Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
7:1
Moto - Jelcz Oława
Polar Wrocław
2:1
Pogoń Oleśnica
Pogoń Syców
0:1
PKS Łany
Polonia Jaszowice
2:0
Polonia Trzebnica
Włókniarz Wrocław
4:1
KS Semafor Brochów
Lotos Gaj Oławski
3:0
Olimpia Godzięcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
2:1
Polonia Jaszowice
Polonia Trzebnica
3:2
Polar Wrocław
Pogoń Syców
2:1
Lotos Gaj Oławski
Pogoń Oleśnica
1:2
Olimpia Godzięcin
PKS Łany
2:2
Włókniarz Wrocław
KS Semafor Brochów
1:2
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
2:2
PKS Łany
Polar Wrocław
2:4
Moto - Jelcz Oława
Polonia Jaszowice
2:1
KS Semafor Brochów
Włókniarz Wrocław
3:3
Pogoń Syców
Olimpia Godzięcin
7:2
Polonia Trzebnica
Lotos Gaj Oławski
2:2
Pogoń Oleśnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:0
Olimpia Godzięcin
Polonia Trzebnica
3:0
Pogoń Oleśnica
Pogoń Syców
1:4
WKS Śląsk Wrocław
PKS Łany
7:0
Polonia Jaszowice
Włókniarz Wrocław
6:0
Lotos Gaj Oławski
KS Semafor Brochów
1:0
Polar Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
5:3
Włókniarz Wrocław
Polar Wrocław
0:1
PKS Łany
Pogoń Oleśnica
2:6
Moto - Jelcz Oława
Polonia Jaszowice
2:0
Pogoń Syców
Olimpia Godzięcin
2:0
KS Semafor Brochów
Lotos Gaj Oławski
3:0
Polonia Trzebnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:0
Polonia Trzebnica
WKS Śląsk Wrocław
5:0
Lotos Gaj Oławski
Pogoń Syców
2:4
Polar Wrocław
PKS Łany
0:2
Olimpia Godzięcin
Włókniarz Wrocław
3:2
Polonia Jaszowice
KS Semafor Brochów
4:1
Pogoń Oleśnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
3:1
KS Semafor Brochów
Polar Wrocław
4:0
Włókniarz Wrocław
Pogoń Oleśnica
0:7
PKS Łany
Polonia Jaszowice
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Olimpia Godzięcin
1:4
Pogoń Syców
Lotos Gaj Oławski
2:3
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
6:1
Polar Wrocław
Pogoń Syców
3:4
Pogoń Oleśnica
PKS Łany
1:0
Polonia Trzebnica
Polonia Jaszowice
0:0
Lotos Gaj Oławski
Włókniarz Wrocław
4:1
Olimpia Godzięcin
KS Semafor Brochów
2:2
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
0:5
PKS Łany
Polonia Trzebnica
2:0
Pogoń Syców
Polar Wrocław
1:2
Polonia Jaszowice
Pogoń Oleśnica
4:2
Włókniarz Wrocław
Olimpia Godzięcin
2:4
WKS Śląsk Wrocław
Lotos Gaj Oławski
3:2
KS Semafor Brochów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
4:0
Pogoń Oleśnica
Polar Wrocław
1:2
Lotos Gaj Oławski
Pogoń Syców
1:1
Moto - Jelcz Oława
PKS Łany
1:0
KS Semafor Brochów
Włókniarz Wrocław
3:2
Polonia Trzebnica
Polonia Jaszowice
0:1
Olimpia Godzięcin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
2:5
Włókniarz Wrocław
Polonia Trzebnica
1:2
WKS Śląsk Wrocław
Olimpia Godzięcin
1:1
Polar Wrocław
Lotos Gaj Oławski
0:1
PKS Łany
KS Semafor Brochów
0:0
Pogoń Syców
Pogoń Oleśnica
0:3
Polonia Jaszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Trzebnica
- : -
Polonia Jaszowice
Pogoń Oleśnica
- : -
Polar Wrocław
PKS Łany
- : -
Pogoń Syców
Olimpia Godzięcin
- : -
Lotos Gaj Oławski
KS Semafor Brochów
0:3
Włókniarz Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
- : -
KS Semafor Brochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?