Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:2
KS Brochów
Tarant Krzyżowice
10:3
KP 86 Borek Strzeliński
Wicher Domasław
2:2
Starter Gęsiniec
Sporting Wrocław
1:0
KS Karszów
LKS Ślęza Księginice Wielkie
2:4
Esthetic Ludów Śląski
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:4
Błękitni Pustków Wilczkowski
Feniks Pławna
2:9
Zryw Chociwel
Lider Borów
5:1
MKS Magnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
3:1
Polonia II Bielany Wrocławskie
KP 86 Borek Strzeliński
1:2
LKS Ślęza Księginice Wielkie
KS Brochów
0:0
Sporting Wrocław
MKS Magnice
3:3
Feniks Pławna
Błękitni Pustków Wilczkowski
6:2
Tarant Krzyżowice
KS Karszów
0:5
Lider Borów
Esthetic Ludów Śląski
5:3
LKS Stary Śleszów
Starter Gęsiniec
3:4
Zryw Chociwel
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Sporting Wrocław
1:3
Esthetic Ludów Śląski
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:10
Błękitni Pustków Wilczkowski
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:5
Starter Gęsiniec
Zryw Chociwel
9:1
MKS Magnice
Feniks Pławna
4:1
KS Karszów
Tarant Krzyżowice
1:1
Wicher Domasław
Lider Borów
3:2
KS Brochów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:4
Sporting Wrocław
Wicher Domasław
5:0
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Błękitni Pustków Wilczkowski
2:3
LKS Stary Śleszów
KS Karszów
2:4
Zryw Chociwel
Esthetic Ludów Śląski
2:1
Lider Borów
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:5
Tarant Krzyżowice
Starter Gęsiniec
3:2
MKS Magnice
KS Brochów
1:0
Feniks Pławna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:2
Wicher Domasław
Tarant Krzyżowice
2:2
Starter Gęsiniec
Sporting Wrocław
0:6
Błękitni Pustków Wilczkowski
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:0*
Polonia II Bielany Wrocławskie
MKS Magnice
1:5
KS Karszów
Zryw Chociwel
0:4
KS Brochów
Feniks Pławna
1:5
Esthetic Ludów Śląski
Lider Borów
4:0
KP 86 Borek Strzeliński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
3:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
KP 86 Borek Strzeliński
4:4
Feniks Pławna
Tarant Krzyżowice
6:3
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Wicher Domasław
0:0
Sporting Wrocław
KS Brochów
3:1
MKS Magnice
Błękitni Pustków Wilczkowski
3:3
Lider Borów
Esthetic Ludów Śląski
4:0
Zryw Chociwel
Starter Gęsiniec
2:0
KS Karszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:1
Tarant Krzyżowice
Sporting Wrocław
4:3
Polonia II Bielany Wrocławskie
LKS Ślęza Księginice Wielkie
1:2
Starter Gęsiniec
MKS Magnice
0:5
Esthetic Ludów Śląski
Zryw Chociwel
4:2
KP 86 Borek Strzeliński
Feniks Pławna
1:5
Błękitni Pustków Wilczkowski
Lider Borów
1:0
Wicher Domasław
KS Karszów
0:6
KS Brochów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
1:1
MKS Magnice
Tarant Krzyżowice
2:3
Sporting Wrocław
Wicher Domasław
8:1
Feniks Pławna
LKS Ślęza Księginice Wielkie
1:2
LKS Stary Śleszów
Błękitni Pustków Wilczkowski
9:1
Zryw Chociwel
Esthetic Ludów Śląski
4:0
KS Karszów
Polonia II Bielany Wrocławskie
1:2
Lider Borów
Starter Gęsiniec
0:3
KS Brochów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
0:4
Starter Gęsiniec
Sporting Wrocław
4:1
LKS Ślęza Księginice Wielkie
KS Brochów
2:1
Esthetic Ludów Śląski
MKS Magnice
1:6
Błękitni Pustków Wilczkowski
KS Karszów
1:0
KP 86 Borek Strzeliński
Zryw Chociwel
3:1
Wicher Domasław
Feniks Pławna
5:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
Lider Borów
1:1
Tarant Krzyżowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
1:1
Sporting Wrocław
KP 86 Borek Strzeliński
0:3
KS Brochów
Tarant Krzyżowice
6:1
Feniks Pławna
Wicher Domasław
5:0
MKS Magnice
LKS Ślęza Księginice Wielkie
1:8
Lider Borów
Błękitni Pustków Wilczkowski
6:0
KS Karszów
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:3
Zryw Chociwel
Starter Gęsiniec
0:6
Esthetic Ludów Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
6:0
Starter Gęsiniec
KS Brochów
1:0
Błękitni Pustków Wilczkowski
MKS Magnice
0:7
Polonia II Bielany Wrocławskie
KS Karszów
0:3
Wicher Domasław
Esthetic Ludów Śląski
7:1
KP 86 Borek Strzeliński
Zryw Chociwel
2:5
Tarant Krzyżowice
Feniks Pławna
4:1
LKS Ślęza Księginice Wielkie
Lider Borów
4:1
LKS Stary Śleszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
5:2
MKS Magnice
Wicher Domasław
1:2
KS Brochów
LKS Ślęza Księginice Wielkie
0:2
Zryw Chociwel
Błękitni Pustków Wilczkowski
1:3
Esthetic Ludów Śląski
Polonia II Bielany Wrocławskie
7:1
KS Karszów
Starter Gęsiniec
2:1
KP 86 Borek Strzeliński
Feniks Pławna
0:8
LKS Stary Śleszów
Lider Borów
1:5
Sporting Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
2:7
Błękitni Pustków Wilczkowski
KS Brochów
3:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
MKS Magnice
3:0
LKS Ślęza Księginice Wielkie
KS Karszów
0:5
Tarant Krzyżowice
Esthetic Ludów Śląski
4:1
Wicher Domasław
Zryw Chociwel
0:3
LKS Stary Śleszów
Feniks Pławna
2:2
Sporting Wrocław
Lider Borów
9:1
Starter Gęsiniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
6:0
MKS Magnice
Wicher Domasław
4:1
KP 86 Borek Strzeliński
Sporting Wrocław
2:5
Zryw Chociwel
LKS Ślęza Księginice Wielkie
3:2
KS Karszów
Polonia II Bielany Wrocławskie
0:7
Esthetic Ludów Śląski
Starter Gęsiniec
1:3
Błękitni Pustków Wilczkowski
Lider Borów
8:0
Feniks Pławna
Tarant Krzyżowice
1:1
KS Brochów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP 86 Borek Strzeliński
0:7
Polonia II Bielany Wrocławskie
KS Brochów
3:0
LKS Ślęza Księginice Wielkie
MKS Magnice
1:1
Sporting Wrocław
Błękitni Pustków Wilczkowski
5:2
Wicher Domasław
KS Karszów
0:3
LKS Stary Śleszów
Esthetic Ludów Śląski
5:2
Tarant Krzyżowice
Zryw Chociwel
1:0
Lider Borów
Feniks Pławna
1:5
Starter Gęsiniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości