Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:2
KS Brochów
Tarant Krzyżowice
10:3
KP 86 Borek Strzeliński
Wicher Domasław
2:2
Starter Gęsiniec
Sporting Wrocław
1:0
KS Karszów
LKS Ślęza Księginice Wielkie
2:4
Esthetic Ludów Śląski
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:4
Błękitni Pustków Wilczkowski
Feniks Pławna
2:9
Zryw Chociwel
Lider Borów
5:1
MKS Magnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
3:1
Polonia II Bielany Wrocławskie
KP 86 Borek Strzeliński
1:2
LKS Ślęza Księginice Wielkie
KS Brochów
0:0
Sporting Wrocław
MKS Magnice
3:3
Feniks Pławna
Błękitni Pustków Wilczkowski
6:2
Tarant Krzyżowice
KS Karszów
0:5
Lider Borów
Esthetic Ludów Śląski
5:3
LKS Stary Śleszów
Starter Gęsiniec
3:4
Zryw Chociwel
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Sporting Wrocław
1:3
Esthetic Ludów Śląski
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:10
Błękitni Pustków Wilczkowski
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:5
Starter Gęsiniec
Zryw Chociwel
9:1
MKS Magnice
Feniks Pławna
4:1
KS Karszów
Tarant Krzyżowice
1:1
Wicher Domasław
Lider Borów
3:2
KS Brochów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:4
Sporting Wrocław
Wicher Domasław
5:0
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:3
LKS Stary Śleszów
KS Karszów
2:4
Zryw Chociwel
Esthetic Ludów Śląski
2:1
Lider Borów
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:5
Tarant Krzyżowice
Starter Gęsiniec
3:2
MKS Magnice
KS Brochów
1:0
Feniks Pławna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:2
Wicher Domasław
Tarant Krzyżowice
2:2
Starter Gęsiniec
Sporting Wrocław
0:6
Błękitni Pustków Wilczkowski
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:0*
Polonia II Bielany Wrocławskie
MKS Magnice
1:5
KS Karszów
Zryw Chociwel
0:4
KS Brochów
Feniks Pławna
1:5
Esthetic Ludów Śląski
Lider Borów
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
3:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
KP 86 Borek Strzeliński
4:4
Feniks Pławna
Tarant Krzyżowice
6:3
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Wicher Domasław
0:0
Sporting Wrocław
KS Brochów
2:1
MKS Magnice
Błękitni Pustków Wilczkowski
3:3
Lider Borów
Esthetic Ludów Śląski
4:0
Zryw Chociwel
Starter Gęsiniec
2:0
KS Karszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
- : -
Tarant Krzyżowice
Sporting Wrocław
- : -
Polonia II Bielany Wrocławskie
LKS Ślęza Księginice Wielkie
- : -
Starter Gęsiniec
MKS Magnice
- : -
Esthetic Ludów Śląski
Zryw Chociwel
- : -
KP 86 Borek Strzeliński
Feniks Pławna
- : -
Błękitni Pustków Wilczkowski
Lider Borów
- : -
Wicher Domasław
KS Karszów
- : -
KS Brochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?