zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
5:1
Tarant Krzyżowice
Sparta II Wrocław
4:5
Karłowice Wrocław
Pogoń Wrocław
6:1
Błękitni II Jerzmanowo
Nadodrze Wrocław
3:1
PKS Augustyn
Olimpic Dobkowice
2:2
Grunwald Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
3:6
Karłowice Wrocław
Wicher Domasław
7:1
Olimpic Dobkowice
Grunwald Wrocław
1:4
Nadodrze Wrocław
PKS Augustyn
1:0
Pogoń Wrocław
Błękitni II Jerzmanowo
5:4
Sparta II Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
3:0
Olimpic Dobkowice
Karłowice Wrocław
6:1
Błękitni II Jerzmanowo
Pogoń Wrocław
1:1
Grunwald Wrocław
Nadodrze Wrocław
0:3
Wicher Domasław
Sparta II Wrocław
3:3
PKS Augustyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
5:4
Błękitni II Jerzmanowo
Wicher Domasław
10:1
Pogoń Wrocław
Grunwald Wrocław
2:1
Sparta II Wrocław
PKS Augustyn
1:2
Karłowice Wrocław
Żak Wrocław
0:5
Nadodrze Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Wrocław
1:3
Wicher Domasław
Karłowice Wrocław
6:1
Grunwald Wrocław
Pogoń Wrocław
0:1
Żak Wrocław
Błękitni II Jerzmanowo
5:2
PKS Augustyn
Olimpic Dobkowice
2:2
Tarant Krzyżowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
5:6
PKS Augustyn
Wicher Domasław
4:2
Karłowice Wrocław
Grunwald Wrocław
4:3
Błękitni II Jerzmanowo
Olimpic Dobkowice
3:0*
Nadodrze Wrocław
Żak Wrocław
0:0
Sparta II Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Augustyn
3:1
Grunwald Wrocław
Pogoń Wrocław
1:4
Olimpic Dobkowice
Nadodrze Wrocław
4:0
Tarant Krzyżowice
Błękitni II Jerzmanowo
1:6
Wicher Domasław
Karłowice Wrocław
3:7
Żak Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
6:1
Grunwald Wrocław
Wicher Domasław
3:1
PKS Augustyn
Nadodrze Wrocław
0:1
Pogoń Wrocław
Olimpic Dobkowice
2:8
Sparta II Wrocław
Żak Wrocław
4:1
Błękitni II Jerzmanowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Wrocław
2:3
Nadodrze Wrocław
Grunwald Wrocław
0:8
Wicher Domasław
Karłowice Wrocław
7:3
Olimpic Dobkowice
Pogoń Wrocław
3:2
Tarant Krzyżowice
PKS Augustyn
2:0
Żak Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
2:3
Wicher Domasław
Pogoń Wrocław
3:4
Sparta II Wrocław
Nadodrze Wrocław
6:1
Karłowice Wrocław
Olimpic Dobkowice
10:2
Błękitni II Jerzmanowo
Żak Wrocław
3:0
Grunwald Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
3:0
Żak Wrocław
Karłowice Wrocław
8:5
Pogoń Wrocław
Błękitni II Jerzmanowo
1:6
Nadodrze Wrocław
PKS Augustyn
6:0
Olimpic Dobkowice
Sparta II Wrocław
6:3
Tarant Krzyżowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
5:5
Żak Wrocław
Grunwald Wrocław
2:5
Olimpic Dobkowice
Karłowice Wrocław
3:2
Sparta II Wrocław
PKS Augustyn
1:0
Nadodrze Wrocław
Błękitni II Jerzmanowo
4:1
Pogoń Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Wrocław
5:0
Błękitni II Jerzmanowo
Karłowice Wrocław
3:4
Tarant Krzyżowice
Pogoń Wrocław
1:4
PKS Augustyn
Nadodrze Wrocław
3:1
Grunwald Wrocław
Olimpic Dobkowice
2:5
Wicher Domasław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
4:0
Nadodrze Wrocław
Grunwald Wrocław
2:3
Pogoń Wrocław
PKS Augustyn
4:2
Sparta II Wrocław
Błękitni II Jerzmanowo
4:1
Karłowice Wrocław
Żak Wrocław
6:1
Olimpic Dobkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Wrocław
1:2
Grunwald Wrocław
Karłowice Wrocław
3:2
PKS Augustyn
Pogoń Wrocław
0:3
Wicher Domasław
Nadodrze Wrocław
3:2
Żak Wrocław
Błękitni II Jerzmanowo
2:5
Tarant Krzyżowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Wrocław
2:3
Karłowice Wrocław
Żak Wrocław
4:0
Pogoń Wrocław
Tarant Krzyżowice
7:2
Olimpic Dobkowice
Wicher Domasław
3:1
Sparta II Wrocław
PKS Augustyn
3:0
Błękitni II Jerzmanowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Wrocław
1:1
Żak Wrocław
Karłowice Wrocław
1:10
Wicher Domasław
PKS Augustyn
6:1
Tarant Krzyżowice
Nadodrze Wrocław
7:2
Olimpic Dobkowice
Błękitni II Jerzmanowo
2:8
Grunwald Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
3:3
Karłowice Wrocław
Tarant Krzyżowice
3:6
Nadodrze Wrocław
Wicher Domasław
9:1
Błękitni II Jerzmanowo
Grunwald Wrocław
3:1
PKS Augustyn
Olimpic Dobkowice
9:3
Pogoń Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Wrocław
5:2
Tarant Krzyżowice
Pogoń Wrocław
1:3
Nadodrze Wrocław
Błękitni II Jerzmanowo
2:6
Żak Wrocław
PKS Augustyn
1:3
Wicher Domasław
Sparta II Wrocław
3:4
Olimpic Dobkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadodrze Wrocław
4:2
Sparta II Wrocław
Żak Wrocław
1:3
PKS Augustyn
Tarant Krzyżowice
3:5
Pogoń Wrocław
Wicher Domasław
10:0
Grunwald Wrocław
Olimpic Dobkowice
6:2
Karłowice Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
5:1
Tarant Krzyżowice
Sparta II Wrocław
5:2
Pogoń Wrocław
Karłowice Wrocław
0:4
Nadodrze Wrocław
Błękitni II Jerzmanowo
0:3
Olimpic Dobkowice
Grunwald Wrocław
0:1
Żak Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
2:2
Sparta II Wrocław
Żak Wrocław
3:3
Wicher Domasław
Pogoń Wrocław
3:5
Karłowice Wrocław
Nadodrze Wrocław
5:1
Błękitni II Jerzmanowo
Olimpic Dobkowice
3:6
PKS Augustyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?