Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
4:3
Lotnik Twardogóra
Strzelinianka Strzelin
2:3
Forza Wrocław
Polonia Jaszowice
5:1
Lider Borów
Śląsk Wrocław
6:0
KS Barycz Milicz
Polonia Środa Śląska
18:1
GKS Kobierzyce
Świteź II Wiązów
4:0
Bumerang Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
2:7
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
0:3
Polonia Jaszowice
Lider Borów
0:4
Piast Żmigród
KS Barycz Milicz
2:1
Lotnik Twardogóra
Błękitni Jerzmanowo
3:3
Świteź II Wiązów
Śląsk Wrocław
7:1
Wiwa Goszcz
Bumerang Wrocław
4:1
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
3:0
GKS Kobierzyce
Wiwa Goszcz
4:6
KS Barycz Milicz
Polonia Jaszowice
8:3
Forza Wrocław
Polonia Środa Śląska
3:1
Bumerang Wrocław
Świteź II Wiązów
1:2
Śląsk Wrocław
Strzelinianka Strzelin
4:0
Błękitni Jerzmanowo
Lotnik Twardogóra
6:1
Lider Borów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
1:2
Świteź II Wiązów
GKS Kobierzyce
0:3
Lotnik Twardogóra
KS Barycz Milicz
7:0
Lider Borów
Śląsk Wrocław
7:0
Strzelinianka Strzelin
Forza Wrocław
3:2
Piast Żmigród
Błękitni Jerzmanowo
1:7
Polonia Środa Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
2:3
Wiwa Goszcz
Lotnik Twardogóra
3:3
Forza Wrocław
Lider Borów
5:1
GKS Kobierzyce
Polonia Jaszowice
7:3
Błękitni Jerzmanowo
Polonia Środa Śląska
2:4
Śląsk Wrocław
Świteź II Wiązów
2:2
KS Barycz Milicz
Piast Żmigród
3:6
Bumerang Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
2:5
Polonia Środa Śląska
KS Barycz Milicz
10:0
GKS Kobierzyce
Świteź II Wiązów
0:6
Strzelinianka Strzelin
Forza Wrocław
15:1
Lider Borów
Śląsk Wrocław
2:1
Polonia Jaszowice
Bumerang Wrocław
9:1
Lotnik Twardogóra
Błękitni Jerzmanowo
4:2
Piast Żmigród
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
0:3
KS Barycz Milicz
Piast Żmigród
2:4
Śląsk Wrocław
GKS Kobierzyce
1:14
Forza Wrocław
Polonia Jaszowice
3:3
Wiwa Goszcz
Polonia Środa Śląska
10:2
Świteź II Wiązów
Lotnik Twardogóra
1:1
Błękitni Jerzmanowo
Lider Borów
3:9
Bumerang Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
8:2
Lotnik Twardogóra
Wiwa Goszcz
2:4
Piast Żmigród
KS Barycz Milicz
0:2
Forza Wrocław
Bumerang Wrocław
6:2
GKS Kobierzyce
Błękitni Jerzmanowo
7:1
Lider Borów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:4
Wiwa Goszcz
Piast Żmigród
6:2
Świteź II Wiązów
GKS Kobierzyce
2:1
Błękitni Jerzmanowo
Polonia Jaszowice
3:1
Strzelinianka Strzelin
Forza Wrocław
1:4
Bumerang Wrocław
Lider Borów
0:18
Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
3:3
KS Barycz Milicz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
3:0
Piast Żmigród
Wiwa Goszcz
11:2
Lider Borów
KS Barycz Milicz
0:0
Bumerang Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
2:9
Forza Wrocław
Polonia Środa Śląska
7:1
Polonia Jaszowice
Świteź II Wiązów
3:0
Lotnik Twardogóra
Śląsk Wrocław
8:0
GKS Kobierzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
0:4
Strzelinianka Strzelin
Piast Żmigród
5:1
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
1:4
Wiwa Goszcz
Polonia Jaszowice
5:2
KS Barycz Milicz
Bumerang Wrocław
4:0
Błękitni Jerzmanowo
Forza Wrocław
2:4
Śląsk Wrocław
Lider Borów
0:2
Świteź II Wiązów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
2:1
Lider Borów
Śląsk Wrocław
1:1
Bumerang Wrocław
Wiwa Goszcz
2:8
Forza Wrocław
Polonia Jaszowice
2:2
Piast Żmigród
Świteź II Wiązów
5:1
GKS Kobierzyce
KS Barycz Milicz
4:1
Błękitni Jerzmanowo
Polonia Środa Śląska
- : -
Lotnik Twardogóra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
6:6
Lotnik Twardogóra
Świteź II Wiązów
2:4
Forza Wrocław
GKS Kobierzyce
- : -
Strzelinianka Strzelin
Błękitni Jerzmanowo
- : -
Śląsk Wrocław
Lider Borów
- : -
Polonia Środa Śląska
Bumerang Wrocław
- : -
Wiwa Goszcz
Piast Żmigród
- : -
KS Barycz Milicz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości