SPARING II: KS BROCHÓW - PARASOL WROCŁAW

Jest okazja by szybko zapomnieć o tęgim laniu, jakim sprawiły nam rezerwy Sokoła Marcinkowice. W najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 podejmiemy A-Klasowy Parasol Wrocław. Będzie to drugi mecz sparingowy w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu.

Parasol Wrocław powstał w 1982 roku. Obecnie obchodzi jubileusz 35.lecia swojego istnienia. Na co dzień swoje mecze rozgrywa na stadionie przy ulicy Lotniczej 72. Obiekt ten może pomieścić ok. 2000 widzów.

Nasi niedzielni rywali od sezonu 2009/2010 nieprzerwanie grają na poziomie A-Klasy. W poprzednim sezonie (A-Klasa, grupa I, Wrocław) uplasowali się na 4 miejscu zdobywając 53 oczka. Do lidera z Brzezin zabrakło im 8 oczek.

źródło: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8780.html

1 sierpnia zespół z Lotniczej rozpoczął przygotowania do nowego sezonu 2017/2018. Już 15 sierpnia czeka na nich pierwsze wyzwanie –Puchar Polski grupy Dolnośląskiej w którym w meczu wyjazdowym zmierzą się z Pogonią Miękinia (A-Klasa). Do tej pory Parasol rozegrał dwa mecze sparingowe - oba na wyjazdach.

BILANS: 1 remis, 1 porażka

BILANS BRAMKOWY: 6-10

6.08.2017 Sparta Wrocław 4:4 PARASOL WROCŁAW
10.08.2017 Piast Żerniki (Wrocław) 6:2 PARASOL WROCŁAW