Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol III Wrocław
5:1
UKS Feniks Strzelin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:2
AP Football Wrocław
Sporting Wrocław
0:8
Błękitni Chwalimierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Chwalimierz
14:0
Strzelinianka Strzelin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:2
Sporting Wrocław
AP Football Wrocław
1:4
Akademia Piłkarska Duda
UKS Feniks Strzelin
7:0
Lider Borów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Duda
Pauza
Lider Borów
Pauza
UKS Feniks Strzelin
Pauza
Strzelinianka Strzelin
5:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Parasol III Wrocław
5:1
Błękitni Chwalimierz
Sporting Wrocław
0:11
AP Football Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Football Wrocław
Pauza
Sporting Wrocław
1:4
Strzelinianka Strzelin
UKS Feniks Strzelin
1:4
Akademia Piłkarska Duda
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:3
Parasol III Wrocław
Błękitni Chwalimierz
6:1
Lider Borów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Chwalimierz
Pauza
Akademia Piłkarska Duda
Pauza
UKS Feniks Strzelin
Pauza
Strzelinianka Strzelin
2:4
AP Football Wrocław
Parasol III Wrocław
10:0
Sporting Wrocław
Lider Borów
7:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pauza
Strzelinianka Strzelin
1:8
Parasol III Wrocław
Błękitni Chwalimierz
2:7
Akademia Piłkarska Duda
Sporting Wrocław
1:4
Lider Borów
AP Football Wrocław
3:1
UKS Feniks Strzelin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Chwalimierz
Pauza
Sporting Wrocław
Pauza
UKS Feniks Strzelin
Pauza
Akademia Piłkarska Duda
11:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Parasol III Wrocław
2:1
AP Football Wrocław
Lider Borów
1:1
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pauza
Strzelinianka Strzelin
Pauza
AP Football Wrocław
Pauza
Parasol III Wrocław
7:0
Lider Borów
Błękitni Chwalimierz
3:7
UKS Feniks Strzelin
Sporting Wrocław
- : -
Akademia Piłkarska Duda
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Chwalimierz
Pauza
Parasol III Wrocław
Pauza
Sporting Wrocław
Pauza
Akademia Piłkarska Duda
5:1
Strzelinianka Strzelin
Lider Borów
- : -
AP Football Wrocław
UKS Feniks Strzelin
- : -
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pauza
Strzelinianka Strzelin
Pauza
Lider Borów
Pauza
Parasol III Wrocław
- : -
Akademia Piłkarska Duda
Sporting Wrocław
- : -
UKS Feniks Strzelin
AP Football Wrocław
- : -
Błękitni Chwalimierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol III Wrocław
Pauza
Sporting Wrocław
Pauza
AP Football Wrocław
Pauza
UKS Feniks Strzelin
3:0
Strzelinianka Strzelin
Błękitni Chwalimierz
1:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Akademia Piłkarska Duda
- : -
Lider Borów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?