zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
White Bat Czerńczyce
Pauza
Orzeł Stary Zamek
4:0
Tarant Krzyżowice
Sparta Pustków Żurawski
3:4
Żak Wrocław
Sporting Wrocław
2:2
Wicher Domasław
Iskra Janówek
7:1
Grunwald Wrocław
Różanka Wrocław
1:1
Sparta II Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
Pauza
Żak Wrocław
3:2
Różanka Wrocław
Wicher Domasław
3:3
Grunwald Wrocław
White Bat Czerńczyce
2:2
Orzeł Stary Zamek
Tarant Krzyżowice
1:1
Tur Wrocław
Sparta II Wrocław
3:5
Iskra Janówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Domasław
Pauza
Różanka Wrocław
Pauza
Tur Wrocław
6:0
White Bat Czerńczyce
Orzeł Stary Zamek
2:1
Sporting Wrocław
Iskra Janówek
2:5
Żak Wrocław
Grunwald Wrocław
3:2
Sparta II Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stary Zamek
Pauza
Tarant Krzyżowice
3:0
Różanka Wrocław
Wicher Domasław
11:0
Sparta II Wrocław
Żak Wrocław
5:1
Grunwald Wrocław
Sporting Wrocław
0:3
Tur Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
Grunwald Wrocław
Pauza
Orzeł Stary Zamek
3:3
Wicher Domasław
Sparta Pustków Żurawski
1:2
Sporting Wrocław
Iskra Janówek
2:3
Tarant Krzyżowice
Różanka Wrocław
0:3
White Bat Czerńczyce
Żak Wrocław
0:2
Sparta II Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Wrocław
Pauza
Sparta Pustków Żurawski
Pauza
White Bat Czerńczyce
2:1
Iskra Janówek
Tarant Krzyżowice
8:2
Grunwald Wrocław
Wicher Domasław
0:1
Żak Wrocław
Orzeł Stary Zamek
1:2
Tur Wrocław
Sporting Wrocław
1:0
Różanka Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
Pauza
Różanka Wrocław
Pauza
Tur Wrocław
5:0
Wicher Domasław
Sparta Pustków Żurawski
1:5
Orzeł Stary Zamek
Iskra Janówek
4:5
Sporting Wrocław
Grunwald Wrocław
2:4
White Bat Czerńczyce
Sparta II Wrocław
3:4
Tarant Krzyżowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Janówek
Pauza
Wicher Domasław
Pauza
Tur Wrocław
3:1
Sparta Pustków Żurawski
Tarant Krzyżowice
3:0
Żak Wrocław
Orzeł Stary Zamek
3:1
Różanka Wrocław
Sporting Wrocław
5:1
Grunwald Wrocław
Sparta II Wrocław
4:2
White Bat Czerńczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
Pauza
Grunwald Wrocław
Pauza
Iskra Janówek
3:3
Orzeł Stary Zamek
Sparta II Wrocław
3:5
Sporting Wrocław
Różanka Wrocław
2:6
Tur Wrocław
Sparta Pustków Żurawski
2:2
Wicher Domasław
Żak Wrocław
3:3
White Bat Czerńczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
Pauza
Sparta II Wrocław
Pauza
Tur Wrocław
14:2
Iskra Janówek
Orzeł Stary Zamek
3:3
Grunwald Wrocław
Wicher Domasław
3:0
Tarant Krzyżowice
Sparta Pustków Żurawski
2:3
Różanka Wrocław
Sporting Wrocław
3:1
Żak Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
Pauza
Sporting Wrocław
Pauza
Tarant Krzyżowice
3:0
White Bat Czerńczyce
Iskra Janówek
4:0
Sparta Pustków Żurawski
Sparta II Wrocław
2:3
Orzeł Stary Zamek
Różanka Wrocław
2:2
Wicher Domasław
Grunwald Wrocław
2:8
Tur Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
11:1
Sparta II Wrocław
Orzeł Stary Zamek
0:2
Żak Wrocław
Wicher Domasław
2:2
White Bat Czerńczyce
Różanka Wrocław
5:1
Iskra Janówek
Sparta Pustków Żurawski
5:2
Grunwald Wrocław
Sporting Wrocław
0:4
Tarant Krzyżowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
3:6
Sporting Wrocław
Żak Wrocław
0:3
Tur Wrocław
Iskra Janówek
2:1
Wicher Domasław
Sparta II Wrocław
3:0
Sparta Pustków Żurawski
Grunwald Wrocław
1:1
Różanka Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
White Bat Czerńczyce
Pauza
Żak Wrocław
3:0*
Sparta Pustków Żurawski
Tarant Krzyżowice
6:2
Orzeł Stary Zamek
Wicher Domasław
3:3
Sporting Wrocław
Sparta II Wrocław
3:1
Różanka Wrocław
Grunwald Wrocław
3:2
Iskra Janówek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
Pauza
Tur Wrocław
7:1
Tarant Krzyżowice
Różanka Wrocław
0:5
Żak Wrocław
Iskra Janówek
2:2
Sparta II Wrocław
Grunwald Wrocław
1:2
Wicher Domasław
Orzeł Stary Zamek
2:3
White Bat Czerńczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
3:0
Sparta Pustków Żurawski
Wicher Domasław
Pauza
Różanka Wrocław
Pauza
Sporting Wrocław
2:2
Orzeł Stary Zamek
Sparta II Wrocław
3:3
Grunwald Wrocław
White Bat Czerńczyce
2:0
Tur Wrocław
Żak Wrocław
5:3
Iskra Janówek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
2:1
Sporting Wrocław
Orzeł Stary Zamek
Pauza
Iskra Janówek
Pauza
Sparta II Wrocław
4:2
Wicher Domasław
Różanka Wrocław
1:2
Tarant Krzyżowice
Grunwald Wrocław
1:1
Żak Wrocław
Sparta Pustków Żurawski
0:3
White Bat Czerńczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
Pauza
Grunwald Wrocław
Pauza
White Bat Czerńczyce
5:1
Różanka Wrocław
Tarant Krzyżowice
3:0
Iskra Janówek
Wicher Domasław
7:1
Orzeł Stary Zamek
Sparta II Wrocław
0:1
Żak Wrocław
Sporting Wrocław
3:0
Sparta Pustków Żurawski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta II Wrocław
Pauza
Sparta Pustków Żurawski
Pauza
Tur Wrocław
7:4
Orzeł Stary Zamek
Żak Wrocław
3:3
Wicher Domasław
Iskra Janówek
1:5
White Bat Czerńczyce
Różanka Wrocław
2:7
Sporting Wrocław
Grunwald Wrocław
2:0
Tarant Krzyżowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
Pauza
Różanka Wrocław
Pauza
White Bat Czerńczyce
5:1
Grunwald Wrocław
Tarant Krzyżowice
0:3
Sparta II Wrocław
Orzeł Stary Zamek
3:0
Sparta Pustków Żurawski
Wicher Domasław
0:1
Tur Wrocław
Sporting Wrocław
5:3
Iskra Janówek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Janówek
Pauza
Wicher Domasław
Pauza
White Bat Czerńczyce
4:2
Sparta II Wrocław
Żak Wrocław
1:0
Tarant Krzyżowice
Różanka Wrocław
2:2
Orzeł Stary Zamek
Grunwald Wrocław
2:1
Sporting Wrocław
Sparta Pustków Żurawski
0:3
Tur Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Krzyżowice
Pauza
Grunwald Wrocław
Pauza
Tur Wrocław
3:1
Różanka Wrocław
White Bat Czerńczyce
4:0
Żak Wrocław
Orzeł Stary Zamek
1:4
Iskra Janówek
Wicher Domasław
3:0
Sparta Pustków Żurawski
Sporting Wrocław
1:0
Sparta II Wrocław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
Pauza
Sparta II Wrocław
Pauza
Tarant Krzyżowice
4:4
Wicher Domasław
Żak Wrocław
2:0
Sporting Wrocław
Iskra Janówek
2:10
Tur Wrocław
Różanka Wrocław
3:0
Sparta Pustków Żurawski
Grunwald Wrocław
3:0
Orzeł Stary Zamek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Żak Wrocław
Pauza
Sporting Wrocław
Pauza
Tur Wrocław
9:1
Grunwald Wrocław
White Bat Czerńczyce
5:2
Tarant Krzyżowice
Orzeł Stary Zamek
1:3
Sparta II Wrocław
Wicher Domasław
5:0
Różanka Wrocław
Sparta Pustków Żurawski
0:3
Iskra Janówek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
White Bat Czerńczyce
3:0
Wicher Domasław
Tarant Krzyżowice
4:2
Sporting Wrocław
Żak Wrocław
11:0
Orzeł Stary Zamek
Sparta II Wrocław
1:5
Tur Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
8:1
Żak Wrocław
Sporting Wrocław
- : -
White Bat Czerńczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?