Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
2:3
GAP Ślęza (Lider Borów)
Tarant Krzyżowice
0:3*
Feniks Pławna
Sparta Wrocław
7:1
Polonia II Jaksonów
Zieloni Wilczkowice
2:6
Błękitni Pustków Wilczkowski
Polonia II Bielany Wrocławskie
6:0
Czarni Kondratowice
Starter Orzeł Biały Kościół
3:0
LKS Ślęza Księginice Wielkie
WKS II Wierzbice
11:0
KP 86 Borek Strzeliński
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
2:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
Czarni Kondratowice
0:6
Tarant Krzyżowice
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:5
Sparta Wrocław
Błękitni Pustków Wilczkowski
4:2
Polonia II Jaksonów
Zieloni Wilczkowice
1:3
WKS II Wierzbice
Feniks Pławna
0:5
LKS Stary Śleszów
GAP Ślęza (Lider Borów)
2:0
Starter Orzeł Biały Kościół
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
8:1
Czarni Kondratowice
Tarant Krzyżowice
0:3*
KP 86 Borek Strzeliński
Sparta Wrocław
4:2
GAP Ślęza (Lider Borów)
Polonia II Bielany Wrocławskie
5:5
Zieloni Wilczkowice
Starter Orzeł Biały Kościół
3:3
Feniks Pławna
Polonia II Jaksonów
2:3
LKS Ślęza Księginice Wielkie
WKS II Wierzbice
3:0
Błękitni Pustków Wilczkowski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:2
LKS Stary Śleszów
Czarni Kondratowice
1:4
Starter Orzeł Biały Kościół
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:2
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Zieloni Wilczkowice
0:6
Tarant Krzyżowice
Feniks Pławna
0:5
Sparta Wrocław
GAP Ślęza (Lider Borów)
10:1
Polonia II Jaksonów
WKS II Wierzbice
1:1
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
3:0
Zieloni Wilczkowice
Sparta Wrocław
3:2
Czarni Kondratowice
LKS Ślęza Księginice Wielkie
2:5
GAP Ślęza (Lider Borów)
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:1
Błękitni Pustków Wilczkowski
Starter Orzeł Biały Kościół
6:2
KP 86 Borek Strzeliński
Polonia II Jaksonów
6:5
Feniks Pławna
WKS II Wierzbice
1:1
Tarant Krzyżowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:8
Sparta Wrocław
Czarni Kondratowice
3:2
Polonia II Jaksonów
Tarant Krzyżowice
6:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
Błękitni Pustków Wilczkowski
1:3
GAP Ślęza (Lider Borów)
Zieloni Wilczkowice
2:2
Starter Orzeł Biały Kościół
Feniks Pławna
2:4
LKS Ślęza Księginice Wielkie
WKS II Wierzbice
1:3
LKS Stary Śleszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
3:3
Polonia II Bielany Wrocławskie
Tarant Krzyżowice
1:3
Błękitni Pustków Wilczkowski
Sparta Wrocław
6:0
Zieloni Wilczkowice
LKS Ślęza Księginice Wielkie
7:3
Czarni Kondratowice
Starter Orzeł Biały Kościół
2:0
WKS II Wierzbice
GAP Ślęza (Lider Borów)
7:0
Feniks Pławna
Polonia II Jaksonów
8:2
KP 86 Borek Strzeliński
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:3
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Czarni Kondratowice
0:7
GAP Ślęza (Lider Borów)
Tarant Krzyżowice
3:1
LKS Stary Śleszów
Błękitni Pustków Wilczkowski
6:1
Feniks Pławna
Zieloni Wilczkowice
4:2
Polonia II Jaksonów
Polonia II Bielany Wrocławskie
0:7
Starter Orzeł Biały Kościół
WKS II Wierzbice
3:0
Sparta Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:5
Błękitni Pustków Wilczkowski
Sparta Wrocław
3:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
LKS Ślęza Księginice Wielkie
1:0
Zieloni Wilczkowice
Starter Orzeł Biały Kościół
0:0
Tarant Krzyżowice
Feniks Pławna
8:1
Czarni Kondratowice
GAP Ślęza (Lider Borów)
7:1
KP 86 Borek Strzeliński
Polonia II Jaksonów
2:1
WKS II Wierzbice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
2:1
Starter Orzeł Biały Kościół
Tarant Krzyżowice
1:3
Sparta Wrocław
Błękitni Pustków Wilczkowski
3:2
Czarni Kondratowice
Zieloni Wilczkowice
0:4
GAP Ślęza (Lider Borów)
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:3
Polonia II Jaksonów
Feniks Pławna
1:0
KP 86 Borek Strzeliński
WKS II Wierzbice
10:1
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
2:5
KP 86 Borek Strzeliński
Sparta Wrocław
2:0
LKS Stary Śleszów
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:1
Polonia II Bielany Wrocławskie
Starter Orzeł Biały Kościół
0:5
Błękitni Pustków Wilczkowski
Feniks Pławna
3:5
Zieloni Wilczkowice
GAP Ślęza (Lider Borów)
2:1
WKS II Wierzbice
Polonia II Jaksonów
1:4
Tarant Krzyżowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:0
Polonia II Jaksonów
Tarant Krzyżowice
1:1
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Błękitni Pustków Wilczkowski
14:1
KP 86 Borek Strzeliński
Zieloni Wilczkowice
8:0
Czarni Kondratowice
Polonia II Bielany Wrocławskie
0:2
GAP Ślęza (Lider Borów)
Starter Orzeł Biały Kościół
1:3
Sparta Wrocław
WKS II Wierzbice
13:0
Feniks Pławna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
2:5
Zieloni Wilczkowice
Czarni Kondratowice
1:7
WKS II Wierzbice
Sparta Wrocław
7:2
Błękitni Pustków Wilczkowski
LKS Ślęza Księginice Wielkie
1:5
LKS Stary Śleszów
Feniks Pławna
1:8
Polonia II Bielany Wrocławskie
GAP Ślęza (Lider Borów)
5:3
Tarant Krzyżowice
Polonia II Jaksonów
2:3
Starter Orzeł Biały Kościół
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kondratowice
- : -
Polonia II Bielany Wrocławskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?