Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
1:1
Odra Wrocław
Śląsk II Wrocław
1:2
Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
3:0
Błękitni Jerzmanowo
Forza Wrocław
7:1
FC Wrocław Academy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
2:1
Forza Wrocław
FC Wrocław Academy
0:3
Śląsk II Wrocław
Śląsk Wrocław
1:10
Polonia Wrocław
Odra Wrocław
1:1
PKS Łany
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
6:0
FC Wrocław Academy
Śląsk II Wrocław
0:8
Błękitni Jerzmanowo
PKS Łany
0:3
Śląsk Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
1:3
Polonia Wrocław
FC Wrocław Academy
3:3
PKS Łany
WKS Śląsk Wrocław
1:5
Forza Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
4:0
WKS Śląsk Wrocław
PKS Łany
3:8
Błękitni Jerzmanowo
Odra Wrocław
1:9
Śląsk Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
4:4
Odra Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
2:5
Polonia Wrocław
Forza Wrocław
7:0
Śląsk II Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
0:3
Forza Wrocław
Śląsk Wrocław
0:3
FC Wrocław Academy
PKS Łany
11:0
WKS Śląsk Wrocław
Odra Wrocław
1:8
Błękitni Jerzmanowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
0:8
Polonia Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
4:2
Śląsk Wrocław
Forza Wrocław
8:1
PKS Łany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
2:8
Błękitni Jerzmanowo
PKS Łany
4:1
Śląsk II Wrocław
Odra Wrocław
1:2
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
4:2
PKS Łany
WKS Śląsk Wrocław
2:3
Śląsk Wrocław
Forza Wrocław
2:1
Odra Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
3:2
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
0:1
Forza Wrocław
Odra Wrocław
2:5
Śląsk II Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
6:1
WKS Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
0:3*
Forza Wrocław
Śląsk Wrocław
- : -
Śląsk II Wrocław
Odra Wrocław
0:9
Polonia Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
9:2
Śląsk Wrocław
Śląsk II Wrocław
3:0*
FC Wrocław Academy
Forza Wrocław
1:8
Błękitni Jerzmanowo
PKS Łany
3:3
Odra Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
7:1
Śląsk II Wrocław
FC Wrocław Academy
0:3*
Polonia Wrocław
Śląsk Wrocław
4:3
PKS Łany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
4:6
Błękitni Jerzmanowo
PKS Łany
3:0
FC Wrocław Academy
Forza Wrocław
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
2:2
Śląsk II Wrocław
Śląsk Wrocław
4:0
Odra Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
4:3
PKS Łany
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
4:1
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk II Wrocław
3:3
Forza Wrocław
Odra Wrocław
3:0*
FC Wrocław Academy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jerzmanowo
3:0*
Odra Wrocław
FC Wrocław Academy
0:3*
Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
5:3
PKS Łany
Forza Wrocław
0:4
Polonia Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
- : -
Śląsk II Wrocław
Błękitni Jerzmanowo
3:1
Śląsk Wrocław
PKS Łany
- : -
Forza Wrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
PKS Łany
Błękitni Jerzmanowo
- : -
FC Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Odra Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
- : -
WKS Śląsk Wrocław
PKS Łany
- : -
Polonia Wrocław
Odra Wrocław
- : -
Forza Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Odra Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
FC Wrocław Academy
Forza Wrocław
- : -
Śląsk Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?