Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
2:0
KS Łozina
Bumerang Wrocław
2:1
Wiwa Goszcz
MKP Wratislavia Wrocław
2:2
Strzelinianka Strzelin
MKP Wołów
3:2
Czarni Kondratowice
Orzeł Sadków
2:1
GKS Mirków/Długołęka
Czarni Jelcz-Laskowice
1:2
Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska
1:1
Zjednoczeni Łowęcice
Widawa Bierutów
3:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
6:0
Strzelinianka Strzelin
Zjednoczeni Łowęcice
2:2
Orzeł Sadków
KS Łozina
3:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Bumerang Wrocław
0:1
LKS Brożec
Sokół Marcinkowice
1:1
MKP Wołów
GKS Mirków/Długołęka
0:0
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Kondratowice
4:1
Widawa Bierutów
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:0
Polonia Środa Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
0:6
Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin
1:1
GKS Mirków/Długołęka
Polonia Środa Śląska
2:2
Czarni Kondratowice
MKP Wratislavia Wrocław
4:2
Zjednoczeni Łowęcice
KS Łozina
2:4
MKP Wołów
Czarni Jelcz-Laskowice
3:0
Bumerang Wrocław
Orzeł Sadków
6:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Widawa Bierutów
1:0
Sokół Marcinkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Łowęcice
2:0
Strzelinianka Strzelin
Bumerang Wrocław
0:3
MKP Wołów
Wiwa Goszcz
1:3
GKS Mirków/Długołęka
Czarni Kondratowice
3:1
Orzeł Sadków
LKS Brożec
1:1
Czarni Jelcz-Laskowice
KS Łozina
1:1
Widawa Bierutów
Polonia Środa Śląska
2:1
Sokół Marcinkowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
2:3
Zjednoczeni Łowęcice
Strzelinianka Strzelin
1:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Środa Śląska
2:1
KS Łozina
Orzeł Sadków
1:1
Sokół Marcinkowice
LKS Brożec
3:3
MKP Wołów
MKP Wratislavia Wrocław
0:1
Czarni Kondratowice
Widawa Bierutów
2:0
Bumerang Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
1:3
Wiwa Goszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
0:0
Widawa Bierutów
KS Łozina
4:5
Orzeł Sadków
Czarni Kondratowice
0:1
Strzelinianka Strzelin
Wiwa Goszcz
1:3
Zjednoczeni Łowęcice
Bumerang Wrocław
1:1
Polonia Środa Śląska
Sokół Marcinkowice
1:0
MKP Wratislavia Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
5:1
GKS Mirków/Długołęka
Czarni Jelcz-Laskowice
0:5
MKP Wołów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
0:4
MKP Wołów
GKS Mirków/Długołęka
3:1
Czarni Kondratowice
Strzelinianka Strzelin
2:0
Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska
0:1
LKS Brożec
MKP Wratislavia Wrocław
1:7
KS Łozina
Orzeł Sadków
2:2
Bumerang Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Widawa Bierutów
2:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
1:1
Orzeł Sadków
Czarni Kondratowice
1:1
Zjednoczeni Łowęcice
Bumerang Wrocław
3:0
MKP Wratislavia Wrocław
Wiwa Goszcz
2:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
KS Łozina
1:3
Strzelinianka Strzelin
Sokół Marcinkowice
2:1
GKS Mirków/Długołęka
Czarni Jelcz-Laskowice
3:0
Polonia Środa Śląska
Widawa Bierutów
0:3
MKP Wołów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
0:4
MKP Wołów
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:2
Czarni Kondratowice
Orzeł Sadków
0:2
Czarni Jelcz-Laskowice
GKS Mirków/Długołęka
2:2
KS Łozina
Strzelinianka Strzelin
3:2
Bumerang Wrocław
MKP Wratislavia Wrocław
1:0
LKS Brożec
Zjednoczeni Łowęcice
2:1
Sokół Marcinkowice
Widawa Bierutów
1:2
Wiwa Goszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
2:3
Zjednoczeni Łowęcice
Bumerang Wrocław
0:1
GKS Mirków/Długołęka
Wiwa Goszcz
3:1
Czarni Kondratowice
LKS Brożec
1:2
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Sadków
1:1
MKP Wołów
Sokół Marcinkowice
0:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Czarni Jelcz-Laskowice
3:1
MKP Wratislavia Wrocław
Widawa Bierutów
0:1
Polonia Środa Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
1:1
Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska
1:4
Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka
2:2
LKS Brożec
Strzelinianka Strzelin
0:2
Czarni Jelcz-Laskowice
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
MKP Wołów
Orzeł Sadków
3:2
Widawa Bierutów
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:1
KS Łozina
Zjednoczeni Łowęcice
1:0
Bumerang Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bumerang Wrocław
3:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Wiwa Goszcz
2:1
Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska
1:2
Orzeł Sadków
KS Łozina
2:3
Czarni Kondratowice
LKS Brożec
0:6
Zjednoczeni Łowęcice
Widawa Bierutów
4:0
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
4:0
GKS Mirków/Długołęka
Strzelinianka Strzelin
2:1
MKP Wołów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sadków
3:1
Wiwa Goszcz
Czarni Kondratowice
0:0
Bumerang Wrocław
GKS Mirków/Długołęka
2:2
MKP Wołów
Strzelinianka Strzelin
1:2
Widawa Bierutów
MKP Wratislavia Wrocław
1:3
Polonia Środa Śląska
Sokół Marcinkowice
2:1
KS Łozina
Zjednoczeni Łowęcice
4:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:4
LKS Brożec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sadków
3:0
MKP Wratislavia Wrocław
Bumerang Wrocław
1:1
Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska
1:2
Strzelinianka Strzelin
Wiwa Goszcz
8:1
KS Łozina
LKS Brożec
1:0
Czarni Kondratowice
Zjednoczeni Łowęcice
2:4
MKP Wołów
Widawa Bierutów
2:1
GKS Mirków/Długołęka
Czarni Jelcz-Laskowice
3:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
4:1
Polonia Środa Śląska
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
Wiwa Goszcz
KS Łozina
2:2
Bumerang Wrocław
Strzelinianka Strzelin
1:1
Orzeł Sadków
Sokół Marcinkowice
2:1
LKS Brożec
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
Widawa Bierutów
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:2
MKP Wołów
Czarni Kondratowice
1:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
1:0
LKS Brożec
Czarni Kondratowice
0:5
MKP Wołów
GKS Mirków/Długołęka
2:2
Orzeł Sadków
Wiwa Goszcz
2:2
Bumerang Wrocław
Strzelinianka Strzelin
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
Sokół Marcinkowice
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:1
Widawa Bierutów
Zjednoczeni Łowęcice
3:2
Polonia Środa Śląska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
1:5
Wiwa Goszcz
Orzeł Sadków
2:1
Zjednoczeni Łowęcice
LKS Brożec
4:0
Bumerang Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
4:0
KS Łozina
MKP Wołów
0:0
Sokół Marcinkowice
MKP Wratislavia Wrocław
3:0
GKS Mirków/Długołęka
Polonia Środa Śląska
1:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Widawa Bierutów
1:1
Czarni Kondratowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
1:3
Polonia Środa Śląska
GKS Mirków/Długołęka
5:4
Strzelinianka Strzelin
Wiwa Goszcz
1:1
LKS Brożec
Sokół Marcinkowice
1:2
Widawa Bierutów
MKP Wołów
2:0
KS Łozina
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:6
Orzeł Sadków
Bumerang Wrocław
0:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Zjednoczeni Łowęcice
1:1
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
0:2
Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice
5:1
Polonia Środa Śląska
Orzeł Sadków
2:1
Czarni Kondratowice
MKP Wołów
2:2
Bumerang Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
5:0
LKS Brożec
Strzelinianka Strzelin
1:2
Zjednoczeni Łowęcice
MKP Wratislavia Wrocław
2:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Widawa Bierutów
1:2
KS Łozina
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
1:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Czarni Kondratowice
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Bumerang Wrocław
0:0
Widawa Bierutów
Sokół Marcinkowice
2:2
Orzeł Sadków
Zjednoczeni Łowęcice
2:4
GKS Mirków/Długołęka
MKP Wołów
1:2
LKS Brożec
KS Łozina
2:3
Polonia Środa Śląska
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:4
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Łowęcice
0:5
Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka
1:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Środa Śląska
1:1
Bumerang Wrocław
Orzeł Sadków
2:1
KS Łozina
MKP Wołów
1:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
1:1
Czarni Kondratowice
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
Sokół Marcinkowice
Widawa Bierutów
1:0
LKS Brożec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
1:2
Polonia Środa Śląska
Bumerang Wrocław
1:0
Orzeł Sadków
Sokół Marcinkowice
2:0
Strzelinianka Strzelin
Burza-Dombud Chwalibożyce
7:1
Zjednoczeni Łowęcice
MKP Wołów
0:6
Wiwa Goszcz
Czarni Kondratowice
2:1
GKS Mirków/Długołęka
Czarni Jelcz-Laskowice
1:1
Widawa Bierutów
KS Łozina
2:3
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sadków
1:4
LKS Brożec
GKS Mirków/Długołęka
1:3
Sokół Marcinkowice
Zjednoczeni Łowęcice
0:3
Czarni Kondratowice
Polonia Środa Śląska
4:3
Czarni Jelcz-Laskowice
MKP Wołów
1:1
Widawa Bierutów
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
Bumerang Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:1
Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin
2:4
KS Łozina
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
2:6
MKP Wratislavia Wrocław
Wiwa Goszcz
3:2
Widawa Bierutów
Bumerang Wrocław
5:2
Strzelinianka Strzelin
Czarni Jelcz-Laskowice
6:3
Orzeł Sadków
MKP Wołów
1:0
Polonia Środa Śląska
Czarni Kondratowice
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Sokół Marcinkowice
7:1
Zjednoczeni Łowęcice
KS Łozina
0:0
GKS Mirków/Długołęka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
2:1
Bumerang Wrocław
Czarni Kondratowice
2:0
Wiwa Goszcz
MKP Wratislavia Wrocław
2:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
2:1
LKS Brożec
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:2
Sokół Marcinkowice
MKP Wołów
1:1
Orzeł Sadków
Zjednoczeni Łowęcice
0:1
KS Łozina
Polonia Środa Śląska
2:1
Widawa Bierutów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
2:2
GKS Mirków/Długołęka
Wiwa Goszcz
3:1
Polonia Środa Śląska
Bumerang Wrocław
3:4
Zjednoczeni Łowęcice
MKP Wołów
2:0
MKP Wratislavia Wrocław
KS Łozina
4:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Sokół Marcinkowice
2:0
Czarni Kondratowice
Czarni Jelcz-Laskowice
0:1
Strzelinianka Strzelin
Widawa Bierutów
1:5
Orzeł Sadków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
2:2
KS Łozina
Zjednoczeni Łowęcice
0:4
LKS Brożec
GKS Mirków/Długołęka
5:7
Czarni Jelcz-Laskowice
MKP Wołów
3:1
Strzelinianka Strzelin
MKP Wratislavia Wrocław
1:0
Widawa Bierutów
Orzeł Sadków
2:2
Polonia Środa Śląska
Burza-Dombud Chwalibożyce
6:2
Bumerang Wrocław
Sokół Marcinkowice
1:1
Wiwa Goszcz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
2:3
MKP Wratislavia Wrocław
KS Łozina
0:3
Sokół Marcinkowice
LKS Brożec
4:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Bumerang Wrocław
1:1
Czarni Kondratowice
Czarni Jelcz-Laskowice
6:2
Zjednoczeni Łowęcice
Wiwa Goszcz
0:0
Orzeł Sadków
Widawa Bierutów
0:1
Strzelinianka Strzelin
MKP Wołów
3:0
GKS Mirków/Długołęka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
5:0
Polonia Środa Śląska
Czarni Kondratowice
3:0
LKS Brożec
KS Łozina
2:1
Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka
3:1
Widawa Bierutów
Sokół Marcinkowice
3:1
Bumerang Wrocław
MKP Wratislavia Wrocław
2:4
Orzeł Sadków
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
MKP Wołów
7:0
Zjednoczeni Łowęcice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
2:1
Sokół Marcinkowice
Bumerang Wrocław
4:1
KS Łozina
Czarni Jelcz-Laskowice
1:1
Czarni Kondratowice
Wiwa Goszcz
1:0
MKP Wratislavia Wrocław
Polonia Środa Śląska
4:0
GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Sadków
3:1
Strzelinianka Strzelin
Widawa Bierutów
6:0
Zjednoczeni Łowęcice
MKP Wołów
0:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?