Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
3:4
Czarni Kondratowice
Nefryt Jordanów
4:1
MGKS Oława 1945
Młodzik Przeworno
2:1
Lider Borów
Rapid Domaniów
0:3
GKS Kobierzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
3:0
Nefryt Jordanów
Ambrozja Bogdaszowice
5:1
LKS Stary Śleszów
Lider Borów
3:2
MKS Kostomłoty
MGKS Oława 1945
4:7
Młodzik Przeworno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Przeworno
1:1
GKS Kobierzyce
LKS Stary Śleszów
2:12
Czarni Kondratowice
MKS Kostomłoty
5:3
MGKS Oława 1945
Rapid Domaniów
5:4
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
5:1
MKS Kostomłoty
Czarni Kondratowice
1:0
Lider Borów
Ambrozja Bogdaszowice
5:2
Nefryt Jordanów
LKS Stary Śleszów
2:6
Rapid Domaniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
2:6
Czarni Kondratowice
Nefryt Jordanów
8:0
LKS Stary Śleszów
Młodzik Przeworno
3:0
Ambrozja Bogdaszowice
Lider Borów
1:1
MGKS Oława 1945
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
0:2
MKS Kostomłoty
LKS Stary Śleszów
0:2
Młodzik Przeworno
Czarni Kondratowice
8:5
MGKS Oława 1945
Rapid Domaniów
1:6
Nefryt Jordanów
GKS Kobierzyce
8:0
Lider Borów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
9:0
LKS Stary Śleszów
Młodzik Przeworno
6:0
Rapid Domaniów
MGKS Oława 1945
1:0
GKS Kobierzyce
Nefryt Jordanów
2:1
Czarni Kondratowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
4:2
GKS Kobierzyce
Ambrozja Bogdaszowice
3:1
Lider Borów
Nefryt Jordanów
2:2
Młodzik Przeworno
Rapid Domaniów
0:8
MKS Kostomłoty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
3:3
Nefryt Jordanów
Młodzik Przeworno
4:0
Czarni Kondratowice
Lider Borów
1:1
LKS Stary Śleszów
MGKS Oława 1945
1:3
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Przeworno
3:0
MKS Kostomłoty
Ambrozja Bogdaszowice
1:9
GKS Kobierzyce
LKS Stary Śleszów
3:3
MGKS Oława 1945
Rapid Domaniów
2:0
Lider Borów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
0:3
Czarni Kondratowice
GKS Kobierzyce
6:0
LKS Stary Śleszów
Lider Borów
0:10
Nefryt Jordanów
MGKS Oława 1945
6:2
Rapid Domaniów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
8:2
Rapid Domaniów
Lider Borów
1:4
Młodzik Przeworno
MGKS Oława 1945
1:4
Nefryt Jordanów
Czarni Kondratowice
1:3
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nefryt Jordanów
3:3
GKS Kobierzyce
Młodzik Przeworno
3:0
MGKS Oława 1945
LKS Stary Śleszów
3:0
Ambrozja Bogdaszowice
MKS Kostomłoty
5:0
Lider Borów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
2:1
LKS Stary Śleszów
Ambrozja Bogdaszowice
7:1
Rapid Domaniów
GKS Kobierzyce
3:0
Młodzik Przeworno
MGKS Oława 1945
2:2
MKS Kostomłoty
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
5:0
GKS Kobierzyce
Nefryt Jordanów
3:0
Ambrozja Bogdaszowice
Rapid Domaniów
3:4
LKS Stary Śleszów
Lider Borów
2:0
Czarni Kondratowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
1:7
Rapid Domaniów
Ambrozja Bogdaszowice
0:4
Młodzik Przeworno
LKS Stary Śleszów
1:2
Nefryt Jordanów
MGKS Oława 1945
6:1
Lider Borów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nefryt Jordanów
4:4
Rapid Domaniów
MKS Kostomłoty
10:3
Ambrozja Bogdaszowice
Młodzik Przeworno
1:0
LKS Stary Śleszów
MGKS Oława 1945
3:2
Czarni Kondratowice
Lider Borów
2:2
GKS Kobierzyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
4:2
Nefryt Jordanów
Rapid Domaniów
3:1
Młodzik Przeworno
LKS Stary Śleszów
1:4
MKS Kostomłoty
GKS Kobierzyce
0:2
MGKS Oława 1945
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
5:0
Rapid Domaniów
GKS Kobierzyce
4:2
Czarni Kondratowice
Młodzik Przeworno
4:2
Nefryt Jordanów
Lider Borów
5:2
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ambrozja Bogdaszowice
2:5
MGKS Oława 1945
Nefryt Jordanów
3:0
MKS Kostomłoty
LKS Stary Śleszów
1:0
Lider Borów
Czarni Kondratowice
3:0
Młodzik Przeworno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Borów
5:1
Rapid Domaniów
MKS Kostomłoty
2:1
Młodzik Przeworno
MGKS Oława 1945
6:1
LKS Stary Śleszów
GKS Kobierzyce
3:2
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
3:0
MKS Kostomłoty
LKS Stary Śleszów
1:4
GKS Kobierzyce
Nefryt Jordanów
2:1
Lider Borów
Rapid Domaniów
- : -
MGKS Oława 1945
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?