Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Godzikowice
3:6
Kwarcyt Jegłowa
Rzemieślnik Oława
10:0
ULKS Odra Kotowice
Orzeł Święta Katarzyna
1:3
Ognisko Przeworno
Bór Zaodrze Oława
2:1
Amator Oleśnica Mała
LZS Ścinawa Polska
4:1
Czarni Sobocisko
Logan II Kurów
5:1
Zorza Niemil
Pogoń Kowalów
1:7
Jankowianka Wierzbno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Logan II Kurów
Pauza
Jankowianka Wierzbno
1:1
Orzeł Święta Katarzyna
Kwarcyt Jegłowa
3:1
Pogoń Kowalów
Zorza Niemil
9:0
Amator Oleśnica Mała
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:0
LZS Ścinawa Polska
ULKS Odra Kotowice
1:4
Polonia Godzikowice
Czarni Sobocisko
1:4
Rzemieślnik Oława
Ognisko Przeworno
1:1
Bór Zaodrze Oława
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zorza Niemil
Polonia Godzikowice
0:1
Czarni Sobocisko
Orzeł Święta Katarzyna
7:1
Kwarcyt Jegłowa
Amator Oleśnica Mała
0:0
Ognisko Przeworno
Bór Zaodrze Oława
2:1
Jankowianka Wierzbno
Pogoń Kowalów
2:2
ULKS Odra Kotowice
LZS Ścinawa Polska
3:3
Logan II Kurów
Rzemieślnik Oława
1:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Ścinawa Polska
Jankowianka Wierzbno
4:0
Amator Oleśnica Mała
Kwarcyt Jegłowa
1:2
Bór Zaodrze Oława
Polonia Godzikowice
0:6
Burza-Dombud Chwalibożyce
Zorza Niemil
1:1
Ognisko Przeworno
Logan II Kurów
3:2
Rzemieślnik Oława
Czarni Sobocisko
6:0
Pogoń Kowalów
ULKS Odra Kotowice
0:3
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Oława
Pauza
Polonia Godzikowice
1:4
Logan II Kurów
Orzeł Święta Katarzyna
3:0
Czarni Sobocisko
Bór Zaodrze Oława
8:1
ULKS Odra Kotowice
LZS Ścinawa Polska
3:3
Zorza Niemil
Pogoń Kowalów
2:7
Burza-Dombud Chwalibożyce
Ognisko Przeworno
3:1
Jankowianka Wierzbno
Amator Oleśnica Mała
1:3
Kwarcyt Jegłowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
1:4
Ognisko Przeworno
Zorza Niemil
1:1
Jankowianka Wierzbno
ULKS Odra Kotowice
3:3
Amator Oleśnica Mała
Logan II Kurów
7:3
Pogoń Kowalów
Czarni Sobocisko
1:3
Bór Zaodrze Oława
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:0
Orzeł Święta Katarzyna
LZS Ścinawa Polska
2:6
Rzemieślnik Oława
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kowalów
Pauza
Jankowianka Wierzbno
3:2
Kwarcyt Jegłowa
Polonia Godzikowice
0:6
LZS Ścinawa Polska
Rzemieślnik Oława
2:2
Zorza Niemil
Orzeł Święta Katarzyna
0:1
Logan II Kurów
Ognisko Przeworno
5:0
ULKS Odra Kotowice
Amator Oleśnica Mała
3:3
Czarni Sobocisko
Bór Zaodrze Oława
3:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Święta Katarzyna
Zorza Niemil
4:0
Kwarcyt Jegłowa
Rzemieślnik Oława
8:1
Polonia Godzikowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:1
Amator Oleśnica Mała
ULKS Odra Kotowice
0:3
Jankowianka Wierzbno
LZS Ścinawa Polska
3:2
Pogoń Kowalów
Logan II Kurów
2:5
Bór Zaodrze Oława
Czarni Sobocisko
3:3
Ognisko Przeworno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Zaodrze Oława
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
5:0
ULKS Odra Kotowice
Polonia Godzikowice
2:1
Zorza Niemil
Orzeł Święta Katarzyna
6:0
LZS Ścinawa Polska
Amator Oleśnica Mała
1:2
Logan II Kurów
Jankowianka Wierzbno
1:2
Czarni Sobocisko
Pogoń Kowalów
1:5
Rzemieślnik Oława
Ognisko Przeworno
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Amator Oleśnica Mała
Czarni Sobocisko
5:1
Kwarcyt Jegłowa
Polonia Godzikowice
2:4
Pogoń Kowalów
Zorza Niemil
3:1
ULKS Odra Kotowice
Rzemieślnik Oława
3:0
Orzeł Święta Katarzyna
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:5
Jankowianka Wierzbno
LZS Ścinawa Polska
1:0
Bór Zaodrze Oława
Logan II Kurów
3:2
Ognisko Przeworno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ognisko Przeworno
Pauza
Jankowianka Wierzbno
4:1
Logan II Kurów
Kwarcyt Jegłowa
2:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Orzeł Święta Katarzyna
7:1
Polonia Godzikowice
ULKS Odra Kotowice
2:6
Czarni Sobocisko
Bór Zaodrze Oława
2:0
Rzemieślnik Oława
Pogoń Kowalów
2:2
Zorza Niemil
Amator Oleśnica Mała
0:3
LZS Ścinawa Polska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jankowianka Wierzbno
Polonia Godzikowice
0:8
Bór Zaodrze Oława
Zorza Niemil
4:1
Czarni Sobocisko
Rzemieślnik Oława
2:2
Amator Oleśnica Mała
Logan II Kurów
3:0
Kwarcyt Jegłowa
Pogoń Kowalów
0:8
Orzeł Święta Katarzyna
LZS Ścinawa Polska
0:2
Ognisko Przeworno
Burza-Dombud Chwalibożyce
6:1
ULKS Odra Kotowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kwarcyt Jegłowa
Pauza
Orzeł Święta Katarzyna
2:1
Zorza Niemil
ULKS Odra Kotowice
1:5
Logan II Kurów
Bór Zaodrze Oława
5:1
Pogoń Kowalów
Czarni Sobocisko
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Ognisko Przeworno
3:2
Rzemieślnik Oława
Jankowianka Wierzbno
2:2
LZS Ścinawa Polska
Amator Oleśnica Mała
3:4
Polonia Godzikowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ULKS Odra Kotowice
Polonia Godzikowice
0:6
Ognisko Przeworno
Zorza Niemil
1:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Orzeł Święta Katarzyna
2:2
Bór Zaodrze Oława
Logan II Kurów
0:1
Czarni Sobocisko
Pogoń Kowalów
8:1
Amator Oleśnica Mała
Rzemieślnik Oława
2:1
Jankowianka Wierzbno
LZS Ścinawa Polska
6:0
Kwarcyt Jegłowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sobocisko
Pauza
Jankowianka Wierzbno
5:1
Polonia Godzikowice
Kwarcyt Jegłowa
0:4
Rzemieślnik Oława
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:1
Logan II Kurów
ULKS Odra Kotowice
1:1
LZS Ścinawa Polska
Bór Zaodrze Oława
2:0
Zorza Niemil
Ognisko Przeworno
6:0
Pogoń Kowalów
Amator Oleśnica Mała
0:7
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza-Dombud Chwalibożyce
Pauza
Jankowianka Wierzbno
8:2
Pogoń Kowalów
Kwarcyt Jegłowa
5:1
Polonia Godzikowice
ULKS Odra Kotowice
2:4
Rzemieślnik Oława
Czarni Sobocisko
1:1
LZS Ścinawa Polska
Amator Oleśnica Mała
0:11
Bór Zaodrze Oława
Ognisko Przeworno
4:2
Orzeł Święta Katarzyna
Zorza Niemil
0:2
Logan II Kurów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Logan II Kurów
Pauza
Polonia Godzikowice
2:3
ULKS Odra Kotowice
Orzeł Święta Katarzyna
2:0
Jankowianka Wierzbno
Amator Oleśnica Mała
1:2
Zorza Niemil
LZS Ścinawa Polska
1:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Pogoń Kowalów
3:2
Kwarcyt Jegłowa
Rzemieślnik Oława
0:2
Czarni Sobocisko
Bór Zaodrze Oława
2:0
Ognisko Przeworno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Niemil
Pauza
Jankowianka Wierzbno
1:3
Bór Zaodrze Oława
Kwarcyt Jegłowa
0:1
Orzeł Święta Katarzyna
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:2
Rzemieślnik Oława
Logan II Kurów
3:0
LZS Ścinawa Polska
Czarni Sobocisko
6:2
Polonia Godzikowice
ULKS Odra Kotowice
2:2
Pogoń Kowalów
Ognisko Przeworno
8:0
Amator Oleśnica Mała
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ścinawa Polska
Pauza
Rzemieślnik Oława
2:4
Logan II Kurów
Burza-Dombud Chwalibożyce
6:0
Polonia Godzikowice
Orzeł Święta Katarzyna
4:1
ULKS Odra Kotowice
Bór Zaodrze Oława
8:1
Kwarcyt Jegłowa
Pogoń Kowalów
0:2
Czarni Sobocisko
Ognisko Przeworno
1:0
Zorza Niemil
Amator Oleśnica Mała
0:4
Jankowianka Wierzbno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Oława
Pauza
Czarni Sobocisko
0:2
Orzeł Święta Katarzyna
Kwarcyt Jegłowa
1:0
Amator Oleśnica Mała
Zorza Niemil
0:1
LZS Ścinawa Polska
Burza-Dombud Chwalibożyce
11:3
Pogoń Kowalów
ULKS Odra Kotowice
2:6
Bór Zaodrze Oława
Logan II Kurów
9:1
Polonia Godzikowice
Jankowianka Wierzbno
5:3
Ognisko Przeworno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
Pauza
Jankowianka Wierzbno
4:2
Zorza Niemil
Rzemieślnik Oława
1:1
LZS Ścinawa Polska
Orzeł Święta Katarzyna
3:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Bór Zaodrze Oława
2:0
Czarni Sobocisko
Pogoń Kowalów
0:4
Logan II Kurów
Amator Oleśnica Mała
1:1
ULKS Odra Kotowice
Ognisko Przeworno
3:1
Kwarcyt Jegłowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kowalów
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
0:2
Jankowianka Wierzbno
Zorza Niemil
5:5
Rzemieślnik Oława
ULKS Odra Kotowice
2:8
Ognisko Przeworno
Czarni Sobocisko
10:0
Amator Oleśnica Mała
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:1
Bór Zaodrze Oława
LZS Ścinawa Polska
5:2
Polonia Godzikowice
Logan II Kurów
4:0
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Święta Katarzyna
Pauza
Polonia Godzikowice
0:2
Rzemieślnik Oława
Kwarcyt Jegłowa
3:1
Zorza Niemil
Bór Zaodrze Oława
1:1
Logan II Kurów
Pogoń Kowalów
2:3
LZS Ścinawa Polska
Jankowianka Wierzbno
3:1
ULKS Odra Kotowice
Ognisko Przeworno
1:0
Czarni Sobocisko
Amator Oleśnica Mała
0:12
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Zaodrze Oława
Pauza
Czarni Sobocisko
1:1
Jankowianka Wierzbno
Zorza Niemil
10:1
Polonia Godzikowice
Rzemieślnik Oława
7:0
Pogoń Kowalów
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:1
Ognisko Przeworno
ULKS Odra Kotowice
4:3
Kwarcyt Jegłowa
LZS Ścinawa Polska
0:2
Orzeł Święta Katarzyna
Logan II Kurów
11:1
Amator Oleśnica Mała
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Oleśnica Mała
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
0:1
Czarni Sobocisko
Polonia Godzikowice
3:8
Pogoń Kowalów
Orzeł Święta Katarzyna
3:3
Rzemieślnik Oława
ULKS Odra Kotowice
2:2
Zorza Niemil
Bór Zaodrze Oława
5:1
LZS Ścinawa Polska
Jankowianka Wierzbno
0:4
Burza-Dombud Chwalibożyce
Ognisko Przeworno
0:0
Logan II Kurów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ognisko Przeworno
Pauza
Polonia Godzikowice
0:2
Orzeł Święta Katarzyna
Zorza Niemil
5:2
Pogoń Kowalów
Rzemieślnik Oława
0:3
Bór Zaodrze Oława
Burza-Dombud Chwalibożyce
5:0
Kwarcyt Jegłowa
LZS Ścinawa Polska
9:0
Amator Oleśnica Mała
Czarni Sobocisko
3:1
ULKS Odra Kotowice
Logan II Kurów
1:0
Jankowianka Wierzbno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Jankowianka Wierzbno
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
1:5
Logan II Kurów
ULKS Odra Kotowice
0:9
Burza-Dombud Chwalibożyce
Czarni Sobocisko
1:1
Zorza Niemil
Ognisko Przeworno
1:3
LZS Ścinawa Polska
Amator Oleśnica Mała
0:7
Rzemieślnik Oława
Orzeł Święta Katarzyna
6:2
Pogoń Kowalów
Bór Zaodrze Oława
9:1
Polonia Godzikowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Kwarcyt Jegłowa
Pauza
Polonia Godzikowice
2:3
Amator Oleśnica Mała
Zorza Niemil
5:0
Orzeł Święta Katarzyna
Rzemieślnik Oława
2:5
Ognisko Przeworno
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:0
Czarni Sobocisko
LZS Ścinawa Polska
3:0
Jankowianka Wierzbno
Logan II Kurów
7:1
ULKS Odra Kotowice
Pogoń Kowalów
0:4
Bór Zaodrze Oława
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Odra Kotowice
Pauza
Czarni Sobocisko
0:3
Logan II Kurów
Ognisko Przeworno
7:0
Polonia Godzikowice
Jankowianka Wierzbno
3:4
Rzemieślnik Oława
Kwarcyt Jegłowa
1:3
LZS Ścinawa Polska
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:3
Zorza Niemil
Amator Oleśnica Mała
3:5
Pogoń Kowalów
Bór Zaodrze Oława
2:2
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sobocisko
Pauza
Polonia Godzikowice
1:6
Jankowianka Wierzbno
Zorza Niemil
1:2
Bór Zaodrze Oława
Rzemieślnik Oława
4:1
Kwarcyt Jegłowa
Orzeł Święta Katarzyna
14:2
Amator Oleśnica Mała
LZS Ścinawa Polska
2:0
ULKS Odra Kotowice
Logan II Kurów
6:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Pogoń Kowalów
0:5
Ognisko Przeworno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?