Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:2
KS Brochów
Tarant Krzyżowice
10:3
KP 86 Borek Strzeliński
Wicher Domasław
2:2
Starter Orzeł Biały Kościół
Sporting Wrocław
1:0
KS Karszów
LKS Ślęza Księginice Wielkie
2:4
Esthetic Ludów Śląski
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:4
Błękitni Pustków Wilczkowski
Feniks Pławna
2:9
Zryw Chociwel
GAP Ślęza (Lider Borów)
5:1
MKS Magnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
3:1
Polonia II Bielany Wrocławskie
KP 86 Borek Strzeliński
1:2
LKS Ślęza Księginice Wielkie
KS Brochów
0:0
Sporting Wrocław
MKS Magnice
3:3
Feniks Pławna
Błękitni Pustków Wilczkowski
6:2
Tarant Krzyżowice
KS Karszów
0:5
GAP Ślęza (Lider Borów)
Esthetic Ludów Śląski
5:3
LKS Stary Śleszów
Starter Orzeł Biały Kościół
3:4
Zryw Chociwel
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Sporting Wrocław
1:3
Esthetic Ludów Śląski
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:10
Błękitni Pustków Wilczkowski
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:5
Starter Orzeł Biały Kościół
Zryw Chociwel
9:1
MKS Magnice
Feniks Pławna
4:1
KS Karszów
Tarant Krzyżowice
1:1
Wicher Domasław
GAP Ślęza (Lider Borów)
3:2
KS Brochów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:4
Sporting Wrocław
Wicher Domasław
5:0
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:3
LKS Stary Śleszów
KS Karszów
2:4
Zryw Chociwel
Esthetic Ludów Śląski
2:1
GAP Ślęza (Lider Borów)
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:5
Tarant Krzyżowice
Starter Orzeł Biały Kościół
3:2
MKS Magnice
KS Brochów
1:0
Feniks Pławna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:2
Wicher Domasław
Tarant Krzyżowice
2:2
Starter Orzeł Biały Kościół
Sporting Wrocław
0:6
Błękitni Pustków Wilczkowski
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:0*
Polonia II Bielany Wrocławskie
MKS Magnice
1:5
KS Karszów
Zryw Chociwel
0:4
KS Brochów
Feniks Pławna
1:5
Esthetic Ludów Śląski
GAP Ślęza (Lider Borów)
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
3:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
KP 86 Borek Strzeliński
4:4
Feniks Pławna
Tarant Krzyżowice
6:3
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Wicher Domasław
0:0
Sporting Wrocław
KS Brochów
3:1
MKS Magnice
Błękitni Pustków Wilczkowski
3:3
GAP Ślęza (Lider Borów)
Esthetic Ludów Śląski
4:0
Zryw Chociwel
Starter Orzeł Biały Kościół
2:0
KS Karszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:1
Tarant Krzyżowice
Sporting Wrocław
4:3
Polonia II Bielany Wrocławskie
LKS Ślęza Księginice Wielkie
1:2
Starter Orzeł Biały Kościół
MKS Magnice
0:5
Esthetic Ludów Śląski
Zryw Chociwel
4:2
KP 86 Borek Strzeliński
Feniks Pławna
1:5
Błękitni Pustków Wilczkowski
GAP Ślęza (Lider Borów)
1:0
Wicher Domasław
KS Karszów
0:6
KS Brochów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
1:1
MKS Magnice
Tarant Krzyżowice
2:3
Sporting Wrocław
Wicher Domasław
8:1
Feniks Pławna
LKS Ślęza Księginice Wielkie
1:2
LKS Stary Śleszów
Błękitni Pustków Wilczkowski
9:1
Zryw Chociwel
Esthetic Ludów Śląski
4:0
KS Karszów
Polonia II Bielany Wrocławskie
1:2
GAP Ślęza (Lider Borów)
Starter Orzeł Biały Kościół
0:3
KS Brochów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
0:4
Starter Orzeł Biały Kościół
Sporting Wrocław
4:1
LKS Ślęza Księginice Wielkie
KS Brochów
2:1
Esthetic Ludów Śląski
MKS Magnice
1:6
Błękitni Pustków Wilczkowski
KS Karszów
1:0
KP 86 Borek Strzeliński
Zryw Chociwel
3:1
Wicher Domasław
Feniks Pławna
5:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
GAP Ślęza (Lider Borów)
1:1
Tarant Krzyżowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:1
Sporting Wrocław
KP 86 Borek Strzeliński
0:3
KS Brochów
Tarant Krzyżowice
6:1
Feniks Pławna
Wicher Domasław
5:0
MKS Magnice
LKS Ślęza Księginice Wielkie
1:8
GAP Ślęza (Lider Borów)
Błękitni Pustków Wilczkowski
6:0
KS Karszów
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:3
Zryw Chociwel
Starter Orzeł Biały Kościół
0:6
Esthetic Ludów Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
6:0
Starter Orzeł Biały Kościół
KS Brochów
1:0
Błękitni Pustków Wilczkowski
MKS Magnice
0:7
Polonia II Bielany Wrocławskie
KS Karszów
0:3
Wicher Domasław
Esthetic Ludów Śląski
7:1
KP 86 Borek Strzeliński
Zryw Chociwel
2:5
Tarant Krzyżowice
Feniks Pławna
4:1
LKS Ślęza Księginice Wielkie
GAP Ślęza (Lider Borów)
4:1
LKS Stary Śleszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
5:2
MKS Magnice
Wicher Domasław
1:2
KS Brochów
LKS Ślęza Księginice Wielkie
0:2
Zryw Chociwel
Błękitni Pustków Wilczkowski
1:3
Esthetic Ludów Śląski
Polonia II Bielany Wrocławskie
7:1
KS Karszów
Starter Orzeł Biały Kościół
2:1
KP 86 Borek Strzeliński
Feniks Pławna
0:8
LKS Stary Śleszów
GAP Ślęza (Lider Borów)
1:5
Sporting Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
2:7
Błękitni Pustków Wilczkowski
KS Brochów
3:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
MKS Magnice
3:0
LKS Ślęza Księginice Wielkie
KS Karszów
0:5
Tarant Krzyżowice
Esthetic Ludów Śląski
4:1
Wicher Domasław
Zryw Chociwel
0:3
LKS Stary Śleszów
Feniks Pławna
2:2
Sporting Wrocław
GAP Ślęza (Lider Borów)
9:1
Starter Orzeł Biały Kościół
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
6:0
MKS Magnice
Wicher Domasław
4:1
KP 86 Borek Strzeliński
Sporting Wrocław
2:5
Zryw Chociwel
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:2
KS Karszów
Polonia II Bielany Wrocławskie
0:7
Esthetic Ludów Śląski
Starter Orzeł Biały Kościół
1:3
Błękitni Pustków Wilczkowski
GAP Ślęza (Lider Borów)
8:0
Feniks Pławna
Tarant Krzyżowice
1:1
KS Brochów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:7
Polonia II Bielany Wrocławskie
KS Brochów
3:0
LKS Ślęza Księginice Wielkie
MKS Magnice
1:1
Sporting Wrocław
Błękitni Pustków Wilczkowski
5:2
Wicher Domasław
KS Karszów
0:3
LKS Stary Śleszów
Esthetic Ludów Śląski
5:2
Tarant Krzyżowice
Zryw Chociwel
1:0
GAP Ślęza (Lider Borów)
Feniks Pławna
1:5
Starter Orzeł Biały Kościół
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
1:4
Tarant Krzyżowice
KS Brochów
2:1
LKS Stary Śleszów
MKS Magnice
1:4
GAP Ślęza (Lider Borów)
Błękitni Pustków Wilczkowski
3:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
KS Karszów
2:0
Sporting Wrocław
Esthetic Ludów Śląski
7:4
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Starter Orzeł Biały Kościół
0:2
Wicher Domasław
Zryw Chociwel
3:3
Feniks Pławna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
0:3
Esthetic Ludów Śląski
Tarant Krzyżowice
2:2
Błękitni Pustków Wilczkowski
Sporting Wrocław
0:1
KS Brochów
LKS Ślęza Księginice Wielkie
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Polonia II Bielany Wrocławskie
0:3
Wicher Domasław
Zryw Chociwel
1:3
Starter Orzeł Biały Kościół
Feniks Pławna
1:4
MKS Magnice
GAP Ślęza (Lider Borów)
1:1
KS Karszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:2
LKS Stary Śleszów
Wicher Domasław
4:1
Tarant Krzyżowice
KS Brochów
1:0
GAP Ślęza (Lider Borów)
MKS Magnice
1:2
Zryw Chociwel
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:3
LKS Ślęza Księginice Wielkie
KS Karszów
1:2
Feniks Pławna
Esthetic Ludów Śląski
1:0
Sporting Wrocław
Starter Orzeł Biały Kościół
1:1
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
2:3
Błękitni Pustków Wilczkowski
Tarant Krzyżowice
2:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
Sporting Wrocław
6:1
KP 86 Borek Strzeliński
LKS Ślęza Księginice Wielkie
0:2
Wicher Domasław
MKS Magnice
0:3
Starter Orzeł Biały Kościół
Zryw Chociwel
0:1
KS Karszów
Feniks Pławna
2:4
KS Brochów
GAP Ślęza (Lider Borów)
0:5
Esthetic Ludów Śląski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
1:1
LKS Stary Śleszów
KS Brochów
2:0
Zryw Chociwel
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:1
Sporting Wrocław
KS Karszów
0:3
MKS Magnice
Esthetic Ludów Śląski
7:1
Feniks Pławna
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:1
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Starter Orzeł Biały Kościół
2:1
Tarant Krzyżowice
KP 86 Borek Strzeliński
- : -
GAP Ślęza (Lider Borów)
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bielany Wrocławskie
- : -
LKS Stary Śleszów
MKS Magnice
- : -
KS Brochów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bielany Wrocławskie
- : -
Sporting Wrocław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GAP Ślęza (Lider Borów)
- : -
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bielany Wrocławskie
- : -
Feniks Pławna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Chociwel
- : -
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bielany Wrocławskie
- : -
MKS Magnice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Karszów
- : -
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bielany Wrocławskie
- : -
KS Brochów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Esthetic Ludów Śląski
- : -
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bielany Wrocławskie
- : -
KP 86 Borek Strzeliński
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?