zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
1:9
Polonia Środa Śląska
Sokół Smolec
0:8
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Sporting Wrocław
0:2
Kolektyw Radwanice
WKS Śląsk Wrocław
2:3
Bumerang Wrocław
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
0:0
FMS Strzelin
Strzelinianka Strzelin
3:1
Parasol Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FMS Strzelin
3:1
Sporting Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
2:4
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Polonia Środa Śląska
9:0
Bumerang Wrocław
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
0:4
Strzelinianka Strzelin
Kolektyw Radwanice
10:0
Sokół Smolec
Parasol Wrocław
2:1
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
4:2
Parasol Wrocław
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
4:0
Bumerang Wrocław
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
3:1
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Sporting Wrocław
0:12
WKS Śląsk Wrocław
Sokół Smolec
1:4
FMS Strzelin
Strzelinianka Strzelin
3:3
Kolektyw Radwanice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FMS Strzelin
1:3
Strzelinianka Strzelin
Bumerang Wrocław
6:1
Parasol Wrocław
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
1:3
Polonia Środa Śląska
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
11:0
Sporting Wrocław
Kolektyw Radwanice
0:3
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
WKS Śląsk Wrocław
14:0
Sokół Smolec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
3:2
FMS Strzelin
Sokół Smolec
0:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Sporting Wrocław
4:6
Bumerang Wrocław
Strzelinianka Strzelin
5:1
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
1:2
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Polonia Środa Śląska
4:1
Kolektyw Radwanice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
4:1
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
Sporting Wrocław
2:2
Sokół Smolec
FMS Strzelin
2:10
Polonia Środa Śląska
Kolektyw Radwanice
5:2
Parasol Wrocław
Bumerang Wrocław
4:1
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
2:3
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
4:2
Bumerang Wrocław
Parasol Wrocław
4:1
FMS Strzelin
Polonia Środa Śląska
7:2
WKS Śląsk Wrocław
Strzelinianka Strzelin
6:0
Sporting Wrocław
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
1:4
Kolektyw Radwanice
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
0:3
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
2:9
Strzelinianka Strzelin
Sporting Wrocław
2:7
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
WKS Śląsk Wrocław
1:2
Parasol Wrocław
FMS Strzelin
2:0
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Bumerang Wrocław
2:3
Kolektyw Radwanice
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
1:1
Polonia Środa Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
1:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Polonia Środa Śląska
3:0
Sporting Wrocław
Strzelinianka Strzelin
5:2
Bumerang Wrocław
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
0:1
WKS Śląsk Wrocław
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
3:2
Sokół Smolec
Kolektyw Radwanice
9:1
FMS Strzelin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
1:9
Polonia Środa Śląska
Sporting Wrocław
0:2
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
0:1
Kolektyw Radwanice
Bumerang Wrocław
4:2
FMS Strzelin
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
1:0
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
Strzelinianka Strzelin
1:0
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
5:3
Sokół Smolec
Polonia Środa Śląska
3:1
Strzelinianka Strzelin
FMS Strzelin
4:8
WKS Śląsk Wrocław
Olimpiakos Żerniki Wrocławskie
5:1
Sporting Wrocław
Kolektyw Radwanice
1:1
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
KS ŚWITEŹ WIĄZÓW - TRAMPKARZE
3:0
Bumerang Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?