Nadolice
2:10
Foto-Higiena Błyskawica Gać
GKS Mirków/Długołęka
0:6
Ślęza Wrocław
Zenit Międzybórz
2:0
Olimpia Oleśnica
Lotnik Twardogóra
1:3
Polonia Trzebnica
1/16 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
0:3
Polonia Trzebnica
Czarni Białków
0:4
Orzeł Sadowice
Energetyk Siechnice
0:6
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Wrocław Żerniki
4:1
KP Brzeg Dolny
Orzeł Marszowice
1:5
Strzelinianka Strzelin
Zenit Międzybórz
2:1
Widawa Bierutów
Różanka Wrocław
0:7
Piast Żmigród
Gromnik Kuropatnik
1:4
Sokół Marcinkowice
Czarni Kondratowice
0:6
GKS Kobierzyce
Nefryt Jordanów
1:5
Ślęza Wrocław
KS Żórawina
1:4
Czarni Jelcz-Laskowice
Zachód Sobótka
3:1
Śląsk II Wrocław
Orzeł Prusice
0:3
Sokół Wielka Lipa
Dolpasz Skokowa
2:3
MKP Wołów
Polonia Grabowno Wielkie
2:2   k. 8 : 9
MKP Wratislavia Wrocław
Odra Malczyce
2:2   k. 1 : 4
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1/8 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Międzybórz
2:6
Sokół Wielka Lipa
Piast Wrocław Żerniki
2:4
Piast Żmigród
MKP Wratislavia Wrocław
1:7
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Czarni Jelcz-Laskowice
0:3
GKS Kobierzyce
Zachód Sobótka
0:9
Ślęza Wrocław
1/4 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:1   k. 4 : 5
Piast Żmigród
Polonia Trzebnica
2:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
GKS Kobierzyce
1:5
MKP Wołów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0   k. 8 : 7
Ślęza Wrocław
1/2 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKP Wołów
1:5
Piast Żmigród
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
Piast Żmigród
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?