Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Marcinkowice
Pauza
Polonia Godzikowice
2:3
Zalesie Wójcice
Rzemieślnik Oława
1:1
Orzeł Święta Katarzyna
Pogoń Kopalina
1:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
LZS Ścinawa Polska
1:5
Czarni Sobocisko
LKS Stary Śleszów
3:2
Dolomit Chwałowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zalesie Wójcice
Dolomit Chwałowice
5:1
Zorza Niemil
Orzeł Święta Katarzyna
3:1
Polonia Godzikowice
Czarni Sobocisko
1:2
LKS Stary Śleszów
LZS Ścinawa Polska
1:4
Burza-Dombud Chwalibożyce
Sokół II Marcinkowice
12:0
Pogoń Kopalina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kopalina
Pauza
LKS Stary Śleszów
2:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Zalesie Wójcice
4:1
Orzeł Święta Katarzyna
Rzemieślnik Oława
0:5
Dolomit Chwałowice
Zorza Niemil
3:4
Czarni Sobocisko
LZS Ścinawa Polska
0:4
Sokół II Marcinkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Święta Katarzyna
Burza-Dombud Chwalibożyce
5:2
Zorza Niemil
Pogoń Kopalina
0:5
LZS Ścinawa Polska
Sokół II Marcinkowice
7:1
LKS Stary Śleszów
Czarni Sobocisko
3:2
Rzemieślnik Oława
Dolomit Chwałowice
7:0
Polonia Godzikowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ścinawa Polska
Pauza
LKS Stary Śleszów
4:4
Pogoń Kopalina
Polonia Godzikowice
0:3
Czarni Sobocisko
Zorza Niemil
1:6
Sokół II Marcinkowice
Zalesie Wójcice
2:0
Dolomit Chwałowice
Rzemieślnik Oława
0:3
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolomit Chwałowice
2:1
Orzeł Święta Katarzyna
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:1
Polonia Godzikowice
Pogoń Kopalina
2:2
Zorza Niemil
LZS Ścinawa Polska
1:1
LKS Stary Śleszów
Sokół II Marcinkowice
2:0
Rzemieślnik Oława
Czarni Sobocisko
3:2
Zalesie Wójcice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
Pauza
Polonia Godzikowice
0:11
Sokół II Marcinkowice
Zorza Niemil
4:4
LZS Ścinawa Polska
Zalesie Wójcice
1:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Rzemieślnik Oława
4:2
Pogoń Kopalina
Orzeł Święta Katarzyna
2:2
Czarni Sobocisko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dolomit Chwałowice
LKS Stary Śleszów
4:1
Zorza Niemil
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:1
Orzeł Święta Katarzyna
Pogoń Kopalina
7:0
Polonia Godzikowice
LZS Ścinawa Polska
3:4
Rzemieślnik Oława
Sokół II Marcinkowice
2:4
Zalesie Wójcice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Niemil
Pauza
Rzemieślnik Oława
4:3
LKS Stary Śleszów
Polonia Godzikowice
5:4
LZS Ścinawa Polska
Orzeł Święta Katarzyna
2:2
Sokół II Marcinkowice
Dolomit Chwałowice
1:2
Czarni Sobocisko
Zalesie Wójcice
0:0
Pogoń Kopalina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Sobocisko
Pogoń Kopalina
2:1
Orzeł Święta Katarzyna
LZS Ścinawa Polska
1:4
Zalesie Wójcice
LKS Stary Śleszów
2:1
Polonia Godzikowice
Zorza Niemil
1:2
Rzemieślnik Oława
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:2
Dolomit Chwałowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Oława
Pauza
Polonia Godzikowice
2:5
Zorza Niemil
Dolomit Chwałowice
1:3
Sokół II Marcinkowice
Orzeł Święta Katarzyna
3:2
LZS Ścinawa Polska
Czarni Sobocisko
2:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Zalesie Wójcice
9:0
LKS Stary Śleszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Burza-Dombud Chwalibożyce
LKS Stary Śleszów
1:3
Orzeł Święta Katarzyna
Zorza Niemil
0:5
Zalesie Wójcice
Rzemieślnik Oława
7:0
Polonia Godzikowice
Pogoń Kopalina
1:2
Dolomit Chwałowice
Sokół II Marcinkowice
4:2
Czarni Sobocisko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
Pauza
Czarni Sobocisko
7:8
Pogoń Kopalina
Dolomit Chwałowice
3:0
LZS Ścinawa Polska
Zalesie Wójcice
1:1
Rzemieślnik Oława
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:4
Sokół II Marcinkowice
Orzeł Święta Katarzyna
5:2
Zorza Niemil
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Niemil
Pauza
Sokół II Marcinkowice
Pauza
Czarni Sobocisko
2:0
LZS Ścinawa Polska
Dolomit Chwałowice
1:1
LKS Stary Śleszów
Zalesie Wójcice
4:2
Polonia Godzikowice
Orzeł Święta Katarzyna
1:0
Rzemieślnik Oława
Burza-Dombud Chwalibożyce
9:0
Pogoń Kopalina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesie Wójcice
Pauza
Rzemieślnik Oława
Pauza
Polonia Godzikowice
0:8
Orzeł Święta Katarzyna
LKS Stary Śleszów
1:6
Czarni Sobocisko
Zorza Niemil
3:6
Dolomit Chwałowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:0
LZS Ścinawa Polska
Pogoń Kopalina
1:5
Sokół II Marcinkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
Pauza
Pogoń Kopalina
Pauza
Dolomit Chwałowice
2:1
Rzemieślnik Oława
Czarni Sobocisko
2:1
Zorza Niemil
Burza-Dombud Chwalibożyce
5:2
LKS Stary Śleszów
Sokół II Marcinkowice
5:0
LZS Ścinawa Polska
Orzeł Święta Katarzyna
3:1
Zalesie Wójcice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesie Wójcice
Pauza
Orzeł Święta Katarzyna
Pauza
Rzemieślnik Oława
2:0
Czarni Sobocisko
LKS Stary Śleszów
0:9
Sokół II Marcinkowice
Zorza Niemil
0:5
Burza-Dombud Chwalibożyce
LZS Ścinawa Polska
5:0
Pogoń Kopalina
Polonia Godzikowice
0:6
Dolomit Chwałowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Święta Katarzyna
Pauza
LZS Ścinawa Polska
Pauza
Sokół II Marcinkowice
6:0
Zorza Niemil
Czarni Sobocisko
2:3
Polonia Godzikowice
Dolomit Chwałowice
4:2
Zalesie Wójcice
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:3
Rzemieślnik Oława
Pogoń Kopalina
4:2
LKS Stary Śleszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Godzikowice
1:4
Burza-Dombud Chwalibożyce
Rzemieślnik Oława
6:2
Sokół II Marcinkowice
Orzeł Święta Katarzyna
1:4
Dolomit Chwałowice
LKS Stary Śleszów
2:5
LZS Ścinawa Polska
Zalesie Wójcice
1:2
Czarni Sobocisko
Zorza Niemil
5:1
Pogoń Kopalina
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
Pauza
Dolomit Chwałowice
Pauza
Pogoń Kopalina
0:2
Rzemieślnik Oława
Czarni Sobocisko
1:3
Orzeł Święta Katarzyna
LZS Ścinawa Polska
2:1
Zorza Niemil
Sokół II Marcinkowice
13:0
Polonia Godzikowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:3
Zalesie Wójcice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sobocisko
Pauza
Dolomit Chwałowice
Pauza
Rzemieślnik Oława
1:0
LZS Ścinawa Polska
Zorza Niemil
19:0
LKS Stary Śleszów
Orzeł Święta Katarzyna
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Godzikowice
0:6
Pogoń Kopalina
Zalesie Wójcice
1:3
Sokół II Marcinkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Niemil
Pauza
Burza-Dombud Chwalibożyce
Pauza
Czarni Sobocisko
0:4
Dolomit Chwałowice
LKS Stary Śleszów
2:5
Rzemieślnik Oława
Pogoń Kopalina
1:2
Zalesie Wójcice
LZS Ścinawa Polska
10:0
Polonia Godzikowice
Sokół II Marcinkowice
5:0
Orzeł Święta Katarzyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sobocisko
Pauza
Sokół II Marcinkowice
Pauza
Polonia Godzikowice
5:5
LKS Stary Śleszów
Dolomit Chwałowice
1:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Orzeł Święta Katarzyna
3:2
Pogoń Kopalina
Zalesie Wójcice
2:2
LZS Ścinawa Polska
Rzemieślnik Oława
3:1
Zorza Niemil
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Oława
Pauza
Pogoń Kopalina
Pauza
LKS Stary Śleszów
0:3*
Zalesie Wójcice
LZS Ścinawa Polska
0:3
Orzeł Święta Katarzyna
Zorza Niemil
8:0
Polonia Godzikowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:3
Czarni Sobocisko
Sokół II Marcinkowice
1:0
Dolomit Chwałowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza-Dombud Chwalibożyce
Pauza
LZS Ścinawa Polska
Pauza
Polonia Godzikowice
0:6
Rzemieślnik Oława
Dolomit Chwałowice
9:1
Pogoń Kopalina
Zalesie Wójcice
3:3
Zorza Niemil
Orzeł Święta Katarzyna
9:2
LKS Stary Śleszów
Sokół II Marcinkowice
8:2
Czarni Sobocisko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stary Śleszów
Pauza
Polonia Godzikowice
Pauza
Zorza Niemil
2:2
Orzeł Święta Katarzyna
Rzemieślnik Oława
1:1
Zalesie Wójcice
Pogoń Kopalina
0:7
Czarni Sobocisko
Sokół II Marcinkowice
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
LZS Ścinawa Polska
1:2
Dolomit Chwałowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?