Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

BRAMKI Z MECZU

Po zeszłotygodniowym, inauguracyjnym falstarcie, zawodnicy KS Brochów odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Na boisku MCS "Leśnica" przy ulicy Kosmonautów we Wrocławiu pokonali gospodarzy z Jerzmanowa 2:1.

Mimo, że pierwsza połowa stała pod znakiem dominacji Błękitnych, to jednak Brochowianie okazali się skuteczną ekipą. W ciągu 4 minut (między 34` a 38`) dwukrotnie pokonali bramkarza gospodarzy. Najpierw Patryk Kiełbasa wykorzystał podanie od Pawła Jaskólskiego i otworzył wynik spotkania. Chwile później Tomasz Turek zdobył debiutancką bramkę w naszych barwach, wykorzystując wrzutkę od Gustawa Sadowskiego i strzałem głową zmienił rezultat na 2:0. Dwa szybkie ciosy, które uspokoiły grę w pierwszej odsłonie meczu.

Druga odsłona znowu zaczęła się od naporu gości. Ale starania pozwoliły jedynie na strzelenie bramki kontaktowej. W 83 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się gracz Błękitnych. Trzy punkty jadą na Brochów. Za tydzień na Wiaduktową przyjeżdza druga drużyna Wratislavii.