Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
1:1
Muchobór Wrocław
Tarant Krzyżowice
5:4
Błękitni Jerzmanowo
Tęcza Pisarzowice
2:1
Zorza Wilkszyn
MKS Magnice
3:4
Wicher Domasław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
0:4
Mechanik II Brzezina
Polonia II Bielany Wrocławskie
5:7
Wratislavia II Wrocław
KS Brochów
2:3
Sporting Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:2
KS Brochów
Wicher Domasław
2:0
Puma Pietrzykowice
Sporting Wrocław
4:0
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wratislavia II Wrocław
0:0
Tarant Krzyżowice
Mechanik II Brzezina
9:2
MKS Magnice
Zorza Wilkszyn
1:3
Muchobór Wrocław
Tęcza Pisarzowice
2:3
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bielany Wrocławskie
7:5
Zorza Wilkszyn
Puma Pietrzykowice
1:4
Mechanik II Brzezina
Tarant Krzyżowice
3:1
Tęcza Pisarzowice
Wicher Domasław
0:1
Muchobór Wrocław
KS Brochów
3:1
Wratislavia II Wrocław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
2:4
Błękitni Jerzmanowo
MKS Magnice
0:0
Sporting Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
0:3
MKS Magnice
Mechanik II Brzezina
3:0
Muchobór Wrocław
Sporting Wrocław
5:2
Puma Pietrzykowice
Tęcza Pisarzowice
1:6
KS Brochów
Wratislavia II Wrocław
4:1
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Zorza Wilkszyn
2:1
Wicher Domasław
Polonia II Bielany Wrocławskie
3:5
Tarant Krzyżowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
2:1
Mechanik II Brzezina
Puma Pietrzykowice
4:3
Błękitni Jerzmanowo
Tarant Krzyżowice
5:5
Zorza Wilkszyn
Muchobór Wrocław
1:2
Sporting Wrocław
KS Brochów
3:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
1:7
Tęcza Pisarzowice
MKS Magnice
2:6
Wratislavia II Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
2:4
Muchobór Wrocław
Tarant Krzyżowice
2:3
KS Brochów
Sporting Wrocław
0:1
Wicher Domasław
Tęcza Pisarzowice
0:12
MKS Magnice
Wratislavia II Wrocław
4:2
Puma Pietrzykowice
Zorza Wilkszyn
1:6
Mechanik II Brzezina
Polonia II Bielany Wrocławskie
6:3
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
1:6
Błękitni Jerzmanowo
Mechanik II Brzezina
3:0
Sporting Wrocław
Puma Pietrzykowice
1:2
Tęcza Pisarzowice
Wratislavia II Wrocław
5:1
Muchobór Wrocław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
0:1
Tarant Krzyżowice
KS Brochów
2:0
Zorza Wilkszyn
MKS Magnice
3:4
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:1
Mechanik II Brzezina
Tarant Krzyżowice
1:1
MKS Magnice
KS Brochów
7:0
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Tęcza Pisarzowice
0:7
Muchobór Wrocław
Wratislavia II Wrocław
2:1
Wicher Domasław
Zorza Wilkszyn
3:4
Sporting Wrocław
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:3
Puma Pietrzykowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
3:4
Tarant Krzyżowice
Wicher Domasław
3:1
Tęcza Pisarzowice
Muchobór Wrocław
4:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
Sporting Wrocław
0:1
Błękitni Jerzmanowo
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
2:4
Zorza Wilkszyn
Mechanik II Brzezina
7:1
Wratislavia II Wrocław
MKS Magnice
0:2
KS Brochów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
1:1
Muchobór Wrocław
Tęcza Pisarzowice
1:7
Mechanik II Brzezina
Wratislavia II Wrocław
7:2
Sporting Wrocław
Zorza Wilkszyn
5:3
Błękitni Jerzmanowo
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
0:6
MKS Magnice
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:1
Wicher Domasław
KS Brochów
5:1
Puma Pietrzykowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:3
Wratislavia II Wrocław
Puma Pietrzykowice
4:1
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wicher Domasław
3:1
Tarant Krzyżowice
Sporting Wrocław
5:3
Tęcza Pisarzowice
KS Brochów
1:0
Muchobór Wrocław
MKS Magnice
1:4
Zorza Wilkszyn
Mechanik II Brzezina
3:0*
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
1:5
Mechanik II Brzezina
KS Brochów
0:0
Wicher Domasław
Tęcza Pisarzowice
6:1
Błękitni Jerzmanowo
MKS Magnice
4:2
Puma Pietrzykowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
3:8
Muchobór Wrocław
Zorza Wilkszyn
2:1
Wratislavia II Wrocław
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:3
Sporting Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
1:1
Zorza Wilkszyn
Mechanik II Brzezina
4:1
KS Brochów
Błękitni Jerzmanowo
2:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
Wicher Domasław
9:2
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Muchobór Wrocław
3:0
MKS Magnice
Sporting Wrocław
3:0*
Tarant Krzyżowice
Wratislavia II Wrocław
3:2
Tęcza Pisarzowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
4:0
Tarant Krzyżowice
Wicher Domasław
2:1
MKS Magnice
Mechanik II Brzezina
7:0
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wratislavia II Wrocław
0:1
Polonia II Bielany Wrocławskie
Sporting Wrocław
1:1
KS Brochów
Muchobór Wrocław
2:1
Puma Pietrzykowice
Zorza Wilkszyn
- : -
Tęcza Pisarzowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
2:4
Wicher Domasław
Tarant Krzyżowice
- : -
Wratislavia II Wrocław
Muchobór Wrocław
1:0
Zorza Wilkszyn
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
0:1
Sporting Wrocław
Polonia II Bielany Wrocławskie
3:5
Tęcza Pisarzowice
KS Brochów
1:0
Błękitni Jerzmanowo
MKS Magnice
1:4
Mechanik II Brzezina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
5:1
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Muchobór Wrocław
0:1
Wicher Domasław
Sporting Wrocław
1:0
MKS Magnice
Tęcza Pisarzowice
4:4
Tarant Krzyżowice
Wratislavia II Wrocław
0:1
KS Brochów
Mechanik II Brzezina
8:0
Puma Pietrzykowice
Zorza Wilkszyn
2:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Magnice
2:2
Błękitni Jerzmanowo
Puma Pietrzykowice
0:2
Sporting Wrocław
Wicher Domasław
3:1
Zorza Wilkszyn
Muchobór Wrocław
2:3
Mechanik II Brzezina
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
2:2
Wratislavia II Wrocław
KS Brochów
4:2
Tęcza Pisarzowice
Tarant Krzyżowice
2:3
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
1:2
Muchobór Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
5:1
Puma Pietrzykowice
Tęcza Pisarzowice
2:0
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wratislavia II Wrocław
2:1
MKS Magnice
Mechanik II Brzezina
1:1
Wicher Domasław
Zorza Wilkszyn
4:2
Tarant Krzyżowice
Polonia II Bielany Wrocławskie
0:2
KS Brochów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:1
Muchobór Wrocław
Puma Pietrzykowice
3:5
Wratislavia II Wrocław
Wicher Domasław
4:1
Sporting Wrocław
MKS Magnice
10:1
Tęcza Pisarzowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
1:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
Mechanik II Brzezina
8:0
Zorza Wilkszyn
KS Brochów
2:1
Tarant Krzyżowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
0:3
Wicher Domasław
Sporting Wrocław
0:2
Mechanik II Brzezina
Tęcza Pisarzowice
5:7
Puma Pietrzykowice
Zorza Wilkszyn
1:1
KS Brochów
Polonia II Bielany Wrocławskie
0:3*
MKS Magnice
Muchobór Wrocław
4:2
Wratislavia II Wrocław
Tarant Krzyżowice
2:3
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Puma Pietrzykowice
3:2
Polonia II Bielany Wrocławskie
Wicher Domasław
4:0
Wratislavia II Wrocław
Muchobór Wrocław
6:0
Tęcza Pisarzowice
Sporting Wrocław
0:5
Zorza Wilkszyn
MKS Magnice
2:5
Tarant Krzyżowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
2:5
KS Brochów
Mechanik II Brzezina
4:2
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
2:0
Sporting Wrocław
Tęcza Pisarzowice
2:6
Wicher Domasław
Zorza Wilkszyn
9:1
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Polonia II Bielany Wrocławskie
0:0
Muchobór Wrocław
KS Brochów
2:0
MKS Magnice
Wratislavia II Wrocław
0:7
Mechanik II Brzezina
Tarant Krzyżowice
4:2
Puma Pietrzykowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
3:2
Zorza Wilkszyn
Puma Pietrzykowice
1:3
KS Brochów
Wicher Domasław
5:0
Polonia II Bielany Wrocławskie
Muchobór Wrocław
1:3
Tarant Krzyżowice
Sporting Wrocław
3:1
Wratislavia II Wrocław
MKS Magnice
3:0*
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Mechanik II Brzezina
14:1
Tęcza Pisarzowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Muchobór Wrocław
1:6
KS Brochów
Wratislavia II Wrocław
1:2
Błękitni Jerzmanowo
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
2:3
Puma Pietrzykowice
Zorza Wilkszyn
2:0
MKS Magnice
Polonia II Bielany Wrocławskie
1:3
Mechanik II Brzezina
Tęcza Pisarzowice
0:6
Sporting Wrocław
Tarant Krzyżowice
0:2
Wicher Domasław
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
5:0
Tęcza Pisarzowice
Puma Pietrzykowice
2:6
MKS Magnice
Wicher Domasław
2:3
KS Brochów
Muchobór Wrocław
5:2
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wratislavia II Wrocław
1:3
Zorza Wilkszyn
Mechanik II Brzezina
7:0
Tarant Krzyżowice
Sporting Wrocław
6:3
Polonia II Bielany Wrocławskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Wilkszyn
2:0
Puma Pietrzykowice
Tarant Krzyżowice
5:2
Sporting Wrocław
KS Brochów
1:2
Mechanik II Brzezina
Tęcza Pisarzowice
1:8
Wratislavia II Wrocław
MKS Magnice
3:4
Muchobór Wrocław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
1:6
Wicher Domasław
Polonia II Bielany Wrocławskie
2:4
Błękitni Jerzmanowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?