Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
Lotnik Twardogóra
Pauza
Parasol Wrocław
2:2
Sporting Wrocław
Kolektyw Radwanice
2:10
Silesia Wrocław-Gaj
Polar Wrocław
1:8
WKS II Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
3:1
AP Oleśnica
FC Wrocław Academy
0:0
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
FC Wrocław Academy
WKS II Śląsk Wrocław
Pauza
Sporting Wrocław
13:0
Polar Wrocław
AP Oleśnica
3:0
Kolektyw Radwanice
Silesia Wrocław-Gaj
8:0
Pogoń Syców
Dwójka Jelcz-Laskowice
3:2
Parasol Wrocław
Lotnik Twardogóra
5:1
Polonia Środa Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Polonia Środa Śląska
Pauza
Pogoń Syców
2:3
AP Oleśnica
Kolektyw Radwanice
2:8
Lotnik Twardogóra
Polar Wrocław
0:9
Dwójka Jelcz-Laskowice
WKS II Śląsk Wrocław
4:4
Sporting Wrocław
FC Wrocław Academy
2:12
Silesia Wrocław-Gaj
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
Pauza
Polar Wrocław
Pauza
AP Oleśnica
6:0
FC Wrocław Academy
Silesia Wrocław-Gaj
2:0
Parasol Wrocław
Dwójka Jelcz-Laskowice
3:4
WKS II Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
3:1
Kolektyw Radwanice
Lotnik Twardogóra
3:0
Pogoń Syców
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
WKS II Śląsk Wrocław
Pauza
Parasol Wrocław
3:1
AP Oleśnica
Sporting Wrocław
5:0
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pogoń Syców
3:3
Polonia Środa Śląska
Polar Wrocław
0:7
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy
1:11
Lotnik Twardogóra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pauza
AP Oleśnica
3:0
Polar Wrocław
Kolektyw Radwanice
6:3
Pogoń Syców
Silesia Wrocław-Gaj
11:1
WKS II Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
13:0
FC Wrocław Academy
Lotnik Twardogóra
3:1
Parasol Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pauza
Parasol Wrocław
1:2
Polonia Środa Śląska
Sporting Wrocław
3:3
Silesia Wrocław-Gaj
WKS II Śląsk Wrocław
0:1
AP Oleśnica
Lotnik Twardogóra
3:1
Polar Wrocław
FC Wrocław Academy
1:13
Kolektyw Radwanice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
FC Wrocław Academy
Pauza
Silesia Wrocław-Gaj
9:3
Dwójka Jelcz-Laskowice
AP Oleśnica
0:4
Sporting Wrocław
Lotnik Twardogóra
2:3
WKS II Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
0:1
Polar Wrocław
Kolektyw Radwanice
2:1
Parasol Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
Pauza
FC Wrocław Academy
Pauza
Parasol Wrocław
4:0
Pogoń Syców
Sporting Wrocław
4:4
Lotnik Twardogóra
Dwójka Jelcz-Laskowice
2:3
AP Oleśnica
Polar Wrocław
2:3
Kolektyw Radwanice
WKS II Śląsk Wrocław
4:1
Polonia Środa Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
Pauza
Silesia Wrocław-Gaj
Pauza
Pogoń Syców
2:5
Polar Wrocław
Kolektyw Radwanice
2:2
WKS II Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
2:6
Sporting Wrocław
Lotnik Twardogóra
4:2
Dwójka Jelcz-Laskowice
FC Wrocław Academy
0:8
Parasol Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Lotnik Twardogóra
Pauza
Sporting Wrocław
4:2
Kolektyw Radwanice
Silesia Wrocław-Gaj
11:1
AP Oleśnica
Dwójka Jelcz-Laskowice
5:4
Polonia Środa Śląska
Polar Wrocław
4:0
FC Wrocław Academy
WKS II Śląsk Wrocław
6:0
Pogoń Syców
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
Pauza
Polonia Środa Śląska
Pauza
Parasol Wrocław
1:0
Polar Wrocław
Pogoń Syców
3:10
Sporting Wrocław
Kolektyw Radwanice
2:10
Dwójka Jelcz-Laskowice
Lotnik Twardogóra
5:4
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy
1:4
WKS II Śląsk Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
Polar Wrocław
Pauza
Sporting Wrocław
12:1
FC Wrocław Academy
AP Oleśnica
1:2
Lotnik Twardogóra
Silesia Wrocław-Gaj
12:0
Polonia Środa Śląska
Dwójka Jelcz-Laskowice
7:5
Pogoń Syców
WKS II Śląsk Wrocław
1:2
Parasol Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
Lotnik Twardogóra
Pauza
Sporting Wrocław
2:2
Parasol Wrocław
AP Oleśnica
2:2
Polonia Środa Śląska
Silesia Wrocław-Gaj
6:2
Kolektyw Radwanice
Dwójka Jelcz-Laskowice
21:1
FC Wrocław Academy
WKS II Śląsk Wrocław
10:0
Polar Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS II Śląsk Wrocław
Pauza
FC Wrocław Academy
Pauza
Pogoń Syców
0:5
Silesia Wrocław-Gaj
Kolektyw Radwanice
3:3
AP Oleśnica
Polar Wrocław
2:5
Sporting Wrocław
Polonia Środa Śląska
2:4
Lotnik Twardogóra
Parasol Wrocław
3:0
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Polonia Środa Śląska
Pauza
Sporting Wrocław
6:1
WKS II Śląsk Wrocław
AP Oleśnica
0:4
Pogoń Syców
Silesia Wrocław-Gaj
3:0
FC Wrocław Academy
Dwójka Jelcz-Laskowice
0:6
Polar Wrocław
Lotnik Twardogóra
4:0
Kolektyw Radwanice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
Pauza
Polar Wrocław
Pauza
Parasol Wrocław
5:4
Silesia Wrocław-Gaj
Pogoń Syców
6:0
Lotnik Twardogóra
Kolektyw Radwanice
3:1
Polonia Środa Śląska
WKS II Śląsk Wrocław
4:2
Dwójka Jelcz-Laskowice
FC Wrocław Academy
0:26
AP Oleśnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
WKS II Śląsk Wrocław
Pauza
Silesia Wrocław-Gaj
6:2
Polar Wrocław
Dwójka Jelcz-Laskowice
2:4
Sporting Wrocław
Polonia Środa Śląska
0:3
Pogoń Syców
Lotnik Twardogóra
15:0
FC Wrocław Academy
AP Oleśnica
3:3
Parasol Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pauza
Pogoń Syców
3:2
Kolektyw Radwanice
Polar Wrocław
1:1
AP Oleśnica
WKS II Śląsk Wrocław
0:0
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy
8:0
Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław
2:5
Lotnik Twardogóra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pauza
AP Oleśnica
0:3
WKS II Śląsk Wrocław
Kolektyw Radwanice
20:1
FC Wrocław Academy
Silesia Wrocław-Gaj
4:2
Sporting Wrocław
Polonia Środa Śląska
1:3
Parasol Wrocław
Lotnik Twardogóra
4:0
Polar Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:2
Kolektyw Radwanice
Sporting Wrocław
3:3
AP Oleśnica
Dwójka Jelcz-Laskowice
2:5
Silesia Wrocław-Gaj
Polar Wrocław
1:3
Polonia Środa Śląska
WKS II Śląsk Wrocław
5:1
Lotnik Twardogóra
FC Wrocław Academy
2:2
Pogoń Syców
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
Pauza
FC Wrocław Academy
Pauza
Pogoń Syców
4:2
Parasol Wrocław
AP Oleśnica
4:1
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolektyw Radwanice
3:1
Polar Wrocław
Polonia Środa Śląska
1:4
WKS II Śląsk Wrocław
Lotnik Twardogóra
4:0
Sporting Wrocław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
Pauza
Silesia Wrocław-Gaj
Pauza
Parasol Wrocław
8:1
FC Wrocław Academy
Sporting Wrocław
10:0
Polonia Środa Śląska
Dwójka Jelcz-Laskowice
2:5
Lotnik Twardogóra
Polar Wrocław
1:1
Pogoń Syców
WKS II Śląsk Wrocław
3:1
Kolektyw Radwanice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
Pauza
Lotnik Twardogóra
Pauza
Pogoń Syców
4:1
WKS II Śląsk Wrocław
AP Oleśnica
0:1
Silesia Wrocław-Gaj
Kolektyw Radwanice
0:4
Sporting Wrocław
Polonia Środa Śląska
0:3
Dwójka Jelcz-Laskowice
FC Wrocław Academy
3:6
Polar Wrocław
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
Pauza
AP Oleśnica
Pauza
Polar Wrocław
1:2
Parasol Wrocław
WKS II Śląsk Wrocław
10:0
FC Wrocław Academy
Sporting Wrocław
5:1
Pogoń Syców
Dwójka Jelcz-Laskowice
4:4
Kolektyw Radwanice
Silesia Wrocław-Gaj
12:1
Lotnik Twardogóra
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
Pauza
Polar Wrocław
Pauza
Parasol Wrocław
1:1
WKS II Śląsk Wrocław
Pogoń Syców
3:3
Dwójka Jelcz-Laskowice
Polonia Środa Śląska
1:7
Silesia Wrocław-Gaj
Lotnik Twardogóra
3:0
AP Oleśnica
FC Wrocław Academy
1:7
Sporting Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?