zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
6:2
Forza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
5:2
Błękitni Jerzmanowo
Sporting Wrocław
8:1
FC Wrocław Academy II
FC Wrocław Academy
4:3
FMS Strzelin
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
5:4
Sokół Smolec
Strzelinianka Strzelin
3:2
Olimpic Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
14:1
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
Błękitni Jerzmanowo
7:0
Olimpic Wrocław
Sokół Smolec
3:6
Sporting Wrocław
FMS Strzelin
0:6
Silesia Wrocław-Gaj
Forza Wrocław
12:1
Strzelinianka Strzelin
FC Wrocław Academy II
0:6
FC Wrocław Academy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
14:0
FC Wrocław Academy II
Sporting Wrocław
0:10
WKS Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
6:1
Sokół Smolec
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
0:12
Błękitni Jerzmanowo
Strzelinianka Strzelin
1:2
FMS Strzelin
Olimpic Wrocław
2:7
Forza Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
2:3
FC Wrocław Academy
Błękitni Jerzmanowo
4:2
Forza Wrocław
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
4:2
Sporting Wrocław
Sokół Smolec
0:13
Silesia Wrocław-Gaj
FMS Strzelin
7:3
Olimpic Wrocław
FC Wrocław Academy II
0:3
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
8:0
WKS Śląsk Wrocław
Sporting Wrocław
3:4
Błękitni Jerzmanowo
FC Wrocław Academy
13:1
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
Strzelinianka Strzelin
5:3
Sokół Smolec
Forza Wrocław
3:2
FMS Strzelin
Olimpic Wrocław
5:1
FC Wrocław Academy II
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
17:1
Strzelinianka Strzelin
Błękitni Jerzmanowo
12:1
FMS Strzelin
Sporting Wrocław
0:10
FC Wrocław Academy
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
0:11
Silesia Wrocław-Gaj
Sokół Smolec
3:1
Olimpic Wrocław
FC Wrocław Academy II
0:8
Forza Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
14:1
Sporting Wrocław
FC Wrocław Academy
1:2
Błękitni Jerzmanowo
Strzelinianka Strzelin
1:8
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
FMS Strzelin
2:2
FC Wrocław Academy II
Forza Wrocław
4:3
Sokół Smolec
Olimpic Wrocław
0:13
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
6:1
Forza Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
11:1
FC Wrocław Academy II
Sporting Wrocław
4:0
Strzelinianka Strzelin
FC Wrocław Academy
1:0
Silesia Wrocław-Gaj
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
7:2
Olimpic Wrocław
Sokół Smolec
2:3
FMS Strzelin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
3:1
Błękitni Jerzmanowo
Strzelinianka Strzelin
1:5
FC Wrocław Academy
FMS Strzelin
0:3
WKS Śląsk Wrocław
Forza Wrocław
5:2
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
Olimpic Wrocław
2:10
Sporting Wrocław
FC Wrocław Academy II
- : -
Sokół Smolec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
22:0
Strzelinianka Strzelin
WKS Śląsk Wrocław
9:2
FC Wrocław Academy II
Błękitni Jerzmanowo
10:4
Sokół Smolec
Sporting Wrocław
1:7
Forza Wrocław
FC Wrocław Academy
6:0
Olimpic Wrocław
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
2:4
FMS Strzelin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
3:6
WKS Śląsk Wrocław
Strzelinianka Strzelin
0:8
Błękitni Jerzmanowo
FMS Strzelin
2:3
Sporting Wrocław
Forza Wrocław
0:2
FC Wrocław Academy
Olimpic Wrocław
0:7
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy II
5:5
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?