Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wrocław Żerniki
1:0
Czarni Kondratowice
KP Brzeg Dolny
2:2
Strzelinianka Strzelin
Dolpasz Skokowa
0:0
Polonia Środa Śląska
Zachód Sobótka
0:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Olimpia Oleśnica
0:7
Polonia Trzebnica
KS Żórawina
3:1
Zjednoczeni Łowęcice
Energetyk Siechnice
1:1
LKS Brożec
Widawa Bierutów
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zachód Sobótka
3:4
Piast Wrocław Żerniki
LKS Brożec
1:5
Widawa Bierutów
Czarni Kondratowice
2:3
Olimpia Oleśnica
Czarni Jelcz-Laskowice
3:1
MKP Wratislavia Wrocław
Strzelinianka Strzelin
3:2
Energetyk Siechnice
Polonia Środa Śląska
4:0
KP Brzeg Dolny
Polonia Trzebnica
3:2
KS Żórawina
Zjednoczeni Łowęcice
1:4
Dolpasz Skokowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
4:1
Zjednoczeni Łowęcice
Dolpasz Skokowa
0:4
Polonia Trzebnica
KS Żórawina
1:0
Czarni Kondratowice
Piast Wrocław Żerniki
1:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Energetyk Siechnice
2:0
Polonia Środa Śląska
MKP Wratislavia Wrocław
2:1
LKS Brożec
Olimpia Oleśnica
4:2
Zachód Sobótka
Widawa Bierutów
0:1
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelinianka Strzelin
2:0
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Kondratowice
2:1
Dolpasz Skokowa
Polonia Środa Śląska
3:2
Widawa Bierutów
Polonia Trzebnica
7:0
KP Brzeg Dolny
Zachód Sobótka
4:1
KS Żórawina
Czarni Jelcz-Laskowice
5:2
LKS Brożec
Zjednoczeni Łowęcice
3:4
Energetyk Siechnice
Piast Wrocław Żerniki
6:1
Olimpia Oleśnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
3:1
Czarni Kondratowice
Dolpasz Skokowa
1:3
Zachód Sobótka
LKS Brożec
0:2
Strzelinianka Strzelin
Energetyk Siechnice
1:4
Polonia Trzebnica
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
Polonia Środa Śląska
Olimpia Oleśnica
1:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Widawa Bierutów
5:1
Zjednoczeni Łowęcice
KS Żórawina
0:2
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zachód Sobótka
4:3
KP Brzeg Dolny
Czarni Kondratowice
2:3
Energetyk Siechnice
Polonia Trzebnica
6:0
Widawa Bierutów
Polonia Środa Śląska
4:1
LKS Brożec
Czarni Jelcz-Laskowice
0:0
Strzelinianka Strzelin
Piast Wrocław Żerniki
2:1
Dolpasz Skokowa
Zjednoczeni Łowęcice
2:1
MKP Wratislavia Wrocław
Olimpia Oleśnica
0:3
KS Żórawina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
3:0*
Olimpia Oleśnica
LKS Brożec
2:2
Zjednoczeni Łowęcice
KS Żórawina
0:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Energetyk Siechnice
6:3
Zachód Sobótka
MKP Wratislavia Wrocław
0:1
Polonia Trzebnica
KP Brzeg Dolny
2:3
Piast Wrocław Żerniki
Polonia Środa Śląska
2:1
Strzelinianka Strzelin
Widawa Bierutów
3:0*
Czarni Kondratowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jelcz-Laskowice
0:1
Polonia Środa Śląska
KS Żórawina
3:2
Dolpasz Skokowa
Polonia Trzebnica
5:2
LKS Brożec
Zachód Sobótka
2:1
Widawa Bierutów
Czarni Kondratowice
0:3
MKP Wratislavia Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
4:2
Energetyk Siechnice
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
Strzelinianka Strzelin
Olimpia Oleśnica
0:3
KP Brzeg Dolny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
2:0
KS Żórawina
Dolpasz Skokowa
0:0
Czarni Jelcz-Laskowice
LKS Brożec
0:1
Czarni Kondratowice
Energetyk Siechnice
0:1
Olimpia Oleśnica
Strzelinianka Strzelin
1:2
Polonia Trzebnica
Polonia Środa Śląska
1:1
Zjednoczeni Łowęcice
MKP Wratislavia Wrocław
2:3
Zachód Sobótka
Widawa Bierutów
0:3
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
1:3
KP Brzeg Dolny
Polonia Trzebnica
6:1
Polonia Środa Śląska
Zachód Sobótka
3:0
LKS Brożec
KS Żórawina
0:2
Energetyk Siechnice
Czarni Kondratowice
1:2
Strzelinianka Strzelin
Piast Wrocław Żerniki
2:3
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
3:1
Zjednoczeni Łowęcice
Olimpia Oleśnica
2:1
Widawa Bierutów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Energetyk Siechnice
2:1
Dolpasz Skokowa
MKP Wratislavia Wrocław
2:3
Olimpia Oleśnica
LKS Brożec
1:2
Piast Wrocław Żerniki
Widawa Bierutów
3:2
KS Żórawina
Zjednoczeni Łowęcice
0:2
Polonia Trzebnica
Strzelinianka Strzelin
0:2
Zachód Sobótka
Polonia Środa Śląska
2:0
Czarni Kondratowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
1:2
Energetyk Siechnice
Dolpasz Skokowa
1:2
Widawa Bierutów
Zachód Sobótka
4:2
Polonia Środa Śląska
KS Żórawina
1:0
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Kondratowice
2:4
Zjednoczeni Łowęcice
Piast Wrocław Żerniki
3:0
Strzelinianka Strzelin
Czarni Jelcz-Laskowice
0:1
Polonia Trzebnica
Olimpia Oleśnica
2:3
LKS Brożec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
4:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Trzebnica
5:0
Czarni Kondratowice
LKS Brożec
2:2
KS Żórawina
Zjednoczeni Łowęcice
0:4
Zachód Sobótka
Strzelinianka Strzelin
4:1
Olimpia Oleśnica
Polonia Środa Śląska
1:2
Piast Wrocław Żerniki
MKP Wratislavia Wrocław
0:3
Dolpasz Skokowa
Widawa Bierutów
1:0
KP Brzeg Dolny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Oleśnica
1:3
Polonia Środa Śląska
KP Brzeg Dolny
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Dolpasz Skokowa
8:0
LKS Brożec
Zachód Sobótka
0:1
Polonia Trzebnica
KS Żórawina
0:3
Strzelinianka Strzelin
Piast Wrocław Żerniki
1:0
Zjednoczeni Łowęcice
Czarni Jelcz-Laskowice
4:1
Czarni Kondratowice
Energetyk Siechnice
1:0
Widawa Bierutów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
4:1
Piast Wrocław Żerniki
Zjednoczeni Łowęcice
2:0
Olimpia Oleśnica
Strzelinianka Strzelin
2:1
Dolpasz Skokowa
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
Energetyk Siechnice
LKS Brożec
0:1
KP Brzeg Dolny
Czarni Kondratowice
2:4
Zachód Sobótka
Widawa Bierutów
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Środa Śląska
0:0
KS Żórawina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
0:0
Olimpia Oleśnica
LKS Brożec
0:4
Energetyk Siechnice
Czarni Kondratowice
0:3
Piast Wrocław Żerniki
Czarni Jelcz-Laskowice
1:1
Zachód Sobótka
MKP Wratislavia Wrocław
4:0
Widawa Bierutów
Polonia Środa Śląska
3:0
Dolpasz Skokowa
Strzelinianka Strzelin
0:0
KP Brzeg Dolny
Zjednoczeni Łowęcice
2:5
KS Żórawina
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
1:1
Polonia Środa Śląska
Dolpasz Skokowa
0:2
Zjednoczeni Łowęcice
KS Żórawina
0:0
Polonia Trzebnica
Energetyk Siechnice
5:0
Strzelinianka Strzelin
MKP Wratislavia Wrocław
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Piast Wrocław Żerniki
2:0
Zachód Sobótka
Olimpia Oleśnica
3:0
Czarni Kondratowice
Widawa Bierutów
1:2
LKS Brożec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
6:0
Dolpasz Skokowa
Zachód Sobótka
4:1
Olimpia Oleśnica
LKS Brożec
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Kondratowice
0:3
KS Żórawina
Czarni Jelcz-Laskowice
1:5
Piast Wrocław Żerniki
Zjednoczeni Łowęcice
0:0
KP Brzeg Dolny
Strzelinianka Strzelin
1:3
Widawa Bierutów
Polonia Środa Śląska
5:1
Energetyk Siechnice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
0:1
Czarni Jelcz-Laskowice
KS Żórawina
0:2
Zachód Sobótka
Energetyk Siechnice
6:1
Zjednoczeni Łowęcice
KP Brzeg Dolny
0:2
Polonia Trzebnica
Dolpasz Skokowa
3:0
Czarni Kondratowice
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
Strzelinianka Strzelin
Olimpia Oleśnica
0:3
Piast Wrocław Żerniki
Widawa Bierutów
0:2
Polonia Środa Śląska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zachód Sobótka
4:2
Dolpasz Skokowa
Strzelinianka Strzelin
4:0
LKS Brożec
Polonia Środa Śląska
1:1
MKP Wratislavia Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
6:0
KS Żórawina
Zjednoczeni Łowęcice
3:0
Widawa Bierutów
Polonia Trzebnica
2:0
Energetyk Siechnice
Czarni Kondratowice
0:3
KP Brzeg Dolny
Czarni Jelcz-Laskowice
1:0
Olimpia Oleśnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
4:2
Zachód Sobótka
Dolpasz Skokowa
1:5
Piast Wrocław Żerniki
LKS Brożec
0:3
Polonia Środa Śląska
KS Żórawina
1:1
Olimpia Oleśnica
Energetyk Siechnice
3:0*
Czarni Kondratowice
Strzelinianka Strzelin
0:1
Czarni Jelcz-Laskowice
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
Zjednoczeni Łowęcice
Widawa Bierutów
0:2
Polonia Trzebnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
3:1
MKP Wratislavia Wrocław
Zachód Sobótka
5:0
Energetyk Siechnice
Czarni Kondratowice
0:3
Widawa Bierutów
Piast Wrocław Żerniki
3:1
KP Brzeg Dolny
Czarni Jelcz-Laskowice
2:4
KS Żórawina
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
LKS Brożec
Strzelinianka Strzelin
3:1
Polonia Środa Śląska
Olimpia Oleśnica
7:2
Dolpasz Skokowa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
4:1
Olimpia Oleśnica
Dolpasz Skokowa
2:0
KS Żórawina
LKS Brożec
0:2
Polonia Trzebnica
Energetyk Siechnice
2:1
Piast Wrocław Żerniki
Strzelinianka Strzelin
3:1
Zjednoczeni Łowęcice
Polonia Środa Śląska
2:2
Czarni Jelcz-Laskowice
MKP Wratislavia Wrocław
3:0
Czarni Kondratowice
Widawa Bierutów
1:2
Zachód Sobótka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
6:1
Strzelinianka Strzelin
KS Żórawina
2:0
KP Brzeg Dolny
Czarni Kondratowice
0:3
LKS Brożec
Piast Wrocław Żerniki
3:0
Widawa Bierutów
Czarni Jelcz-Laskowice
1:0
Dolpasz Skokowa
Zjednoczeni Łowęcice
1:3
Polonia Środa Śląska
Zachód Sobótka
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
Olimpia Oleśnica
1:1
Energetyk Siechnice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
2:1
KS Żórawina
KP Brzeg Dolny
5:1
Dolpasz Skokowa
LKS Brożec
3:2
Zachód Sobótka
Strzelinianka Strzelin
3:0
Czarni Kondratowice
Polonia Środa Śląska
0:1
Polonia Trzebnica
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
Piast Wrocław Żerniki
Widawa Bierutów
4:3
Olimpia Oleśnica
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
1:5
Energetyk Siechnice
Polonia Trzebnica
5:1
Zjednoczeni Łowęcice
Zachód Sobótka
4:1
Strzelinianka Strzelin
Czarni Kondratowice
0:3
Polonia Środa Śląska
Piast Wrocław Żerniki
4:1
LKS Brożec
Czarni Jelcz-Laskowice
1:1
KP Brzeg Dolny
Olimpia Oleśnica
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
KS Żórawina
1:2
Widawa Bierutów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
3:1
KP Brzeg Dolny
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jelcz-Laskowice
- : -
Energetyk Siechnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?